Back to Question Center
0

Semalt Expert hovorí o typoch spätných odkazov

1 answers:

Internet predstavuje platformu pre množstvo aktivít. V prípade elektronického obchodu je možné pre svoju webovú stránku vykonať viacero úloh digitálneho marketingu . Väčšina webových majstrov závisí od digitálnych marketingových zručností, ako je marketing obsahu , ako aj marketing sociálnych médií (SMM) - cours grh pdf gratuite. Keďže ľudia naďalej plnia svoje marketingové úlohy, ľudia stále žijú vo svojich aspektoch, ako udržiavať svoje webové stránky naživo.

Optimalizácia pre vyhľadávače ( SEO ) je digitálna marketingová technika, ktorá sa opiera o zaradenie webových stránok vo vyhľadávačoch do konkrétnych výhod. SEO používa metódy digitálneho marketingu, ako je výskum kľúčových slov, tvorba obsahu, ako aj spätné prepojenie. Spätné prepojenie je efektívna SEO stratégia , ktorá môže byť veľmi užitočná. Pri výkone SEO pre vašu firmu je dôležité poznať rôzne typy spätných odkazov, ktoré sa vyskytujú pri každej online transakcii.

Niektoré typy spätných odkazov sú v tomto usmernení poskytované manažérom úspechu zákazníka Semalt , Max Bell:

Nofollow a follow-follow backlinks

Niekedy možno budete chcieť získať spätné odkazy z webových stránok alebo domén pomocou jednoduchého reťazca dopytu. V tomto prípade môže atribút "rel" na Google určiť typ spätného odkazu, ktorý používate na svojich webových stránkach. Do-follow odkazy môžu pomôcť vášmu webu zaradiť do vyhľadávača Google rýchlo. Môžete však mať nejaké problémy pri používaní niektorých nasledujúcich odkazov, najmä na stránkach Google. Tieto spätné odkazy majú prínos pre algoritmus iných vyhľadávačov, ako je Bing alebo Yahoo.

Prírodné a SEO linky

Pri vykonávaní SEO je dobré zvážiť zdroj odkazov. Prírodné väzby sú tie, ktoré pochádzajú z legitímnych zdrojov. Spätné odkazy vám môžu poskytnúť váš web dobrý zdroj návštevnosti, ako aj dosiahnuť, aby stránky dosiahli pozitívnu výhodu vo vyhľadávačoch. Neprirodné SEO odkazy môžu robiť stránky dostať prísne tresty vyhľadávacieho pultu. Tieto odkazy pochádzajú z čiernych klobúkov SEO agentúr, ktoré sľubujú splatené spätné odkazy na rýchle hodnotenie stránky. Vyhnite sa takýmto spojeniam, pretože môžu viesť k deindexácii vašich stránok zo SERP.

Celoživotné alebo prenajaté linky

Zdroj spätných odkazov je vždy dôležitý. Legitímne získané prepojenia ponúkajú šancu na ďalšie, čo prináša životné spätné odkazy. Tento aspekt je koncept, ktorý úspešné podniky používajú na dosiahnutie svojho úspechu. Prenášané odkazy pochádzajú zo zdrojov, ako sú platené odkazy. Tieto spätné odkazy tvoria všetky ostatné odkazy, ktoré majú spoločný zdroj, sprostredkovanie spamových domén. Môžu to byť botová doprava, ktorá neuskutočňuje žiadny predaj.

Záver

Optimalizácia pre vyhľadávače je dôležitá technika vykonávania online aktivít. Napríklad SEO umožňuje ľuďom mať mnoho zdrojov klientov online, rovnako ako získať ďalších návštevníkov z mnohých kútov cez internet. SEO sa vyskytuje prostredníctvom mnohých spôsobov a postupov. V akejkoľvek SEO praxi, spätné odkazy sú každodenné stretnutie, ktoré môžu majitelia webových stránok nájsť vo svojich internetových marketingových plánoch. v

November 24, 2017