Back to Question Center
0

Semalt Expert odhaľuje 3 typy SEO a články pre vývoj obsahu

1 answers:

Vývoj obsahu a optimalizácia pre vyhľadávače môže zvýšiť váš podiel na trhu. Platí to najmä vtedy, ak máte skvelý produkt, ktorý uspokojuje klientov. Zatiaľ čo cieľom marketingu obsahu je usmerňovať návštevnosť vašej firmy, kvalita vášho produktu alebo služby si ponechá zákazníkov - buy eu passport.

Lisa Mitchellová, riaditeľka pre úspech zákazníkov Semalt , definuje hlavné dôvody, prečo sa môžete zaoberať marketingom obsahu:

  • Je zdrojom užitočných informácií pre zákazníkov a vyhliadky.
  • Chápete svojich klientov a môže im pomôcť poskytovaním hodnotného obsahu, aby ste mohli učiť a zdieľať skúsenosti.
  • Konečnou cenou je doprava. Ak chcete získať návštevnosť, môžete použiť tri hlavné typy článkov
  • .

Čisto SEO články

Konverzácie so zákazníkmi, tweety a rozhovory z Facebook, Quora alebo Reddit môžu inšpirovať článok založený na kľúčových slovách. Keď máte inšpiráciu na písanie a naučiť sa všetko o kľúčovom slove, môžete napísať článok pre čistú SEO.

Hlavným znakom takéhoto článku je hustota kľúčových slov. Je to preto, lebo článok sa zameriava na poradie rebríčkov vyhľadávania, a nie na poskytovanie informácií. Možno ste si napísali takéto články, kde používate nástroje na určenie hustoty kľúčových slov. Takéto články sú často nudné, čo je dôsledok kľúčových slov, ktoré sú naplnené do článkov.

Obsah zameraný na kľúčové slová

Toto je viac zamerané na poskytovanie užitočných informácií čitateľom. Takže keď píšete takýto článok, zhromažďujete informácie, uľahčujete ich a uistite sa, že sú ľahko čitateľné a pochopiteľné.

Nakoniec zvážte vaše kľúčové slová a vložte ich do textu. Je to jednoduché: musíte urobiť niekoľko úprav, aby ste zabezpečili, že kľúčové slová budú vyzerať prirodzene v texte. Vaším cieľom je, aby sa čitateľ po prečítaní článku cítil informovaný alebo oprávnený.

Obsah, ktorý chcete zdieľať

Poznáte svoju zákaznícku základňu celkom dobre a vychutnávajte si svoju vec, v tomto prípade prevádzkujte svoju firmu. Môžete odísť marketingovou cestou a vytvoriť články o veciach, ktoré chcete zdieľať so svojím publikom. Môže to súvisieť s vašim podnikaním, koníčkami, aktuálnymi miestnymi alebo celosvetovými záležitosťami a čokoľvek iného, ​​ako by ste chceli zdieľať. Samozrejme, je rozumné si vybrať svoje témy múdro.

Na druhej strane by to mohlo byť zaujímavé. Či tak alebo onak, napíšete tieto články uvoľnene, pretože chcete, aby čitatelia dostali niečo, čo nemusí byť súčasťou vašej firmy.

Pre tieto články by ste sa nemali sústrediť na kľúčové slová. Takže neočakávate, že budete mať v týchto príspevkoch všetko čo sa týka SEO a marketingu. Takéto príspevky však môžu klientom ponúknuť príležitosť komunikovať s vami na intímnejšej úrovni. Tiež narúša monotónnosť iných typov obsahu, ktoré uverejňujete.

Na pamäti

Trochu vylepšiť tu a tam často je dostatočné na optimalizáciu článku pre konkrétne kľúčové slovo. Ak nájdete kľúčové slovo, ktoré môže zvýšiť vaše SEO rebríčky, výskum o tom, napísať, upraviť a nakoniec publikovať.

Jednoduché kľúčové slová sú často zanedbávané podnikmi, ak sa považujú za nízke celkové vyhľadávanie. Avšak, ak sa na niekoľkých takýchto kľúčových slovách hodíte dobre, získate väčšiu návštevnosť. Je ľahšie zamerať sa na tieto kľúčové slová, pretože konkurencia je minimálna.

November 24, 2017