Back to Question Center
0

Semalt: Boj a vyhnúť sa spamovým e-mailom

1 answers:

Každý online podnik sa stretáva s masovými spamovými útokmi. Väčšina ľudí, ktorí používajú webdenne čelia mnohým e-mailom, ktoré tvrdia, že ponúkajú určitú službu. Spameri sa zameriavajú na horné administrátory webových stránok, rovnako ako veľaďalšie užitočné informácie. V minulosti používatelia nevyžiadanej pošty prijali mnoho užívateľských hesiel a osobných informácií, ako aj rôzne iné aspektyaby webová stránka fungovala správne. Môžu tiež priniesť e-commerce dole, čo vedie k obrovskej straty elektronického obchodovania. Všetky SEOmôže dôjsť k zníženiu úsilia v dôsledku skutočných spamových útokov - magesium orotate.

Zostať mimo dosahu nevyžiadanej pošty môže byť rozumným nápadom najmä pre novú webovú stránku. SeniorManažér úspešných zákazníkov spoločnosti Semalt ,Jack Miller, opisuje niektoré spôsoby, ako bojovať proti spamu:

1. Používajte bezpečnú e-mailovú adresu

Bezpečnostné opatrenia, ktoré má váš poskytovateľ internetu, sú nevyhnutné.Napríklad môžu používateľov spôsobiť podvod alebo zlepšiť prácu spammerov. Je dôležité zvážiť použitie bezpečnéemailová adresa. Gmail a Outlook majú dnes niektoré najbezpečnejšie e-mailové adresy. Iné prípady môžu zabezpečiť ochranupočítač používajúci najnovšie mechanizmy ochrany proti spywaru.

2. Uchovávajte svoju e-mailovú adresu v bezpečí

Každý spammer začína vytváraním zbierky mnohých e-mailových adries..Toto súciele, ktoré nasadzujú spamové útoky. Existujú rôzne techniky IT na riešenie a triedenie spamu. Môžete použiť rôzne e-mailyadresy pre rôzne online aplikácie. Navyše je vždy možnosť zahrnúť viacero priečinkov na vašu aktuálnu e-mailovú adresu.Toto opatrenie môže zachovať nevyžiadanú poštu v priečinku, ktorý môžete ľahko sledovať a nezamieňať ho s dôležitým e-mailom.

3. Použitie spamových filtrov

Zhora je dôležité používať bezpečnú platformu elektronickej pošty. e-mailposkytovatelia, napríklad Gmail, obsahujú spamové filtre, ktoré dokážu vyfiltrovať niektoré z najlepších spamových útokov. Kúpeľné filtre zisťujú a tlačia e-maily, ktoré súspam do priečinka s nevyžiadanou poštou, kde môžete vyriešiť, ktoré z nich vám môžu slúžiť.

4. Neklikajte na odkazy v nevyžiadanej pošte

Z tohto pohľadu je zrejmé, že spamové e-maily obsahujú viacero rôznych adries URLúloh. Všetky tieto úlohy sú od ľudí ako sú hackeri, ktorí majú pochybné motívy za útokmi masových e-mailov. Spamové e-mailyobsahujú odkazy, ktoré odkazujú na potenciálne škodlivé domény. Môžu vykonať niektoré z úloh, ako je hákovanie prehliadača obetena vzdialené hackovanie zariadenia Linux.

Záver

Na internete je mnoho foriem nevyžiadanej pošty. Mnohí používatelia internetu majú skúsenosti so spamomsvojou každodennou činnosťou. E-maily obsahujúce spam pochádza od ľudí, ktorí majú za obeťami iné škodlivé a zlé úmysly.Spam nesie tisíce peňazí od nevinných používateľov internetu. Udržiavanie od spamu môže ušetriť váš e-commerce svoju stabilitu rovnako akobezpečnosť osobných údajov o zákazníkoch. Niektoré spôsoby boja a vyhýbania sa spamu sú v tomto smere. Môžete byť schopní ovládaťako aj bezpečnosť vašich webových stránok pred spamom. Môžete tiež udržiavať nevyžiadanú poštu od svojich stránok alebo klientov.

November 23, 2017