Back to Question Center
0

Semalt pomáha učiť SEO ľahko a rýchlo

1 answers:

Ak sa chcete dozvedieť viac o spôsoboch, ktorými sa dá vyvíjať SEO v roku 2017, musia sa naučiť niekoľko rýchlych a jednoduchých konceptov, aby sa mohli úspešne spustiť. Na konci toho všetkého by sa malo vedieť, ako vykonávať výskum a analýzu kľúčových slov, naučiť sa vytvárať odkazy a sledovať celý ich pokrok a nakoniec sa dozvedieť o optimalizácii obsahu.

Tu Oliver King, manažér úspechu zákazníka Semalt, sa pozrie na niektoré praktické tipy v tomto ohľade.

Aby ste mohli úplne pochopiť SEO marketing v roku 2017, musíte sa oboznámiť s prehliadačmi, najmä Mozilla Firefox, pretože je jediný, ktorý Rank Checker sám inštaluje. Ďalej, ako používať program Microsoft Excel, je nevyhnutné, pretože je čas, kedy bude potrebné uviesť kľúčové slová na neho a zaradiť ich pomocou vzorcov - free blue book value on commercial trucks. Nakoniec fungujúce internetové pripojenie.

Opis

Ľudia robia vyhľadávač optimalizácia zvuk tak ťažké. Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, SEO nevyžaduje majiteľa webových stránok, aby si zakúpil drahý softvér alebo si prenajal drahú agentúru, aby ho prehliadol. Je to typ úlohy typu do-it-yourself. Pochopením, ako sa to dá vyriešiť a ako funguje, je jednoduchšie urobiť vylepšenia na webových stránkach, aby ste sa uistili, že sa na stránke s výsledkami vyhľadávacieho nástroja umiestni na vyššiu pozíciu. Týmto spôsobom je zaručená zvýšená návštevnosť, pretože získa viac kliknutí a návštev. V konečnom dôsledku, ak je webová stránka pre on-line podnikanie, majiteľ zaznamená určitý významný rast.

Existujú stránky a kurzy pre študentov, ktoré pomáhajú ľuďom naučiť sa optimalizovať SEO bez toho, aby museli stráviť desetinu. Medzi najbežnejšie body, ktoré sa učia, patria:

  • Ako rýchlo skúmať kľúčové slová, ktoré určite priťahujú najdôležitejšie publikum
  • Ako prepracovať webový obsah na začlenenie iných vyhľadávacích nástrojov iných ako Google
  • Ako vytvoriť odkazy, ktoré presmerujú návštevnosť späť na stránku
  • Ako sledovať a sledovať vývoj SEO

Ako zvládnuť optimalizáciu pre vyhľadávače

Kurz obsahuje desiatky videí, ktoré sú ľahko pochopiteľné a všetko pomáha odhaliť tajomstvo dobývania SEO praxe. Videá sú k dispozícii online kvôli pohodliu. Okrem toho existujú pravidelné kvízy, ktoré majú pomôcť s porozumením a motivujú študenta k tomu, aby zostal pozorný.

Prehľad kurzu

Ktokoľvek s miernym náznakom o SEO vie, že tajomstvom úspešnej implementácie sú kľúčové slová. Kurz začína pri pohľade na bežne používané stratégie na hľadanie kľúčových slov, ktoré sú relevantné pre cieľové publikum. Po ukončení tohto kroku je ďalším krokom analýza kľúčových slov a ich prioritizácia na základe seniority a popularity. Tento krok má veľký význam, pretože ovplyvňuje účinnosť. Kurz obsahuje triedu na výpočet indexu efektívnosti kľúčových slov (KEI).

Študenti majú v súčasnosti dlhý zoznam kľúčových slov a ďalším krokom bude naučiť ich optimalizovať ich obsah. Tu trieda skúma, ako zaradiť kľúčové slová do obsahu stránky a ako používať každé z kľúčových slov na inej stránke. Tiež tam je relácia, kde tútori budú skúmať rozdiely medzi hlavnými vyhľadávačmi.

Po optimalizácii obsahu, ďalším krokom je prilákanie prehľadávačov prevádzky a vyhľadávačov. Kurz tiež zahŕňa hlbší pohľad na to, ako môžu ľudia vytvárať odkazy na svoje stránky.

November 24, 2017