Back to Question Center
0

Semalt Expert pozná, ako zablokovať sprostredkovanie sprostredkovania za menej ako 10 minút

1 answers:

Rýchle vyhľadávanie spamového odkazu bloku vráti viac ako 500 000 výsledkov. Stalo sa to veľkým problémom a správcovia webu sa obávajú svojho účtu Google Analytics. Rôzni ľudia publikovali príspevky, konzultácie a príručky o tom, ako zablokovať sprostredkovanie sprostredkovania, ale určite potrebujete technické zdroje na zlepšenie celkovej pozície vášho webu v výsledkoch vyhľadávačov .

Ak nepoznáte mor, ktorý nazývame sprostredkovaním spamu, Frank Abagnale, špičkový expert na Semalt , ubezpečuje sa, že ide o spamový duch, ktorý navštívi vaše webové stránky, ale je vždy viditeľný vo vašom účte Google Analytics vo forme hier.

Spam pre sprostredkovanie je určený na to, aby zasahoval do vášho účtu Google Analytics a zosobňuje odkazy na sprostredkovanie z webových stránok s niečím známym ako spambots. Tlačidlá pre webové stránky, free-social-buttons - sınırsız telefon interneti.xyz a darodar.com sú niektorí z hlavných páchateľov. Všetky tieto domény sa zobrazia vo vašich prehľadoch služby Google Analytics a dúfame, že navštívite ich partnerské odkazy.

Existujú dva hlavné dôvody, prečo je sprostredkovanie spamu veľkým problémom. Po prvé, sú podozrivé a prístupy skresľujú údaje služby Google Analytics. Monsterové stránky, ako je pán Porter a BBC, sa nezachytia sprostredkovaním spamu, pretože dostanú veľa návštevníkov každý deň. Naproti tomu webové stránky a blogy, ktoré sú relatívne nové, sa môžu každý deň dostať štyridsať až päťdesiat relácií. Je to obrovský vplyv na marketingovú analýzu a môže značne znížiť kvalitu prevádzky štartovacieho systému. Druhým je to, že návštevy zamerané na nevyžiadanú poštu spamovajú servery a zdroje o veciach, o ktorých ani neviete. A čo je najdôležitejšie, nikdy sa nebudete dozvedieť, či je spamy na sprostredkovanie skutočne prítomné v účte Google Analytics, pretože ich hity sú vždy zaznamenávané ako normálne.

Ako blokovať spam sprostredkovania v službe Google Analytics:

S jednoduchými krokmi môžete jednoducho zablokovať spam zo sprostredkovania v účte Google Analytics.

Krok č. 1 - Prejdite do sekcie Správca> Filtre na hlavnom paneli služby Google Analytics a pridajte nový filter. Nezabudnite pomenovať svoj filter ako darodar.com.

Krok č. 2 - Vyberte preddefinované meno len vtedy, keď bola podozrivá webová stránka už pridaná k filtrovaniu. Odporúčame vám uviesť názov domény spolu s subdoménami v jednom filtri.

Krok č. 3 - Nezabudnite uložiť nastavenia skôr, ako zatvoríte okno. Môžete zopakovať proces pre každú novú doménu alebo subdoménu.

Mali by ste mať na pamäti, že ak do svojich prehľadov použijete rôzne segmenty, nezahŕňajú spamový odkaz a budete ho musieť pridať samostatne. Možnosť segmentu použite iba vtedy, keď chcete odstrániť väčšinu spamu sprostredkovania z veľkých webových stránok. V súčasnosti nie je k dispozícii žiadne riešenie so 100% presnými výsledkami, pretože väčšina metód zaručuje blokovanie len 99% sprostredkovania spamu. Ak tieto riešenia pre vás nefungujú, je lepšie upraviť súbor .htaccess alebo vyhľadať iné riešenie na sociálnych médiách.

November 26, 2017