Back to Question Center
0

Semalt Expert: Dôležité fakty o SEO

1 answers:

Keď pracuje on-line, zistí, že nie je možné vytvoriť zmysluplný obsah tým, že sa spolieha na jednu taktiku alebo vieru. Okrem toho neexistuje žiadne unikátne riešenie problémov vyskytujúcich sa on-line. To isté platí pre SEO marketing - lierac body slim express. Ak chcete zlepšiť návštevnosť a priviesť zákazníkov k webovým stránkam, majitelia stránok by mali optimalizovať svoj obsah, aby to dosiahli, najmä ak chcú získavať divákov z niekoľkých vyhľadávaní naraz.

Je dôležité podporovať kreativitu so zmysluplnými informáciami, ktoré ju podporujú. Nasleduje zoznam šiestich faktorov SEO, ktoré ponúka Ivan Konovalov odborník na Semalt , ktorí sú povinní zefektívniť marketing:

Off-page a On-page SEO účet

Existujú dva kľúčové prvky úspešnej SEO kampane : pritiahnutie odkazov na stránky a tvorba obsahu a príspevkov relevantných pre kľúčové slová a frázy, ktoré hľadajú on-line používatelia na vyhľadávači . Tieto prvky sú známe ako optimalizácia mimo stránky a na stránke. Prvá vec, ktorú musíte urobiť so SEO, je zabezpečiť, aby obsah na webe bol relevantný pre to, čo cieľové publikum potrebuje, ak má stránka zaradiť dobré výsledky pre kľúčové slová. Rovnako ako to prináša nejakú dopravu, dostanete to len zatiaľ. Druhou stratégiou je vytvoriť obsah, ktorý môžu ostatní ľudia nájsť hodnotu do tej miery, že sa k nej majú pripojiť. Tieto prepojenia ako hlasovanie dôvery a zvýšenie dôveryhodnosti.

Mesačné vyhľadávania

Prvým miestom, ktoré by noví zákazníci niekedy počuli o lokalite alebo značke, je cez internet. Ak sa neuskutoční žiadna optimalizácia stránok na zachytenie záujmov takýchto ľudí, potom ich pravdepodobne nikdy nebude existovať.

Tituly stránok záležitosť

Hrubá, ale bežná chyba, ktorú väčšina marketingových pracovníkov robí, nie je mať presvedčivý názov stránky na stránke výsledkov vyhľadávača . Je dôležité, aby ste po vytvorení zaujímavého a relevantného obsahu získali zacielený názov stránky. Jedná sa o prvok SEO, ktorý tiež využíva kľúčové slová a frázy bežné pre ľudí, ktorí používajú vyhľadávače.

Presvedčivé meta popisy zvyšujú mieru prekliknutia

Účinné meta popisy by mali mať dĺžku najmenej 155 znakov. Je to stručný náhľad toho, čo by mal používateľ očakávať po kliknutí na odkaz poskytnutý vyhľadávačom. Uistite sa, že webové stránky majú chytľavý meta popis, alebo dostatočne presvedčivé, zvyšuje šance návštevníkov kliknúť na neho. Uistite sa, že máte jedinečnú meta popis pre každú stránku, aby ste zvýšili možnosť kliknutia, pretože zvyšuje zacielenie na slová i záujmy.

Prvých päť výsledkov získalo 75% kliknutí

Majitelia stránok by mali chápať, že vyššia stránka sa nachádza na stránke s výsledkami vyhľadávača, čím vyššia je miera očakávaných prekliknutí. Vždy zamerať marketingové úsilie na niekoľko cenných kľúčových slov a potom vytvoriť relevantný obsah okolo týchto slov na šancu na mieru prekliknutia 75,7%.

November 24, 2017