Back to Question Center
0

Semalt: Boj a vyhnúť sa spamovým e-mailom

1 answers:

Každý online podnik sa stretáva s masovými spamovými útokmi. Väčšina ľudí, ktorí používajú webdenne čelia mnohým e-mailom, ktoré tvrdia, že ponúkajú určitú službu. Spameri sa zameriavajú na horné administrátory webových stránok, rovnako ako veľaďalšie užitočné informácie. V minulosti používatelia nevyžiadanej pošty prijali mnoho užívateľských hesiel a osobných informácií, ako aj rôzne iné aspektyaby webová stránka fungovala správne. Môžu tiež priniesť e-commerce dole, čo vedie k obrovskej straty elektronického obchodovania. Všetky SEOmôže dôjsť k zníženiu úsilia v dôsledku skutočných spamových útokov.

Zostať mimo dosahu nevyžiadanej pošty môže byť rozumným nápadom najmä pre novú webovú stránku. SeniorManažér úspešných zákazníkov spoločnosti Semalt ,Jack Miller, opisuje niektoré spôsoby, ako bojovať proti spamu:

1. Používajte bezpečnú e-mailovú adresu

Bezpečnostné opatrenia, ktoré má váš poskytovateľ internetu, sú nevyhnutné.Napríklad môžu používateľov spôsobiť podvod alebo zlepšiť prácu spammerov. Je dôležité zvážiť použitie bezpečnéemailová adresa. Gmail a Outlook majú dnes niektoré najbezpečnejšie e-mailové adresy. Iné prípady môžu zabezpečiť ochranupočítač používajúci najnovšie mechanizmy ochrany proti spywaru.

2. Uchovávajte svoju e-mailovú adresu v bezpečí

Každý spammer začína vytváraním zbierky mnohých e-mailových adries..Toto súciele, ktoré nasadzujú spamové útoky. Existujú rôzne techniky IT na riešenie a triedenie spamu. Môžete použiť rôzne e-mailyadresy pre rôzne online aplikácie. Navyše je vždy možnosť zahrnúť viacero priečinkov na vašu aktuálnu e-mailovú adresu.Toto opatrenie môže zachovať nevyžiadanú poštu v priečinku, ktorý môžete ľahko sledovať a nezamieňať ho s dôležitým e-mailom.

3. Použitie spamových filtrov

Zhora je dôležité používať bezpečnú platformu elektronickej pošty. e-mailposkytovatelia, napríklad Gmail, obsahujú spamové filtre, ktoré dokážu vyfiltrovať niektoré z najlepších spamových útokov. Kúpeľné filtre zisťujú a tlačia e-maily, ktoré súspam do priečinka s nevyžiadanou poštou, kde môžete vyriešiť, ktoré z nich vám môžu slúžiť.

4. Neklikajte na odkazy v nevyžiadanej pošte

Z tohto pohľadu je zrejmé, že spamové e-maily obsahujú viacero rôznych adries URLúloh. Všetky tieto úlohy sú od ľudí ako sú hackeri, ktorí majú pochybné motívy za útokmi masových e-mailov. Spamové e-mailyobsahujú odkazy, ktoré odkazujú na potenciálne škodlivé domény. Môžu vykonať niektoré z úloh, ako je hákovanie prehliadača obetena vzdialené hackovanie zariadenia Linux.

Záver

Na internete je mnoho foriem nevyžiadanej pošty. Mnohí používatelia internetu majú skúsenosti so spamomsvojou každodennou činnosťou. E-maily obsahujúce spam pochádza od ľudí, ktorí majú za obeťami iné škodlivé a zlé úmysly.Spam nesie tisíce peňazí od nevinných používateľov internetu. Udržiavanie od spamu môže ušetriť váš e-commerce svoju stabilitu rovnako akobezpečnosť osobných údajov o zákazníkoch. Niektoré spôsoby boja a vyhýbania sa spamu sú v tomto smere. Môžete byť schopní ovládaťako aj bezpečnosť vašich webových stránok pred spamom. Môžete tiež udržiavať nevyžiadanú poštu od svojich stránok alebo klientov Source .

November 23, 2017