Back to Question Center
0

Skrytý text a odkazy: Do skutočne zvýšiť svoju SEO? - Expert Semalt, Natalia Khachaturyan dáva odpoveď

1 answers:

Skryté texty a odkazy tvoria obsah vašich webových stránok, ktorý je takmer alebo úplne neviditeľný pre ľudí načítavajúcich stránku. Pre ľudí, ktorí vykonávajú čierny klobúk SEO, skryté texty je metóda, ktorú väčšina usmernení pre webmastery opovrhuje. Tento obsah však možno vidieť v počítačoch, a preto je súčasťou kľúčových slov na indexovanie. Skrytý text klame vyhľadávačov , aby zaradili informácie o webových stránkach, ktoré nemusia byť súčasťou obsahu viditeľnej webovej stránky.

Po novej aktualizácii algoritmu vyhľadávania môže spoločnosť Google teraz odhaliť skrytý text - expert pc help. Vaše webové stránky riskujú, že dostanú penále z rebríčka vyhľadávačov. V ťažkých prípadoch môže niektoré kľúčové slovo vytiahnuť spam taktiky viesť k úplnej deindexácie z databázy vyhľadávačov. Strategický obsah Semalt , Natalia Khachaturyan, varuje, že v nedávnej minulosti by niektoré webové stránky mohli s touto taktikou zaradiť vysoko, ale už nie.

Skrytý text

Táto klamlivá metóda môže zahŕňať obsah používateľa na webovej stránke vo forme, ktorá nie je viditeľná. Pre ľudí, ktorí vykonávajú optimalizáciu pre vyhľadávače, skryté texty už nemôžu pomôcť iným webovým stránkam zaradiť sa, pretože sú ľahko zistiteľné. Nemá vplyv na Hodnotenie webových stránok ako predtým Jeden spôsob, ktorý ľudia môžu použiť na vystavenie skrytého obsahu, je zvýraznenie celej stránky.Ak stlačíte" ctrl + A " vrátane skrytého obsahu.Môže sa objaviť v zvýraznení, kde si môžete skopírovať a prilepiť inde na triedenie.

Existuje veľa techník, ktoré ľudia môžu použiť na skrytie textu na webovej stránke. Po prvé, niektorí ľudia môžu používať texty, ktoré majú podobnú farbu ako pozadie. V dôsledku toho táto informácia nie je viditeľná pre osobu, ktorá sa pozerá na webovú stránku. Ostatní používatelia používajú malé písma v oblastiach webových stránok, kde je banner alebo dodatočné informácie. Utajenie údajov pomocou kódu alebo objektu môže tiež spôsobiť, že text webovej stránky je skrytý.

Skryté odkazy

Skryté odkazy sa vyskytujú ako skryté texty okrem toho, že v nich sú permalinks. V dôsledku toho môže používateľ webových stránok skúsiť oblasti s klikateľnými odkazmi, ktoré nie sú jasné alebo viditeľné. Skryté odkazy nepredstavujú výkon SEO webových stránok. Ich prepojenie neumožňuje prepojenie džúsu s pridaním autority k doméne. Webová lokalita môže navyše trpieť pokutou, keď webové prehľadávače vyhľadávačov zistia príliš veľa skrytých odkazov.

Záver

Aby webové stránky, ako napríklad stránky elektronického obchodovania, mohli v rebríčku dobre fungovať, je potrebné uviesť viditeľný obsah namiesto toho, ktorý nie je viditeľný. Všetky texty prítomné vo vašej webovej stránke by mali byť viditeľné pre používateľa. Malo by byť tiež možné, aby boli všetky odkazy viditeľné. Ak chcete skontrolovať skrytý obsah na webovej stránke, môžete všetko vyzdvihnúť pomocou funkcie Ctrl + A alebo použiť kurzor. V prípadoch, keď má zvýraznenie rovnakú farbu ako pozadie, stlačte kombináciu klávesov Ctrl + C a vložte obsah stránky so softvérom na spracovanie textu pomocou možnosti iba vložiť text. Potom môžete vyriešiť obsah, rovnako ako skryté odkazy, ktoré sa zobrazia ako permalinks.

November 26, 2017