Back to Question Center
0

Semalt Expert načrtáva typy internetových podvodov a spôsoby, ako sa im vyhnúť

1 answers:

Internet je veľkým zdrojom pre všetkých. Mnohí podnikatelia začínajú pracovaťe-commerce platformu ako novú marketingovú metódu. S webom je neobmedzená šanca a príležitosť na akékoľvek spustenie - baumwolle online shop. Veľké spoločnosti majúvyužil túto príležitosť a vytvoril mnoho webových stránok. Marketingové techniky, ako je optimalizácia pre vyhľadávače, pomáhajú pri každom začatí štartového štartua formovať. Ľudia a firmy dokážu realizovať adekvátne zisky z miliónov interných zákazníkov.

Avšak, ako ľudia myslia na vytvorenie webových stránok, počítačoví zločinci, ako napríklad hackeri apodvodníci vykonávajú rôzne typy internetových podvodov online. V dôsledku toho sa každý musí dávať pozor na tieto druhy zločinov. Môžu odísťs nimi obrovské množstvo finančných prostriedkov, ako aj spáchanie ďalších neželaných trestných činov online.

Andrew Dyhan, odborník z Semalt Digital Services, prispôsobil niektoré typy internetových podvodov, ktoré môžu čeliť vám a spôsoby, ktoré môžete použiť, aby ste sa im vyhli.

1. Podvody s kreditnými kartami

Mnohí hackeri sa zameriavajú na komerčné webové stránky a iné on-line platformy pre kreditné karty.Kradnutie kreditných kariet môže poskytnúť hackerom prístup k miliónom zákazníkov dolárov. Okrem toho predávajú ukradnuté kreditné karty online v tmavých sieťachtrhy, ako napríklad Outlaw. Je dôležité dávať pozor na hackerské metódy, ako je SQL Injection, ako aj iné spôsoby, ktorými podvodníci kompromitujúbezpečnosť online transakcií. Okrem toho je nevyhnutné citlivo citovať klientov na metódy, ktoré tieto zločinci používajú na ukradnutie karieta udržať svoje kreditné karty v bezpečí. Informácie o kartách umiestnite na dôveryhodných stránkach.

2. Podvody a e-maily

E-maily poskytujú bezpečný kanál na to, aby podvodníci dosiahli svoje ciele. V inomprípady, môžu vykonávať masové spamy, ktoré umožňujú podvodníkom, aby ľudia stratili tisíce dolárov online. Mali by ste sa vyhýbať e-mailom, ktoré prichádzajúz neoverených zdrojov. V iných prípadoch môžete použiť niektoré pokročilé filtre nevyžiadanej pošty, ktoré sa nachádzajú v niektorých zabezpečených e-mailových systémoch. Takéto jednoduché opatreniamôže chrániť vaše e-commerce podnikanie pred účinkom internetových podvodov a iných druhov útokov. Mali by ste mať svoje webové stránky zadarmoako aj iné druhy útokov.

3. Phishing

Takýto druh internetového podvodu znamená, že podvodom je podávanie informáciífalošná stránka. Väčšina spamových útokov obsahuje phishingové stránky, ako aj iné typy potenciálne škodlivých odkazov. V iných prípadoch,spameri môžu do e-mailu umiestniť prílohy obsahujúce trojské koně. Tieto vírusy môžu mať na cieľovom počítači, ako je prehliadač, množstvo účinkovhacking. Môžu tiež použiť phishingové techniky na nasmerovanie ľudí na falošné stránky platieb, ktoré môžu ukradnúť informácie o kreditných kartách z iných trestných činov.

Záver

Existujú všetky druhy osôb online. Ako ľudia robia všetky druhy prospešnýchzačínajú on-line, iné osoby s zlým úmyslom robia metódy vykonávania svojich zločinov. Napríklad ľudia majú šancu pomôcťiné s komerčnými webovými stránkami. Na druhej strane, hackeri môžu zaseknúť a odniesť finančné prostriedky od zákazníkov, rovnako ako zníženie miesta. totosprievodca vám môže pomôcť vyhnúť sa internetovým podvodom, ktoré vám môžu čeliť, ako je pranie špinavých peňazí Bezpečnosť vašej webovej lokality a bezpečnosti vášho zákazníkaleží vo vašich rukách.

November 28, 2017