Back to Question Center
0

SEO triky od Semalt - Miestne spätné odkazy a ako ich nájsť

1 answers:

Miestne spätné odkazy sa vyskytujú iba s jedným primárnym účelom: vytvoriť relevantnosť pre konkrétne miesto. Silný miestny spätný odkaz by mal spĺňať tieto kritériá: presmerovať návštevníkov na webovú stránku a hovoriť o potrebách alebo preferenciách miestneho trhu.

Správca úspechu zákazníka Semalt , Jason Adler, vysvetľuje tu všetko, čo potrebujete vedieť o miestnych spätných odkazoch

Podniky pôsobiace na regionálnych trhoch nemajú vysokú právomoc na vyhľadávač . Môžu to byť aj malé podniky ako vy. Ale keďže majú veľký vplyv, získanie odkazu z nich môže byť cennejšie - rating long term care policies.

Dôvod, prečo drobní majitelia hľadia miestne spätné odkazy, je kvôli obmedzeniam, ktoré majú. Väčšinou je nedostatok kvalitného obsahu, ktorý veľkí vydavatelia hľadajú, v dôsledku obmedzených rozpočtov. Ako podnikateľ je v poriadku osloviť hviezdy, ale je tiež dôležité porozumieť pracovnému parametru. Je bezcenné podnikať v jednom regióne a zároveň zamerať na dopravu od iného regiónu.

Začnite s citáciami

Niektoré z úloh, ktoré pomôžu podnikom začať s lokálnym spätným odkazom, sú vytváranie citácií, hľadanie všeobecných zoznamov a zabezpečenie, aby všetky obchodné informácie boli aktuálne a správne. Vytvorenie citácie pomáha vlastníkovi umiestniť svoje NAP (meno, adresu, telefónne číslo) alebo odkaz na vstupnú stránku na svojich stránkach na slušnej webovej lokalite, ktorá neobsahuje spam. Tiež zvyšuje možnosť, že vyhľadávacie stroje indexujú počas náhodných vyhľadávaní, ak je konkurencia v dotaze nízka. Získajte meno značky na neobmedzený počet zdrojov. Yext a Moz miestne môžu pomôcť s citáciou budovy.

Možnosti leží kdekoľvek

Existujú tvrdenia, že miestna odkazová budova je neprirodzená, neprospešná alebo nemožná. musí byť kreatívnejšia ako veľké vydavateľstvá Príležitosti na vytváranie odkazov na webových stránkach sú oveľa obmedzenejšie, pretože miestne kľúčové slová nemajú toľko hlasitosti a cieľové stránky majú len malú autoritu Používať miestne noviny, miestne blogy, stránky s udalosťami v tomto regióne, iné miestne podniky alebo miestne charitatívne organizácie, ktoré pôsobia ako sponzori.

Príležitosti sú široké, ale pred nástupom do nového priestoru pochopiť jeho obmedzenia. Stanovený polomer určuje, ako stratégie propagácie podnikania vykonávajú. Existujúce obmedzenia zvyšujú kreativitu a účinnosť zisťovania príležitostí.

Otvorte odkazový nástroj na začiatok hľadania perspektív

Pre webové stránky by mal fungovať dobrý nástroj. Napriek tomu zvážte postavenie podniku a faktory hospodárskej súťaže. Výskum miestnych kľúčových termínov a zistiť, aký je podiel iných podnikov na nich a na tých, ktorí majú najvyššiu pozíciu .

Vytvorte zoznam týchto spoločností a uvidíte, aké spätné odkazy získali v minulosti. Porovnajte, aké zdieľané odkazy existujú, pretože sú súčasnou konkurenciou na trhu. Vykonajte porovnanie spätného profilu stránky, aby ste videli, čo chýba. Odstráňte všetky duplicitné odkazy, ktoré sú bežné v súťaži a prejdite za tými, ktoré ich stránky nemajú. Táto stránka je lepšie schopná konkurovať teraz, ak to urobí bez akýchkoľvek nedostatkov.

Nájdenie ďalších príležitostí

Ak súťaž dopadne, najdôležitejšou a najprirodzenejšou vecou je získať viac odkazov. Preskúmajte ďalšie lokálne podniky, ktoré nie sú v súčasnom odvetví, aby vedeli, ako si vybudovali svoje. Môžu existovať nejaké malé ovocie vonku, ktoré môžu v minulosti podporiť malý podnik. Jednou z metód je nájsť podniky s vysokou trakciou zo služieb ako Yelp a dať ich do nástroja na analýzu backlinkov. Nemusia ponúkať žiadnu hodnotu, ale obsahujú veľa informácií o rôznych propagačných technikách.

November 24, 2017