Back to Question Center
0

Semalt Expert poskytuje návod na optimalizáciu na mieste

1 answers:

Majitelia firiem potrebujú vedieť, že optimalizácia ich webových stránok pre vyhľadávačov predstavuje 25% všetkých faktorov SEO. Nasledujúci článok je teda zjednodušený a kompletný návod na optimalizáciu na mieste. Bude to vhodné pre každého, kto je nový pre SEO alebo ktokoľvek, kto by chcel čo najlepšie využiť optimalizáciu svojich stránok.

Táto príručka, ktorú poskytol Michael Brown, manažér úspešnej zákazníckej služby Semalt, pozostáva z týchto otázok:

Označenia hlavy

Jeden z najstarších atribútov webových stránok je značka názvu. Pomáha zjednodušiť rozloženie lokality - attrezzatura per ludoteca prezzi. Odkedy ľudia vyvíjali stránky, názov značiek sa ukázal ako celkom prospešný. Z tohto dôvodu slúži ako jeden z najdôležitejších faktorov, pokiaľ ide o optimalizáciu.

Hustota kľúčových slov

Pre akékoľvek SEO beží, musí existovať dôkaz o používaní kľúčových slov. Kľúčové slová sú základným kameňom celej SEO kampane . Každá SEO, ktorá neobsahuje kľúčové slová v jej štruktúre, nemá pevný základ a nebude zlepšovať stav podnikania online. Jedným zo spôsobov, ako sa ľudia môžu naučiť, ako využiť optimalizáciu na webových stránkach, je pochopiť, aká je hustota kľúčových slov a čo to všetko znamená.

Kľúčové slovo Prominence, Frequency, Proximity

Kľúčové slová zahŕňajú veľa taktiky, pokiaľ ide o optimalizáciu. Existujú aj iné faktory, ktoré pri optimalizácii na mieste ovplyvňujú kľúčové slová. Človek musí pochopiť význam, frekvenciu a blízkosť. So všetkými týmito konceptmi v perspektíve majiteľ webových stránok môže využívať výkon a umiestňovanie kľúčových slov do obsahu, ktorý uverejňujú.

Odchádzajúce prepojenia

Jedným zo spôsobov, ako môže obsah na webe získať veľa návštevnosti, je mať externé zdroje, ktoré odkazujú na stránku. Tieto sa nazývajú odchádzajúce odkazy. Vlastník webových stránok môže dostávať odkazy zo známych a neznámych zdrojov. Internet je plný odkazov a zakaždým, keď kliknete na odkaz, je vysoká pravdepodobnosť, že sa presunie na inú stránku. V SEO, jeden spôsob, ako pochopiť, ako urobiť krok vpred v SEO optimalizácia je vedieť, ako získať a riadiť odchádzajúce odkazy. Ďalším kľúčovým problémom je použitie skrytých kľúčových slov v poskytnutých odkazoch.

Obrázok SEO

So znalosťou odchádzajúcich odkazov sa ďalšia vec, ktorú sa dozviete, je použitie image SEO. To by mohlo pomôcť majiteľovi veľmi, pretože obrázky komunikujú veľa zložitých informácií takým spôsobom, že človek nový pre SEO môže pochopiť. Návod obsahuje návod na to, ako môžu majitelia webových stránok optimalizovať svoje stránky pre obrázky. Obrázky pomáhajú so SEO, keď majú v popise text Alt Text. Tiež môžete optimalizovať názov obrázka tak, aby obsahoval kľúčové slová. Táto príručka vysvetľuje, či zmena názvu súboru ovplyvňuje SEO.

Mapa

Súbory Sitemap pomáhajú pri prehľadávaní štruktúry webových stránok. Týmto spôsobom vyhľadávače a zákazníci uľahčujú navigáciu na webových stránkach. Mapa stránok na stránkach je jedným zo spôsobov, ako optimalizovať štruktúru SEO na zlepšenie používateľských skúseností, ako aj algoritmov vyhľadávačov.

Slimáci

URL slimy odkazujú na presnú adresu webovej stránky, ktorú práve prechádza. Predstavujú umiestnenie príslušných webových stránok. Keď zadáte adresu URL do panela s adresou, určujú adresy URL, ako používateľ pristupuje k webovej stránke. Je to jedna z najdôležitejších vecí na optimalizáciu na mieste.

Vnútorné prepojenie

Vnútorné prepojenie má za cieľ zabezpečiť spojenie všetkých stránok na stránke. Je to viac než len navigácia a odporúčanie.

November 24, 2017