Back to Question Center
0

Semalt: SEO, všetko, čo potrebujete vedieť

1 answers:

SEO je aktivita vykonávaná marketingovými pracovníkmi stránok, aby sa zabezpečilo, že ich webové stránky majú vysokú pozíciu na stránke s výsledkami vyhľadávania alebo zväčšujú ich viditeľnosť na vyhľadávacej platforme. Stránky musia používať kľúčové slová a frázy, ktoré sú relevantné pre obsah. Ryan Johnson, vedúci oddelenia predaja Semalt , poznamenal, že dni podvádzania algoritmov vyhľadávača na získanie okrajov v rebríčku vyhľadávania sa skončili - iis for win 7. Na súčasnom trhu je pre majiteľov webových stránok nevyhnutné, aby používali obsahové stratégie, ako aj iné metódy SEO, aby mohli dobre zaradiť a nepoužívať odkazy alebo triky.

Nasledujúci článok sumarizuje základné koncepcie SEO, ktoré určite ovplyvňujú výkon.

Obsah

Online marketing zaznamenal významný skok v marketingu obsahu . Nedávny nárast bol spôsobený posunom spoločnosti Google k penalizácii nekvalitného obsahu. Kvalita bude vždy závisieť od množstva. Jedným zo spôsobov, ako pochopiť, je, že SEO uvádza, aké sú marketingové požiadavky, a obsahový marketing sa pokúša splniť to isté. Tieto dva pojmy sú navzájom závislé. SEO vyžaduje obsah a neexistuje SEO bez obsahu. Optimalizácia obsahu znamená, že by mali mať účinné kľúčové slová zahrnuté v ich príspevkoch a strategicky používané v celom texte.

otáčok

Hlavným cieľom spoločnosti Google ako vyhľadávacieho nástroja je poskytnúť používateľom to najlepšie skúsenosti. Nie sú fanúšikmi nekvalitného obsahu, a to isté platí aj pre stránky. Rýchlosť pre väčšinu používateľov je rovnaká kvalita. Používateľ online kategorizuje webové stránky ako nekvalitné, ak ich načítanie príliš dlho trvá. Výsledkom je, že negatívne ovplyvňuje hodnotenie vyhľadávania. Stránky a stránky, ktoré sa načítavajú pomaly, sa nezobrazujú na začiatku vo výsledkoch vyhľadávania. Rýchlejšie načítanie zlepšuje používateľskú skúsenosť a lokality nebudú mať vysoké miery odchodov. Rýchlosť slúži aj ako súčasť optimalizácie lokality.

Link Building

Ďalšou dôležitou koncepciou, ktorú je potrebné brať na trh, je prepojenie budov . Je to proces zabezpečenia toho, aby existovali dostatočné hypertextové odkazy od iných webových stránok, ktoré odkazujú na obsah aktuálneho webu. Vyhľadávače berú na vedomie prepojenia medzi webovými stránkami. Môžu použiť odkaz jedným z nasledujúcich dvoch spôsobov. Odkazy, ktoré nájdu na webe, im pomáhajú nájsť novú webovú stránku s rovnakým typom obsahu pre danú tému alebo rozhodnúť, ako sa má stránka zaradiť na stránku s výsledkami. Dosiahnutie kvalitných spojení je však ťažké.

Hovoriť o sociálnej

Obchodníci by nemali ignorovať silu sociálnych médií, pokiaľ ide o SEO. Pokiaľ ide o všetky ostatné aspekty SEO, najmä o odkazy, kvalita je dôležitá, ak je zdieľanie v sociálnych médiách. Veľké zdieľanie je však tiež užitočné. Sociálne médiá pomáhajú pri zvyšovaní povedomia o značke, keďže hovorí s veľkým počtom potenciálnych cieľových skupín. Majitelia webových stránok by mali vytvárať siete, ktoré môžu využiť na šírenie a zdieľanie ich obsahu a značky nakoniec.

November 24, 2017