Back to Question Center
0

Semalt vysvetľuje, ako uspieť v SEO

1 answers:

Ako to čítate, optimalizácia vyhľadávača sa vyvíja. Neprestáva na svojom kroku pre niekoho alebo niečo. Počas víkendu nebude "chill" a ani to nepríde k tejto budúcej dovolenke. Ako viete, cieľom vyhľadávacieho nástroja je umiestniť na prvej stránke vyhľadávacieho dotazu najrelevantnejšie a najvýznamnejšie webové stránky. Ryan Johnson odborník na Semalt vysvetľuje, že vyhľadávacie stroje používajú algoritmy, ktoré sa na to pravidelne menia - kanger nebox recommended wattage. Ako taký by ste mali byť pripravení naučiť sa niečo nové každý deň, aby ste sa nezostali.

Nezostávajte na svojich vavrínoch

Takže ste s úsmevom žiariace, pretože nemáte jednu, dve alebo tri, ale päť webových stránok, ktoré sú najlepšie pre najkonkurencieschopnejšie kľúčové slová vo svojej výklenku? Dobre, gratulujeme vám za váš úspech. To nie je žiadny malý výkon. Čo by mal vlastník stránky robiť, aby udržal toto dobré poradie? Pamätajte, že všetko, čo potrebujete, je aktualizácia algoritmu a všetko sa zmení. Sú vaše webové stránky dôkazom budúcnosti? Budete ochotní zvážiť nasledujúce návrhy, aby ste zostali na vrchole svojej hry?

Položte otázky

Ide o to, že ak sa nespýtate na správne otázky, nebudete dlho držať túto hru pred sebou. Už dávno preč sú dni, kedy SEO bol len ekologický výpis. V súčasnosti sa zvažujú aj miestne záznamy, sociálne médiá, videá a ďalšie parametre.

Skúšky

Zatiaľ čo je dobré klásť otázky tak, ako bolo popísané vyššie, nezabudnite na všetky informácie, ktoré ste dostali. Samozrejme, musíte oddeliť plevy od obilia. Je zrejmé, že by ste mali otestovať veci. Vyskúšajte všetky hypotézy. Ak to funguje, je to dobré, a ak to nie je, je to dobrá skúsenosť.

Buďte otvorení novým návrhom

Každý SEO expert má rutinné techniky, ktoré používa na svojich webových stránkach. Predstavte si, že ak ste boli majstrom SEO, uvažovali by ste o tom, čo vám bolo navrhnuté? Buďte preto pripravení počúvať návrhy a nápady od ľudí okolo vás. Ak nemôžete myslieť mimo box, verte mi, nebudete ísť ďaleko.

Nezostávajte za sebou

Google, Bing, Yahoo a ďalšie vyhľadávače prichádzajú so zložitými algoritmami, ktoré zabezpečia, že nič iné ako najlepšie robí rez. Keďže veci rozplývajú, niektoré techniky SEO by mohli byť zastarané. Spomínate si na tie dni, kedy by ste sa prispôsobili textu svojho obsahu na pozadí webových stránok? Takže, opýtajte sa na ťažké otázky, skúšajte nápady, buďte otvorení a budete radi, ako sa veci vyriešia.

November 24, 2017