Back to Question Center
0

Semalt Expert o odstránení spamu Referrer v službe Google Analytics

1 answers:

Ak používate účet Google Analytics pre svoje webové stránky, mohli by ste si všimnúť veľa návštevnosti, ktoré pochádza z autorských práv copyrights.com, get-free-social-traffic.com, floating-share-buttons.com, oo-6 -oo.com, free-traffic.xyz a ďalšie podobné domény, ktoré sa naďalej zobrazujú vo vašich štatistikách - portland voip. Tieto podozrivé webové stránky stále posielajú falošnú návštevnosť a sú známe ako odkazujúci spam.

Cieľom spamu sprostredkovania je vylúčiť webmasterov a bloggerov, aby navštívili svoje vlastné stránky a stránky ako referenčné osoby, generovali si príjmy pre seba a zlepšili poradie ich stránok v výsledkoch vyhľadávačov.

Jack Miller, vedúci manažmentu úspechu zákazníka Semalt, poskytuje v tomto ohľade niekoľko závažných otázok.

Všetky falošné odporúčania s vyššie opísanými vlastnosťami sú známe ako sprostredkovanie duchov. Ako obchodník by ste mali vedieť, ako odlíšiť falošné odporúčania od legitímnej návštevnosti, aby ste mohli roboty zabrániť v prehľadávaní vašich stránok na internete. Ak nezmysly roboty pokračujú v prehľadávaní vašich stránok, je pravdepodobné, že ich hodnotenie bude ovplyvnené a ich stopy zostanú vo vašom účte Google Analytics počas celého života.

Ako funguje spam spam a sprostredkovanie spamu

Najprv by ste mali zhodnotiť, koľko zobrazení stránok získate a tento prehľad sa nachádza vo vašom účte Google Analytics. Keď stránky načítajú, kód sledovania odošle žiadosti spoločnosti google-analytics.com/collect na zhromažďovanie informácií o zobrazeniach vašich stránok. Odkaz na protokol o meraní nám poskytuje presné informácie o tom, čo sa deje na vašich stránkach.

Ak skutočný návštevník navštívi vašu stránku, účet Google Analytics nezobrazuje presné výsledky a miera odchodov je vždy cent percent. Za takýchto okolností, jediné informácie, ktoré potrebujete vedieť, je ID vašej nehnuteľnosti, ktorú môžete ľahko extrahovať vložením nasledujúceho kódu na vaše webové stránky.

[odstránené]

(funkcia (i, s, o, g, r, a, m) {i ['GoogleAnalyticsObject'] =

(i [r] .q = i [r] .q || []). stlačte (argumenty)}, i [r] .l = 1 * nový dátum (); a = s.createElement (o)

, m = s.getElementByTagName (O) [0], a.async = 1; a.src = g; m [odstránené] .insertBefore (a, m),

}) (okno, dokument, 'scenár', "// www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

ga ("vytvoriť", "UA-XXXX-Y", "auto");

ga ("poslať", "zobrazenia stránok"),

[odstránené]

Tu máme zoznam domén, ktoré sa používajú ako sprostredkovanie duchov:

  • blackhatworth.com
  • hulfingtonpost.com
  • darodar.com
  • humanorightswatch.org
  • o-o-6-o-o.com

Účinky sprostredkovania spamu

Sprostredkovanie spamu hrá dôležitú úlohu pri znižovaní presnosti vašich stránok a ruší celkovú povesť na internete. webmasteri sa často obávajú kvality návštevnosti svojich webových stránok a služba Google Analytics sa môže používať na sledovanie toho, aký typ zobrazení webových stránok získavajú každý deň.

Odstránenie spamu sprostredkovania

Je dôležité odstrániť sprostredkovanie sprostredkovania a najbežnejším a najrozšírenejším odporúčaním je vytváranie filtrov, ktoré používajú kritériá založené na vašom sprostredkovanom poli. Filtre pomáhajú eliminovať návštevnosť s nízkou kvalitou a mnohí ľudia odporúčajú, aby blogéri filtrovali svoje údaje na základe polí zdroja kampane.

Ďalším spôsobom, ako odstrániť spam spamu, je použitie filtrov v sekcii Hostname. Môžete tiež zablokovať IP adresy podozrivých návštevníkov počas celého života, aby ste predišli tomu, aby sa do vášho webu dostali falošné zobrazenia stránok. Jedinou nevýhodou tejto techniky je, že filtrovať aj platné zobrazenia stránky. Ak napríklad niekto prečítal váš článok, jeho pohľad bude tiež označený ako spam. Ale ak chcete zabrániť tomu, mali by ste jednoducho blokovať zobrazenia stránok pomocou hostnametranslate.googleusercontent.com.

Recenzie pracovníkov online služieb Mediglobus. Poskytujeme vysokokvalitnú nemocničnú starostlivosť a kvalifikovaných lekárov v zahraničí.

November 26, 2017