Back to Question Center
0

Zaoberanie sa škodlivým spamom; Prax z Semaltu

1 answers:

Roboty nemajú najlepšie záznamy. Sú rýchle a prevyšujú početľudských návštevníkov webových stránok. Michael Brown, manažér úspešného riadenia zákazníkov spoločnosti Semalt ,varuje, že roboty považujú za ľahké vyloviť zraniteľné miesta s úmyslom napadnúť ich, spamovať komentárové systémy a spôsobiťzmätku v systémoch hlásenia prevádzky. Príval škodlivých sprostredkovaní sa stáva vážnym problémom a trendy Google naznačujúže problém narastá exponenciálne.

Googlebot je dobrý bot

Hlavným účelom botov je automatizovať úlohy a zamaskovať sa ako návštevník. Oškrabujúzdrojové kódy, zhromažďovanie údajov a vykonávanie funkcií v reakcii na to, čo nájdu. Avšak akokoľvek to znie ako škodlivé, nie všetky súzlé. Google bot robí svoju prítomnosť známy užívateľom a pomáha poradiť webové stránky v SERP. Niektorí roboty to využívajú a pracujú s nimifalošné agent reťazca robiť to vyzerať ako oni pochádzajú z tejto topánky.

Nesprávne roboty a spamový odkaz

Bad bots plagiarize obsah webovej stránky, ukradnúť informácie o užívateľovi, kliknite na podvod na právnereklamy a vyblednutie prehľadov generovaných službou Google Analytics. Posledná položka v tomto zozname má mnoho dôsledkov pre webové stránky. Výsledkom jez rôznych škodlivých aplikácií spamu sprostredkovania. Napríklad narušujú prevádzkové údaje z inflácie, ktorú vytvárajú, trikpoužívateľov na návštevu stránok, ktoré sa zobrazujú v prehľadoch služby Google Analytics, ktoré im umožňujú vytvárať spätné odkazy. Keďže sú skryté akolegitímnej prevádzke, dokážu skryť sprostredkovateľov.

Sprostredkovanie spamu má 100% miery odchodov a obmedzené časy na stránke, ktoré majú tendenciu skresľovaťúdaje o správach. V dôsledku toho je konečný produkt týchto správ väčšinou neplatný. V priebehu rokov roboty sa stali sofistikovanejšími..

botnety

Hackeri používajú botnety na vykonávanie zložitých útokov. Botnet je sieť robotovktoré sťažujú vyhľadávanie a čierny zoznam IP adries. Je ťažké chrániť webové stránky, keď používajú Distribuované odmietnutie služby.Keď jeden vyvrátite alebo blokuje jeden, niekoľko ďalších rastú na mieste.

Doručenie duchov

Väčšina webových stránok má v súčasnosti pevný kód Google Analytics. postúpenieroboty môžu skrátiť jedinečný UA kód zo zdrojového kódu a použiť ho na sledovanie lokality. Odvtedy sa dá posielať informáciedo GA, bez toho, aby ste museli navštíviť. Využívajú protokol o meraní Google Analytics, ktorý nediskriminuje žiadne údajek tomu.

Zastavenie sprostredkovania spamu

Používatelia môžu ignorovať odporúčania duchov a obnoviť integritu údajov používaných v prevádzkesprávy. Filtrovanie názvu hostiteľa je jedným zo spôsobov, ako to dosiahnuť, pretože zabezpečuje, že zohľadňuje iba informácie z platných webových stránok. S takýmtoplatné opatrenie, všetky sprostredkovania duchov, ktoré idú dopredu, sa neodrážajú v analytickej správe. Nie je to trvalé riešenie, ako sa dostanú hackerivietor protiopatrenia zavedené.

Zablokovanie normálneho odkazovaného spamu

Vo väčšine prípadov webové stránky vykazujú aktivitu prostredníctvom automatických robotov na svojich stránkach. To sú ďalšieovládateľné pomocou tradičných metód blokovania spamu. Ak sa rozhodnete použiť službu Google Analytics, proces môže byť dlhý a vyčerpávajúci.automatický blokovací program je webový firewall Sucuri, s možnosťou vlastných pravidiel pre užívateľovu preferenciu.

Záver

21. storočie vyvolalo otázku vrstvenej bezpečnosti. Niekedy je to nepríjemnéčo sa týka spamu. Ľudia by sa však mali zvyknúť na to, aby prijali opatrenia na zabezpečenie ochrany svojich údajov všetkými prostriedkami Source .

November 23, 2017