Back to Question Center
0

SEO Tipy od Semaltu o tom, ako priame návštevníkov na vaše webové stránky

1 answers:

Elektronický obchod sa dnes stal hranicou medzinárodného obchodu.Len v severnej Amerike sa približne 8% maloobchodných obchodných transakcií uskutočňuje na internete s údajmi, ktoré očakávajú dvojciferné číslakoncom desaťročia.

V stále sa rozširujúcom a preplnenom priestore elektronického obchodu vzrastá výzvavedenia potenciálnych potenciálnych klientov na vašu platformu. Odpoveď spočíva v zabezpečení toho, aby ste sa dostali na vrchol všetkých vyhľadávaní súvisiacichprodukty a služby. Z tohto dôvodu vyšla táto optimalizácia pre vyhľadávače (SEO).

Pod povrchom sa SEO spolieha na komplexný algoritmus a prísne pokynyako napríklad tie, ktoré sa nachádzajú na webovom správcovi Google. Vývojári webových stránok potrebujú vykonávať bežné plány údržby stránok, aby sa prispôsobili algoritmučo tiež odráža nové aktualizácie vydané spoločnosťou Google. Týmto spôsobom ste schopní udržiavať alebo zlepšovať svoje hodnotenie vyhľadávačov aa preto nasmerujte návštevnosť na vaše stránky.

Tento komplexný algoritmus obsahuje viac ako 200 faktorov. Ivan Konovalov, manažér úspešnej zákazníckej činnosti spoločnosti Semalt ,rozdeľuje ho na tri hlavné podmnožiny.

1..Technické nastavenie webových stránok

Kyslinková internetová stránka elektronického obchodu si vyžaduje bezproblémové a užívateľsky prívetivé rozhranie,ktorý umožňuje potenciálnemu zákazníkovi komunikovať so všetkými funkciami a obsahom. Nemôžete ovplyvniť kvalitu dizajnu alebokvalitu obsahu. Uľahčite navigáciu pomocou pruhov ponuky, napíšte obsah presným spôsobom pomocou predajného jazyka a menej slovposkytnúť popis produktu a rovnomerné uplatňovanie relevantných kľúčových slov na celej webovej stránke. V čase, keď sa klient odhlásil, súby mali odísť s najlepšími užívateľskými skúsenosťami z ich života. To vysvetľuje, prečo väčšina webových stránok pre elektronický obchod zapája používateľské vstupné zameranieskupín pred oficiálnym spustením stránky online. Počas tohto procesu vylučujú nezrovnalosti, zlepšujú dizajn, rozloženie,obsah a celkovú navigáciu poskytujúc konečnému používateľovi kompletnú platformu elektronického obchodu.

2. SEO Optimalizácia obsahu na stránkach

Optimalizácia tu odkazuje na podrobnosti, ktoré ste použili na vysvetlenie toho, o čo ide vaša webová stránka.Tu musíte použiť relevantné a presné kľúčové slová, ktoré odrážajú produkt alebo službu prezentovanú na webových stránkach, ako aj jej údajev poradiach vo výsledkoch vyhľadávania, ktoré zobrazujú vašu pozíciu v porovnaní s konkurenciou. Musíte oceniť dôležitosť výskumu kľúčových slova používať ho spolu s interným a externým odkazom na budovanie dôveryhodnosti a dôležitosti webu. Čo je ešte dôležitejšie, urobte svojewebové stránky fungujúce na stolných počítačoch a mobilných platformách s prijateľnou rýchlosťou načítania a vysoko kvalitnými obrazmi.

3. Off-Page Optimalizácia SEO

Internetová platforma elektronického obchodu musí mať aj SSL certifikát na zabezpečenie kreditnej kartyinformácie. Táto licencia umožňuje spracovávať virtuálne platby s istotou, pohodlne pre svojich klientov. Nakoniec, vašewebová stránka musí mať vždy čerstvý a relevantný obsah SEO, aby bol dostatočne aktívny na to, aby si ho všimli spoločnosť Google a iné vyhľadávacie nástroje.neaktívna webová stránka bez ohľadu na to, aké dobré bude skĺznuť hodnotenie výsledkov vyhľadávania kvôli nedostatku záujmu. Pravidelná údržba tiež znamenáže webové stránky odrážajú skutočné detaily toho, čo ste poskytli svojim klientom. Vždy zapojte používateľov webových stránok do mechanizmov spätnej väzbyaby ste ešte viac vylepšili používateľskú skúsenosť Source .

November 23, 2017