Back to Question Center
0

Vnútorné prepojenia sú dobré pre niektoré veci, ale nie optimalizovať svoje stránky! -SEO od odborníka z Semaltu, Natalia Khachaturyan

1 answers:

Vnútorné prepojenia sú nevyhnutné na to, aby pomohli používateľom navigovať z jednej stránky webovej stránky na druhú. Zohrávajú významnú úlohu pri poskytovaní súdržnej používateľskej skúsenosti. Tieto odkazy slúžia na dva hlavné účely v optimalizácii pre vyhľadávače (SEO). Po prvé, interné odkazy sú zodpovedné za uľahčenie procesu vyhľadávačov objavujúcich stránky vo vašich webových stránkach - ray ban valor. Tiež kvalita odkazov na vašich stránkach pomáha pri hodnotení vašej stránky. Počet kvalitných vnútorných odkazov smerujúcich na stránku poskytuje vyhľadávačom signál o tom, akú stránku je relevantná.

Strategický obsah od Semalt , Natalia Khachaturyan, vysvetľuje, že interné odkazy prechádzajú z jednej stránky do inej domény a pomáhajú vám navigovať na webe. Sú tiež zodpovední za stanovenie hierarchie v závislosti od dôležitosti informácií, ktoré sa konajú na danej webovej stránke. To tiež pomáha pri rozširovaní hodnotenia výkonnosti okolo lokality.

Pre vysokú SEO poradie, vyhľadávače potrebujú vidieť obsah a kvalitu kľúčových slov a ako boli použité. Aby ste to všetko uľahčili, bude vyhľadávač potrebovať prehľadnú štruktúru odkazov, ktorá mu pomôže pri prehliadaní ciest stránky nájsť všetky stránky webových stránok. Najhoršou chybou, ktorú väčšina webových stránok urobí, je skrytie primárneho odkazu alebo jeho pochovávanie spôsobom, ktorý vyhľadávač nemôže získať. Toto zabraňuje tomu, aby boli stránky uvedené v indexoch vyhľadávacieho nástroja. Stránky môžu obsahovať skvelý obsah a kľúčové slová, ale spoločnosť Google ich nebude rozpoznávať, a preto nebudú prispievať k hodnoteniu vašich stránok.

Požiadavka formulárov

Môžu pozostávať zo základných prvkov, ako je rozbaľovacia ponuka alebo úplný prieskum. Tieto formuláre môžu brániť hľadanému pavúkovi v prístupe k odkazom alebo obsahu, ktorý ich robí neviditeľným pre vyhľadávače.

 • Odkazy, ku ktorým je možné pristupovať len cez interné vyhľadávacie polia
 • Pavúk nie je schopný nájsť obsah skrytý za stenami vnútorného vyhľadávacieho poľa a tieto stránky teda nebudú indexované.

 • Nespripravený JavaScript
 • Takéto prepojenia by mohli byť neodstrániteľné a v takom prípade je vyhľadávač irelevantný. Z tohto dôvodu by ste mali zvážiť použitie štandardných odkazov HTML skôr než odkazov založených na jazyku JavaScript.

 • Odkazy v zásuvných moduloch
 • Tieto odkazy nie sú prístupné vo vyhľadávačoch.

  Ak sú stránky zablokované značkou robot.txt alebo meta roboty

  Tieto tagy Meta robot a robot.txt obmedzujú prístup pavúka na konkrétnu stránku.

  Odkazy, ktoré sú na stránkach s početnými odkazmi

  Tým sa minimalizuje limit prehliadania vyhľadávačov. Preto je rozumné zabezpečiť, aby každá stránka mala maximálne 150 strán, inak zabránite tomu, aby sa niektoré stránky indexovo prehľadali.

  Vyhýbanie sa uvedeným incidenciám maximalizuje schopnosť vyhľadávacieho pavúka prechádzať na všetky stránky, čo im umožňuje indexovať pre SEO poradie. Zabezpečte, aby ste tieto faktory zohľadnili pri vytváraní svojich interných odkazov.

  November 26, 2017