Back to Question Center
0

Semalt zdieľa najlepší blokovací WordPress Plugins Tipy

1 answers:

Prevádzka webových stránok WordPress s hrotmi a spammi môže byť trochu hektická. Blokovacie doplnky WordPress pomáhajú majiteľom webových stránok v oblasti elektronického obchodu blokovať nežiaducu prevádzku a spammerov pochádzajúcich z rôznych krajín. Ako marketingový konzultant by ste nemali nechať ujsť používanie pluginov WordPress pre vaše webové stránky.

WordPress dáva marketingovým poradcom príležitosť vytvoriť vynikajúce blogy a výkonné aplikácie. Efektívne používanie pluginov blokovania WordPress umožňuje vlastníkom webových stránok blokovať nežiaduce dopravné zápchy z konkrétnych krajín.

Michael Brown, vedúci expert z Semalt , definuje tu uvedené blokovacie pluginy WordPress, ktoré vám pomôžu zabrániť tomu, aby došlo k nárastu návštevnosti z jednotlivých krajín.

Geolify WordPress plugin

Geolify je jedným z najlepších blokovacích modulov WordPress pre použitie na vašich webových stránkach. Geolify vytvára interaktívne obrázky, obsah a prístup k miestam vašich potenciálnych návštevníkov. Vlastníci webových stránok, ktorí používajú doplnok WordPress, majú oprávnenie presmerovať pravdepodobných návštevníkov z jednej URL na druhú.

Geolify plugin pozostáva z geolokácie, kde vlastníci webových stránok môžu pristupovať k blogu WordPress pomocou skriptov a kódov. Bežne používané kódy zahŕňajú geolifylatitude a geolifystatename.

Bezpečnostný modul Centrora

Centrora je unikátny blokovací doplnok WordPress navrhnutý tak, aby ponúkal bezpečnostné riešenia webových stránok. Zásuvný modul zabezpečenia Centrora obsahuje integrované skenery, riešenia zálohovania a firewall. Vlastníci webových stránok, ktorí používajú bezpečnostný doplnok Centrora, ľahko identifikujú škodlivé skripty, vírusy a injekcie SQL.

Novo vydaná verzia zabezpečenia Centrora sa skladá z adresárových skenerov a skenerov súborov. Tento doplnok zabezpečenia sa skladá aj z ďalších najdôležitejších funkcií, ako je zablokovanie jednotlivých krajín, konfiguračné systémy brány firewall a pokročilé skenery.

iQ Block Plugin Country

Plugin iQ blokátora WordPress poskytuje majiteľom webových stránok príležitosť obmedziť prístup jednotlivých stránok k jednotlivým krajinám. Pomocou modulu plug-in bloku iQ môžete ľahko zablokovať krajiny, ktoré spôsobujú spamovanie a pokusy o hackovanie.

Ako vlastník webových stránok v službe WordPress sa môžete rozhodnúť pre blokovanie všetkých krajín a okrem vašej IP adresy k prístupu k vášmu obsahu. Pridajte vrstvu zabezpečenia na vašu webovú lokalitu WordPress a zablokujte návštevníkov so zlomyseľným prístupom k vášmu obsahu.

IP2Location Plugin Country Blocker

IP2Location blokátor WordPress plugin umožňuje klientom blokovať niektorých návštevníkov z prístupu k obsahu. Tento modul WordPress podporuje ako dáta BIN, tak aj formáty IP2Location. Pomocou modulu IP2Location WordPress môžete prispôsobiť stránku s 403 stránkami a presmerovať návštevníkov z viacerých krajín na prispôsobenú stránku.

IP Geo Block plugin

Plugin IP Geo Block obsahuje funkciu kontroly imigrácie, ktorá pomáha blokovať pokusy o prihlásenie, škodlivý prístup a spamové príspevky na vašich stránkach. IP GeoBlocker Plugin WordPress podporuje bezpečnostné pluginy, BuddyPress, jednoduchú záchranu a bbPress.

WP GEO Ochrana webových stránok

WP GEO WordPress plugin pomáha majiteľom webových stránok obmedziť prístup na nechcené krajiny alebo individuálne adresy IP na vašich stránkach. Tento blokátor WordPress plugin blokuje návštevníkov z nepriaznivých krajín prístup k obsahu vašej webovej stránky.

Krajina IP Individuálne presmerovania

Toto je blokovací doplnok WordPress, ktorý dáva majiteľom webových stránok príležitosť zablokovať nežiaducu návštevnosť. Plug-in pre jednotlivé presmerovania IP krajiny používa atribúty návštevníkov a súbory cookie prehliadača na presmerovanie IP adries zablokovanej krajiny na vopred definovanú stránku.

Zásuvný modul Admin Block Country

Jedná sa o jeden z najlepších blokovacích modulov WordPress, ktoré fungujú na blokovanie a obmedzenie prístupu k vašim administrátorským stránkam.

Zásuvný modul Wordfence Security

Jedná sa o najpokročilejší blokovací modul WordPress pre blokovanie jednotlivých IP adries, firewallu a zabezpečenia prihlásenia. Bezpečnostný modul Wordfence je napájaný programom Threat Defence Feed, softvérom, ktorý chráni majiteľov webových stránok pred hackovaním.

Horeuvedené blokovacie doplnky WordPress pomáhajú majiteľom webových stránok obmedziť prístup návštevníkov, ktorí pristupujú k obsahu a ich webovým stránkam. Prevezmite a nainštalujte tieto funkcie na zablokovanie dopravných preťažení zo zlomyseľných krajín Source .

November 26, 2017