Back to Question Center
0

Semalt: Základné dôvody, prečo hackeri napadnú túto alebo tú webovú stránku

1 answers:

Je to modlitba každého človeka, ktorý vlastní webové stránky, aby sa nedostal do rúk kybernetického počítačazločinci ako hackeri. Celý svetový web je plný mnohých postáv, z ktorých niektorí sú legitímni, zatiaľ čo majú nejasné motívy.Každý on-line podnikania je všetko o SEO a ako prosperovať online. Bezpečnosť webových stránok nikdy nie je hlavným problémom pri vytváraní webových stránok.Ľudia sa zvyčajne pokúšajú vytvárať stránky s koncovým používateľom alebo s koncovým cieľom webových stránok. To, čo nevedia, je, že hackeri míňajúbezsenné noci sa snažia rozvinúť výhody a mechanizmy, ktoré môžu zlepšiť svoju prácu. Niektoré z útokov hackerov, ktoré hackeri používajú v ichcelé obdobie prehliadania závisí od nových a nadchádzajúcich nástrojov, ktoré spôsobujú celé podnikateľské riziko online.

Aby ste zostali ďaleko od hackerov, možno budete musieť najprv sa naučiť, prečo sa hackeri hackujúwebové stránky. Tu je zoznam uskutočnený Maxom Bellom Semalt Manažér úspechu zákazníka, ktorý objasňuje dôvody každého hackerského útoku:

1. SEO spam.

Nekalá súťaž v oblasti elektronického obchodovania je známa, najmä keď hrajú hackeriúloha. Títo ľudia majú potenciál ukradnúť zoznam e-mailov z webových stránok konkurenta a používať ho na prevzatie zákazníkov. V inomprípady, môžu zničiť stránky ako v DDoS hacks, kde hlavné botnety napadajú server s miliónmi žiadostí naraz. Títohackeri môžu potom požadovať odmenu na odstránenie ich zneužitia, čo spôsobí masívne straty.

2. Steal Money.

Počítačové podvody získavajú palivo z hackingu. Väčšina podvodných finančných prostriedkov prechádza cezinternet sú z hackovaných bankových účtov a iných platobných systémov, ako je PayPal. V ostatných prípadoch môžu hackeri použiť SQL Injection, aby sa dostali do ľudíprihláste sa a vykonajte peňažné prevody, akoby boli skutočnými znakmi. Ostatní hackeri môžu požičiavať úvery pomocou odcudzených osobných informácií.

3. Ukradnúť informácie o kontakte.

Hackeri dostávajú veľa informácií o osobe. Cyber ​​násilníci môžu použiť tieto informácieohrozovať obeť. Iní jednotlivci môžu spáchať priestupky používajúce napadnuté účty iba na prenesenie problému na nič netušiaceosoba. V ostatných prípadoch môžu byť osobné údaje, ako napríklad občiansky preukaz, SSN a vodičský preukaz, predmetom predaja v tmavých sieťach. Krádež identitya iné bežné podvody závisia od týchto účtov. Užívatelia by sa mali dávať pozor na tieto druhy hackerov.

4. Ruší mier.

Niektorí hackeri nemusia nevyhnutne chcieť ukradnúť ohrozenie obete. Avšak,ohrozujú stav on-line bezpečnosti a môžu vaše webové stránky získať vlajku Google hack. Takéto webové stránky majú problémy s hodnotením,a celý proces môže spôsobiť, že vaša snaha o SEO zlyhá.

Záver

Existuje veľa dôvodov, prečo by hacker získal záujem hackovať vaše webové stránky.Celý internet je plný kybernetických zločincov, ktorí využívajú množstvo webových zdrojov, ako aj bezpečnosť používateľov. Celý internetový zážitokmnohých ľudí, ktorí sa stretli s hackermi, je veľmi hrozné. Napríklad hackeri môžu vystaviť osobný život slávnej osobyprostredníctvom niektorých obrázkov, ktoré môžu zachytiť z internetu. Niektoré dôvody, prečo môžu hackeri hackovať vaše webové stránky, sú v tomto usmernení. Môžešdozviete niektoré z nich a zvyšujte bezpečnosť svojej webovej stránky pre elektronickú obchodnú sieť proti hackerom Source .

November 23, 2017