Back to Question Center
0

Semalt: Čo je Darodar.com sprostredkovanie?

1 answers:

Ak pravidelne kontrolujete svoj účet Google Analytics, môžete si všimnúť niektorý zdroj sprostredkovania v kanáloch na získanie. Záblesky tieto zdroje vyzerajú nevinne, kým nekontrolujete správne to, čo sa deje s vašimi analytickými údajmi. Rôzni webmasteri a blogeri si všimnú, že značná časť návštevnosti prichádza na ich stránky z darodar.com. Expert Semalt , Julia Vashneva, varuje, že falošná prevádzka nie je obmedzená na darodar.com, pochádza z mnohých iných odkazov a ich súvisiacich odkazov, ako sú napríklad freebuttons, kambasoft, 7makemoneyonline a iné. Tieto stránky vyvolávajú červenú vlajku pre webmasterov, obchodníkov a obchodníkov a je na čase zistiť, čo je darodar.com a ako funguje táto sprostredkovateľská spamová služba.

Čo je Darodar?

V roku 2013 niektorí správcovia webových stránok zaznamenali jedinečné odporúčané návštevy zo stránok známych ako darodar.com a jeho variácie. Ľudia zistili, že ich stránky dostávali mesačne 200 až 2000 návštev na podivných a podozrivých webových stránkach a miera odchodov bola 100%, čo znamená, že návštevníci na svojich stránkach netrávili viac ako jednu sekundu. Čoskoro majitelia webových stránok a správcovia webových stránok narazili na darodar ako najprominentnejšiu spamovú sieť.

Je bezpečné spomenúť, že darodar.com trhy sám ako najlepšie SEO spoločnosť, ktorá pomáha zlepšiť hodnotenie vašich stránok. V skutočnosti táto spoločnosť znečisťuje váš účet Google Analytics falošnou návštevnosťou a hlavným problémom je to, že je nemožné zbaviť sa spamového odkazu. Weboví experti tvrdia, že darodar priniesol čierny klobúk taktiky SEO späť do práce. Táto spoločnosť sa objavila ako spamový gigant a jeho tzv. Nástroje správcu webu sa zameriavajú na malé a veľké webové stránky s nižším počtom návštevníkov. Inými slovami, môžeme povedať, že táto stránka sa neobťažuje, aby priniesla skutočnú návštevnosť a zamerala sa na malé a stredné podniky na zlepšenie vlastného poradia.

Ako to funguje?

Ak sa zaujímate, ako funguje darodar.com, dovoľte mi povedať, že jeho roboty a pavúky odosielajú veľa žiadostí o verejné prístupové denníky vašej webovej stránky. prístup k súborom, vytvorenie odkazov odkazov HTML a následné zobrazenie návštev v referáte vo vašom účte Google Analytics.Tak sa tiež domnieva, že darodar.com posiela desiatky falošných návštevníkov webových stránok a triky údajov služby Google Analytics.Väčším problémom je, že roboty ignorujte smernicu robots.txt a žiadať ich, aby sa indexovať.Robots.txt súbory sa široko používajú na odradenie skutočných robotov od indexovania vašich webových stránok a zhromažďovania informácií.Mnoho denníkov prehľadávajú webové crawlery na servery vašej stránky Google a iné 22) vyhľadávač s tiež používajú prehľadávače na indexovanie vašich stránok, a to je to, čo darodar.com tiež robí.

Čo mám robiť?

Nikdy by ste nemali navštíviť darodar.com alebo akúkoľvek inú partnerskú stránku, ak chcete zabezpečiť vašu bezpečnosť na internete. Tiež by ste nemali používať jeho pluginy a nesnažte sa odstrániť darodar.com z vašich výsledkov vyhľadávača . Viac vážne by ste mali vyčistiť vyrovnávaciu pamäť, aby ste sa uistili, že darodar.com a jej pridružené spoločnosti už viac nie sú vo vašej histórii. Ak sa chcete zbaviť tohto spamu sprostredkovania, mali by ste ho vyfiltrovať zo svojho účtu Google Analytics. Hoci sa boty nikdy nezastavia pri otváraní vašich stránok, zbavia sa nahromadených dát okolo stránky darodar.com a tlačidiel pre webové stránky. Môžete tiež zablokovať darodar.com z súboru .htaccess a to môže byť vykonané vložením konkrétneho kódu do hornej časti vašej adresy URL Source .

November 26, 2017