Back to Question Center
0

Semalt Expert: Spotrebitelia potrebujú obsah, nie reklamy!

1 answers:

Pokiaľ ide o optimalizáciu webových stránok, mali by ste brať do úvahy používateľskú skúsenosť a nezáviseli od irelevantného obsahu a falošných reklamných trikov. Dokonca aj keď je vaša stránka navrhnutá krásne a profesionálne, je pravdepodobné, že nebudete mať požadované výsledky kvôli falošnému spamu a návštevnosti.

Expert z Semalt , Oliver King, uvádza, že hlavným dôvodom, prečo sú niektoré webové stránky zablokované v výsledku vyhľadávača , sú slabé klipy umiestňovania produktov - gestion ressources humaines distribution. Navyše, irelevantné reklamy na postrannom paneli tlačia návštevníkov z vašich stránok. Spoločnosť InsightsOne v marci 2013 uskutočnila prieskum Američanov, v ktorom deväť z desiatich jednotlivcov tvrdilo, že sa stretli s otravnými a hlúpymi reklamami na internete.

Zdroj ukázal, že reklamy na bočných paneloch webových stránok a v obsahu e-mailu boli jedným z najznepokojujúcejších možností umiestnenia reklamy na internete. Mnoho respondentov porovnalo tlačené nevyžiadané e-maily s reklamami sociálnych médií a prieskum InsightsOne naznačil, že šesťdesiat percent respondentov uznalo, že sú podráždení nepárnymi reklamami za služby a produkty, ktoré nikdy nechceli vidieť. Viac ako tridsať percent ľudí uviedlo, že opustili webové stránky a irelevantný obsah a desať percent prestane používať inzerované produkty úplne. Toto všetko sa stalo, pretože propagačné kópie a nepríjemné reklamy spôsobili, že sa cítili zle.

Mali by ste si všimnúť, že desať percent prestane používať inzerované produkty, ak propagačné kópie boli narušujúce na internete. Značky si uvedomujú skutočnosť, že by mali používať World Wide Web na zvýšenie ich spodnej línie a na zlepšenie ich konverzie stránok.Ak sa naplnia internet s množstvom webových stránok a falošný prevádzku, budú robiť viac škody než dobré, ako množstvo inzerátov a príliš propagačný obsah bude zničiť povesť ich značiek.marketers musia udržiavať rovnováhu medzi informačným a vzdelávacím marketingom obsahu a nad optimalizovanými marketingovými stratégiami .

Nesmieme zabúdať, že ani tie najlepšie a najvplyvnejšie značky nemôžu umiestňovať svoje reklamy na produkty a služby všade na internete a presvedčiť používateľov, aby si kúpili svoje výrobky. Už niekoľko rokov obsah marketing pomohol spoločnostiam a značkám znížiť škodlivé účinky webového marketingu . Všetky značky by mali zainteresovať používateľov s výkonnými stratégiami, písať a uverejňovať obsah a príspevky blogu optimalizované pre SEO a používať stratégie SEO s bielym klobúkom na prilákanie používateľov k ich produktom a službám. Týmto spôsobom nebudú musieť umiestňovať svoje reklamy všade náhodne, pretože to je organický proces, ktorý pomôže značkám zvýšiť predaj. Rovnako posilní vzťah medzi značkami a ich zákazníkmi.

Značky dosiahnu s týmto procesom požadované výsledky a najlepší je, že ide o prebiehajúci proces. Preto môžu rozvíjať silný a dlhodobý vzťah so svojimi novými a existujúcimi klientmi. Obchodníci, ktorí sa zameriavajú na rozdelenie svojho rozpočtu medzi vytváranie obsahu a platených reklám, budú musieť vyčleniť viac času a peňazí na organické postupy, pretože dobre napísané články sa budú zaoberať veľkým počtom zákazníkov automaticky. Dokonca aj užitočné a informatívne reklamy nebudú mať okamžité výsledky, ale ponechajú negatívny vplyv na myslenie vašich klientov. Takže by ste sa mali sústrediť na metódy, ktoré zabezpečia dlhodobé výsledky a náhodné zastavenie reklamných jednotiek.

November 24, 2017