Back to Question Center
0

Triky o tom, ako zablokovať sprostredkovanie sprostredkovania zo služby Google Analytics - Semaltové poradenstvo

1 answers:

Po niekoľko rokov bol spamový sprostredkovanie webových stránok významným problémom. Spamové zdroje sprostredkovania vám môžu spôsobiť, že si myslíte, že v účte Google Analytics sa vyskytlo toľko návštev v dôsledku zvýšenia návštevnosti návštevnosti a prehľade.

Sprievodný spam, ako napríklad darodar, tlačidlá pre webové stránky a jednoduché tlačidlá zdieľania, patria medzi optimalizačné nástroje vyhľadávača , ktoré ohrozujú fungovanie internetových stránok elektronického obchodovania. Google Analytics je jedným z najdôležitejších nástrojov, ktoré pomáhajú firmám a majiteľom firiem v oblasti elektronického obchodu analyzovať a sledovať cestu, ktorú sledujú ich návštevníci - correos electronicos email.

Tu je niekoľko trikov, ktoré opísal Max Bell, manažér úspechu zákazníka Semalt , ktorý vám pomôže zabrániť spamu sprostredkovania, aby ovplyvnil výkon vašej webovej lokality.

Použitie súboru .htaccess

Blokovanie sprostredkovania nevyžiadanej pošty sa efektívne rieši pomocou .htaccess. Konfiguračný súbor sa používa na spustenie servera. Táto metóda zabraňuje preťaženiu vašich webových stránok a blokuje domény sprostredkovania sprostredkovania z vašich stránok. Blokovanie sprostredkovania nevyžiadanej pošty prostredníctvom súboru .htaccess je také účinné, pretože súbor môže byť poučený, aby zablokoval spamové návštevy podľa domény alebo adresy IP.

Dobrý počet marketingových profesionálov a majiteľov webových stránok uprednostňuje používanie .htaccess na zablokovanie sprostredkovania sprostredkovania, ktoré neovplyvňuje výkonnosť ich online podnikov. Tento hypertextový prístup nielen blokuje odstránenie spamu sprostredkovania a webových pavúkov z vášho GA, ale tiež zabraňuje škodlivej doméne zo svojich serverov.

Zadávanie správneho druhu príkazu pri vylúčení a blokovaní sprostredkovania sprostredkovania sa odporúča, aby sa zabránilo strate potrebných informácií o vašom webe.Viete, že dvojité rozmiestnenie znakov pri vykonávaní príkazového riadku môže padať B2B podnikanie? Pred zablokovaním sprostredkovania sprostredkovania pomocou príkazového riadku zvážte konzultáciu s vývojárom webových stránok alebo stiahnite plugin WordPress.

Vyskytli sa niektoré otázky s cieľom objasniť rozdiel medzi robotmi a súborom .htaccess. Podľa návrhárov webových stránok súbor robotov pomáha pomáhať robotom vyhľadávačov a webovým pavúkom zvládnuť návštevnosť webových stránok, zatiaľ čo .htaccess pomáha on-line obchodníkom nastaviť príkazové riadky na blokovanie sprostredkovania sprostredkovania, rozsah adries IP a falošná doprava.

Uskutočnenie filtrov GA na spam

Pokiaľ ide o zablokovanie nevyžiadanej pošty v účte Google Analytics, odporúčajú sa filtre služby Google Analytics. Filtre GA umožňujú on-line obchodníkom a vývojárom webu analyzovať údaje a prehľady v službe Google Analytics. Ako obchodník môžete použiť GA na vylúčenie internej návštevnosti generovanej z vášho pracovného miesta, spamového sprostredkovania blokovania a vylúčenia viacerých adries IP a škodlivých domén z vašich webových stránok.

Na odstránenie škodlivých domén a darodar z vašich stránok môžete použiť filtre služby Google Analytics. Tu je niekoľko trikov, ktoré sa na ňu dostanú.

  • Spustite svoj účet GA a prihláste sa.
  • Kliknite na ikonu "Admin Settings" a zvoľte "All Filters"
  • .
  • Vytvorte nový filter a vytvorte nový názov, ktorý si ľahko zapamätáte
  • .
  • Kliknite na ikonu "Typy filtrov" a vyberte typ "Preddefinovaný filter".
  • Kliknite a klepnite na ikony "Vylúčiť", "IP adresy" a "sa rovnať" v poliach uvedených vo vašom účte Google Analytics.
  • Vyplňte adresy IP, ktoré sa majú vylúčiť, a kliknite na tlačidlo Uložiť.

Pri vylúčení adries IP a sprostredkovania nevyžiadanej pošty z účtu Google Analytics je vhodné poznamenať, že filtre nefungujú na predchádzajúcich prehľadoch. Ak chcete dosiahnuť trvalo udržateľné a efektívne výsledky, zvážte blokovanie spamových domén pomocou súborov Google Analytics aj .htaccess. Nečakajte, kým nevyžiadané domény nepreťažujú váš server. Nainštalujte službu Google Analytics na svojich webových stránkach a blokujte spam sprostredkovania, webspiders, návštevnosť botov a vnútornú návštevnosť.

November 24, 2017