Back to Question Center
0

Štyri veci z Semalt O SEO Všetci podnikatelia vedia

1 answers:

Ľudia, ktorí chcú mať dodatočný zdroj príjmov, by nemali hľadať ďalej, pretože internet slúži ako najspoľahlivejšie miesto na získanie skutočných peňazí. Plne sa vzťahuje na všetky druhy organizácií a podnikov. Zvyšujúci sa význam digitálnej prítomnosti sa naďalej zobrazuje každý deň.

Môže sa to zdať ťažké pochopiť, ale to je miesto, kde SEO prichádza. Mnoho ľudí si môže myslieť, že o tom vedia, ale existuje niekoľko základných faktov, ktoré ľudia majú tendenciu prehliadať - managed services and consultancy. V tomto článku Oliver King Semalt Customer Success Manager diskutuje v jednoduchom jazyku štyri základy SEO, ktoré nepochybne ovplyvňujú akékoľvek podniky.

Optimalizácia na mieste

V skutočnosti, nie veľa ľudí vie, čo SEO je alebo čo robí pre stránky. Optimalizácia na mieste je proces, ktorý zabezpečuje, aby webové stránky boli dobre vnímané návštevníkmi i vyhľadávačmi . Aby ste to dosiahli, musí vlastník urobiť nasledovné: zahrnúť príslušné kľúčové slová, frázy a značky na všetky stránky na stránkach. Všetky uvedené prvky pomáhajú spoločnosti Google a ďalším vyhľadávačom zoradiť stránky. Spoločnosť Google potrebuje poznať predmet webovej lokality skôr, ako ju zaradí do kategórie SERP.

Optimalizácia mimo lokality

Táto metóda pomáha zaradiť webové stránky vysoko na základe externých metód. V porovnaní s optimalizáciou na mieste nie je to proces pod priamym vplyvom majiteľa lokality. Spoločnosť Google zaraďuje lokalitu prostredníctvom týchto externých zdrojov, pričom zohľadňuje autoritu zdroja. Ak web má vysokú autoritu v službe Google SERP, potom ich algoritmus považuje obsah, na ktorý odkazuje, za aktuálnu stránku za vysokú autoritu a zaradil ju medzi najlepšie. Veľké platformy a obľúbené blogy by mali byť cieľom pre obchodníkov, ktorí hľadajú rast.

SEO s bielym klobúkom

Existuje niekoľko spôsobov, ako môže lokalita prilákať dopravu. Biele klobúk taktiky zahŕňajú niekoľko rôznych, ale legálne spôsoby, ktoré riadia návštevnosť stránky, aby sa zaradili do vyhľadávačov. Väčšina návštevnosti získanej pomocou tejto metódy pochádza od používateľov používateľov. Niekoľko metód spadajúcich do tejto kategórie spätne spája, analýzu kľúčových slov a budovanie odkazov . Všetci pomáhajú zvýšiť popularitu lokality podporou vysokokvalitného obsahu.

SEO s čiernymi klobúkmi

Na rozdiel od SEO s bielym klobúkom čierny klobúk používa nezákonné spôsoby, ako získať návštevnosť na vysokej úrovni vo vyhľadávačoch. V skutočnosti ide o úplné porušenie pravidiel spoločnosti Google a je trestné. Niektoré z týchto metód zahŕňajú ucpávanie kľúčových slov, dverové stránky, výmenu stránok, spätné odkazy pomocou falošných stránok atď. Obchodníci sa neodporúča používať tento typ SEO pre akýkoľvek dôvod na to, aby mohli rozširovať svoj online obchod.

Ako majú tieto techniky vplyv na podnikanie?

  • Na webovej stránke by sa mala nachádzať optimalizácia na mieste aj mimo prevádzky. Ak tak neurobíte, znamená to, že nechce spoločnosť Google rozpoznať stránky, ktoré ovplyvňujú návštevnosť stránok.
  • Black-Hat SEO pracuje rýchlo, ale len na krátku dobu. Nie je pochýb o tom, že spoločnosť Google bude sankcionovať takéto stránky.
  • SEO s bielym klobúkom trvá dlhšie na získanie požadovaných výsledkov, ale sú trvalé. Spoločnosť Google opúšťa stránky samotné, pretože dodržiava pravidlá a predpisy.
  • Techniky čierneho klobúka sú lacnejšie, ale nakoniec nestojí za to. Metódy bielych klobúkov sú na druhej strane drahé, ale poskytujú dlhodobý finančný prospech.
  • Viditeľnosť určuje on-line prevádzku lokality. Popularita a poradie určujú túto viditeľnosť. Spôsob, akým sa používa SEO, ovplyvňuje ich popularitu.
November 24, 2017