Back to Question Center
0

Semalt Expert na 7 SEO Essentials pri optimalizácii vašich stránok

1 answers:

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) je nevyhnutná. Umožní vám umiestniť svoje webové stránky tak, aby sa našli, keď potenciálni kupujúci hľadajú služby, ktoré ponúkate (čo je kritický bod nákupného procesu).

Čo teda hľadajú Google, Yahoo, Bing a iné vyhľadávače? Ako vytvoríte webové stránky, ktoré sa týkajú oboch vyhľadávačov a ľudí?

Ryan Johnson, senior obchodný manažér Semalt, vysvetľuje, ako bude SEO vašu webovú prezentáciu zisková.

Dokonalá analógia

Nemôžete očakávať, že dosiahnete veľa, ak preskočíte základy SEO. V skutočnosti je to podobné tomu, že ste vynaložili peniaze na luxusné oblečenie, šperky a topánky, zatiaľ čo preskočili ste si zuby, česali si vlasy a sprchovali. Je to neplodné úsilie - vps hosting cheap linux hosting. Späť k veci. Cieľom základnej SEO nie je podvádzať vyhľadávače. Namiesto toho má za cieľ ponúknuť používateľovi dobré skúsenosti a oznámiť váš zámer vyhľadávačom, aby mohli odporučiť vaše webové stránky.

Vzhľadom na tieto skutočnosti je dôležité:

# Vaša webová stránka je dort


#What hľadajú vyhľadávače?

Vyhľadávače sa snažia byť relevantné. To znamená, že robia svoju najlepšiu úroveň, aby odkázali používateľa na obsah alebo webové stránky, ktoré sú relevantné pre čokoľvek, čo hľadajú. Takže ako to určujú Google, Bing, Yahoo? No, berú na vedomie:

  • obsah - určený podľa témy, popisu, názvu a písaného textu
  • výkon - rýchlosť nakládky stránky
  • úrad
  • skúsenosti používateľov

# Vyhnite sa tomu, aby ste zostali v dobrých knihách

Vyhľadávače nehľadajú:

  • kľúčové slová vypchatý obsah
  • zakúpené odkazy - to vás nikde nepríde
  • zlé skúsenosti používateľov - vyhnite príliš veľa reklám

#Zaregistrujte svoj obchodný model

Zatiaľ čo to je celkom jasné, prekvapí by vás mnohí ľudia, ktorí nevedia ohľad. Len nevedia, čo chcú. Opýtajte sa sami seba, aké sú vaše ciele, aké prostriedky máte k dispozícii, záväzky a potom definujte, čo pre vás predstavuje konverziu.

# Optimalizácia pre viac kanálov

Správne využívanie kľúčových slov by nemalo byť vyhradené len pre veci na mieste. To isté by malo platiť aj pre iné platformy. To sa dotýka vašej angažovanosti v oblasti sociálnych médií, e-mailového marketingu a televíznych / rozhlasových reklám a samozrejme tlačových médií.

# Vyberte si dobrú doménu

Snažte sa byť konzistentné pomocou domén sub-root adresárov, ako napríklad example.com/seo, a nie subdomény, ako napríklad seo.example. Pokúste sa udržať doménu, pretože staršie sú lepšie ako novšie.

#Optimize pre rôzne zariadenia

Vaše webové stránky by mali byť optimalizované pre správne zobrazenie na akomkoľvek zariadení. Nezabudnite vytvoriť bohatý obsah, napríklad videá alebo dokonca gify.

November 24, 2017