Back to Question Center
0

Semalt: Ako skopírovať a zablokovať sprostredkovanie spamu v službe Google Analytics

1 answers:

Pri malých podnikoch nie je nič lepšie ako prihlásenie sa do účtu Google Analytics a zobrazenie veľkého počtu návštev. Budete nadšení vedieť, že váš web dostáva rôzne zobrazenia a nemusí sa dostať do hodnotenia či je táto návštevnosť skutočná alebo nie. Ak nemáte silnú prítomnosť v sociálnych médiách alebo ste neuskutočnili SEO správne, je pravdepodobné, že ste sa stali obeťou spamy s odkazom služby Google Analytics - bar stools high street. Dôkladne skontrolujte, či ste správne vytvorili spätné odkazy alebo nie. A ak nemáte spätné odkazy a stále máte dostatok názorov, vaša návštevnosť je falošná a neoprávnená.

Lisa Mitchell, manažér úspechu zákazníka Semalt , vie, ako bojovať proti sprostredkovaniu sprostredkovania a zdieľa tu niekoľko praktických otázok.

Spam Google Analytics je viac než len rozptýlenie, pokiaľ ide o prevádzku podniku na celý život. Bots vám môžu pomôcť prechádzať vaše stránky, ale nikdy nemôžete získať žiadny predaj alebo príjem z AdSense. Navyše nemôžete získať prospech zo služieb sledovania spoločnosti Google, pretože trpíte spammi v oblasti analýzy. To môže mať vážne dôsledky na vaše vnímané údaje, zablokovať trendy a vzory vašich stránok a získať percentuálnu mieru odchodov. Analytici robotov robia a vyskytujú sa vo veľkom množstve, s ktorým nemožno pracovať pre malé podniky. Napríklad, ak ste počas tohto týždňa dostali množstvo hitov a názorov a nikdy ste nevykonali žiadnu SEO, ste obeťou tejto otázky a mali by ste sa čo najskôr zbaviť.

Spam sprostredkovania doporučení

Niektoré z nevyžiadaných webových stránok vám uľahčia vidieť ich, najlepšie seo -offer, 100dollars-seo a podobné. Je ľahké ich odhaliť, pretože ich adresy URL sú prítomné na internete. Nákup SEO služieb zo spoľahlivých spoločností je jedinou možnosťou pre vaše prežitie na internete. Ak máte digitálneho marketingu, požiadajte ho, aby zistil sprostredkovanie spamu a zbavil ho čo najskôr. Škodlivé webové stránky majú tendenciu byť legitímne a môžete ich nájsť prostredníctvom náhodných odkazov a falošných e-mailov. Ak vás niekto zachytí prostredníctvom e-mailov a požiada vás, aby ste klikli na poskytnuté odkazy, mali by ste sa držať od nich. Bohužiaľ, spam v službe Analytics je niečo iné a oveľa zložitejšie ako spotový spam. Kedykoľvek uvidíte odkazy z freemoneyonline alebo podobných webových stránok, je lepšie zatvoriť okná a vyčistiť vyrovnávaciu pamäť .

Zastavenie spamu

Po identifikovaní spamu sprostredkovania sa ďalším krokom je zabrániť tomu, aby zlyhali vaše prehľady služby Google Analytics. Filtre sú jednoduchým spôsobom, ako ich zastaviť. Môžete vytvoriť čo najviac filtrov, aby ste zabránili zaznamenávaniu návštev spamu v službe Google Analytics. Prípadne môžete získať nefiltrované zobrazenia, ktoré umožňujú, aby vaše stránky dostávali iba legitímnu návštevnosť. Zobrazenie testu je na druhej strane kópiou nefiltrovaných zobrazení, kde môžete na testovanie pridať do svojich analytických nástrojov rôzne filtre. V neposlednom rade sa môžete rozhodnúť pre možnosť hlavného zobrazenia, ktorá testuje vaše filtre a automaticky funguje na vykonávanie vašich úloh.

November 24, 2017