Back to Question Center
0

Semalt: proces hlbokého výskumu kľúčových slov, ktorý pritiahne viac zákazníkov

1 answers:

V súčasnosti vyhľadávajú skutoční zákazníci jednoznačné ponuky a zľavnené ponuky bez kompromisu v kvalite a spoľahlivosti. Keď začnete vyhľadávať údaje online, veci sa automaticky vyrovnajú. Je bezpečné povedať, že hĺbkové hľadanie kľúčových slov môže prilákať stále viac zákazníkov. Je to preto, že s ním získate predstavu o tom, čo hľadajú vaši klienti a ako prísť na ich očakávania. Zatiaľ čo sú potrebné kampane s plateným vyhľadávaním , dôkladný výskum kľúčových slov vám môže priniesť veľa spôsobov - gestion du temps de travail gratuitously. Môže premeniť návštevníkov na zákazníkov a môže pomôcť zvýšiť váš predaj vo veľkej miere.

Jason Adler, manažér úspešného riadenia zákazníkov Semalt, tu určuje niektoré kľúčové otázky pre úspech v procese kľúčového výskumu

Kľúčové slovo Evolution

Najprv by ste mali analyzovať a zhodnotiť svoje kľúčové slová, aby ste si overili, či sú dobré s ňou alebo nie. Pre nás je dôležité, aby sme vytvorili zoznam kľúčových slov, ktoré by mohli byť relevantné pre náš priemysel. Ako vyhľadávače sa snažia o lepšie platenie kľúčových slov, takže by ste mali byť dôvtipní, že a vedieť, aké kľúčové slová by bolo kliknuté a vyhľadávané najviac. To môže nakoniec dať veľa zákazníkov , a vaše šance na dosiahnutie úspechu sú vysoké na internete. Okrem toho by ste mali vždy zvážiť hlasové vyhľadávanie vedieť, ako rozšíriť vaše podnikanie a získať veľa prevádzky.Prostredníctvom rozhovorov, môžete prilákať viac a viac ľudí na vaše stránky alebo sociálne mediálne profily, sledovať ich predchádzajúce záznamy a zapojiť ich do vašich produktov a služieb.Mnohí z nás ignorujú hodnotenie kľúčových slov pri vykonávaní týchto záležitostí, ale nemali by ste to ignorovať, ak máte vážne problémy s prevádzkou a rozširovaním vašej firmy na internete.

Spoznajte ľudí, ktorých zacieľujete

Máte predstavu o vašom cieľovom publiku? Poznať ľudí, ktorých chcete zamerať, a ich polohy. Napríklad, ak ste blogger, písanie článkov pre Asiatov, potom je zrejmé, že vaše cieľové publikum bude žiť v Indii, Pakistane, Číne, Thajsku a ďalších podobných krajinách. SEO je vynikajúci spôsob, ako zistiť, kto sa budete zameriavať a ako v tomto ohľade používať správne kľúčové slová a frázy. Využite návrhy a spätnú väzbu odborníkov a zistite, ako by vaši zákazníci reagovali na vaše rôzne produkty a služby.

Prejsť za tradičnými nástrojmi pre kľúčové slová

Musíte ísť nad rámec tradičných nástrojov pre kľúčové slová, aby ste pracovali správne. Je nevyhnutné, aby ste milovali nástroje na vyhľadávanie kľúčových slov a používali veľa programov na vyhľadávanie kľúčových slov. Nielen kľúčové slová, ale aj frázy a relevantné slová musia byť použité na vykonanie vašej práce. Nikdy by ste nemali zabudnúť na nástroje, ktoré nie sú zrejmé a ktoré vám pomôžu dosiahnuť požadované výsledky v priebehu niekoľkých týždňov. Napríklad Demographics Pro bol navrhnutý tak, aby poskytoval užívateľom pocit, kto vyhľadáva ich produkty a ako nájsť tých správnych druhov zákazníkov na internete. Existuje veľa takých nástrojov, ktoré možno použiť na zapojenie veľkého počtu ľudí. Tieto nástroje vám dávajú správnu stopu a môžete jednoducho zacieľovať na slová a kľúčové slová, ktoré by mohli mať zákazníci záujem.

November 24, 2017