Back to Question Center
0

Spôsobuje serverové umiestnenie vašu firmu? Odbornosť z Semalt

1 answers:

Online marketing je komplexný proces, ktorý vám umožní dosiahnuť milióny potenciálovklientov v rámci malého časového rámca. Podniky a podnikatelia vyberajú online trh kvôli svojmu nekonečnému potenciálu pri dosahovaní novýchklientov na celom svete. Mnoho firiem uspelo svojimi digitálnymi marketingovými kampaňami vďaka svojim vynikajúcim geografickým zameraniam.

Tento úspech prinúti mnoho ľudí zapojiť sa do cielenej SEO. Ako výsledok, miestomajitelia chcú, aby ich hosťovanie webových stránok bolo v konkrétnych krajinách, na niektorých špecifických systémoch správy obsahu. V mnohých prípadoch môžu ľudiadiviť, ako uspieť pri geografickom zacielení bez použitia fyzického serverového umiestnenia.

Max Bell, odborník z Semalt Digitálne služby zdieľajú tajomstvá geografického zacielenia pre firmy.

Spočiatku existujú dôležité úvahy, ktoré treba brať do úvahy. Napríklad:

  •  Ako riešiť viacjazyčné stránky s jedným serverom 
  •  Ako vytvoriť webový prehľadávač rozlíšiť druhý jazyk od duplicitného obsahu 
  •  Ako môže umiestnenie servera ovplyvniť SEO 
  •  Aký je vplyv umiestnenia servera na mojej klientskej základni 

Zdá sa však, že umiestnenie servera nemá vplyv na elektronický obchodúspech už. Nástroje správcov webu Google majú CDN, ktoré dokážu vytvoriť niektoré špecifické filtre geografického zacielenia a zabezpečiť, aby sa obsah dostal do niektorýchcielených spotrebiteľov po línii, čo by mohlo byť možné len pomocou ideálnych serverových umiestnení.

Ako webové stránky môžu zacieliť na jednu krajinu v jednom jazyku

Moderné vyhľadávače ako Google a Bing majú nástroje pre webmastery, ktoréponúknuť službu zamerania určitého druhu dopravy..V Nástrojoch správcu webu Google je toto nastavenie dostupné v službe Vyhľadávanie návštevnosti>Medzinárodné zacielenie> karta Krajina. Krajina, ktorú chcete optimalizovať na zacielenie, by sa mala zobraziť v rozbaľovacej ponuke. V niektorých prípadoch,weboví vývojári si môžu vybrať hostingový plán, ktorý má doménu najvyššej úrovne kódovanej krajinou. Tento CCDL môže obsahovať adresu URL webových stránok, ako napríkladwww.mysite.de pre nemeckú stránku. Vyhľadávacie nástroje ako Google automaticky spájajú túto doménu s danou krajinou. V tomto prípade,takáto webová stránka sa nemôže združovať s inou stránkou.

Niektoré webové stránky však používajú všeobecné domény najvyššej úrovne, ako sú (.com, .org atď.).V týchto prípadoch má používateľ možnosť vytvoriť používateľskú doménu alebo podadresáre inej krajiny. Ak nie, vyhľadávačautomaticky prepája s inými parametrami, ako napríklad:

  •  Spätné odkazy na stránku 
  •  IP adresa servera 
  •  Údaje o polohe z úryvkov a 
  •  Relevantné informácie z nástrojov ako Moja firma na Googli 

V Španielsku je možné vytvoriť internetovú stránku a orientovať všetky jej úpravydo nemčiny pomocou nástrojov Google alebo Bing pre správcov webu. Pri hosťovaní takýchto stránok je dôležité zvážiť aspekt času načítania stránok.Webová stránka sa načíta najrýchlejšie, keď sa používateľ nachádza v krajine, v ktorej sa nachádza server lokality.

Webová stránka sa navyše môže zamerať na celý svet. V takom prípade spoločnosť Google odporúčapomocou neoznačenej ponuky v rozbaľovacej ponuke krajiny. Ak to neurobíte, mohlo by sa stať, že niektoré výhody prestanú, najmä kvôliautomatická lokálna SEO, ktorú spoločnosť Google umiestňuje na webovú stránku. Používanie siete na poskytovanie obsahu (CDN) je tiež veľmi dôležité. Účinná CDNstratégia dáva niektoré aktívne serverové uzly a robí stránky veľmi rýchlo Source .

November 23, 2017