Back to Question Center
0

Predvolený bočný panel WordPress a ako sa s ním zaoberať - Semalt Expert

1 answers:

Artem Abgarian, Senior (Senior Customer Success Manager) povedal, že pre mnohých používateľov webových stránok sa odstránenie bočného panelu WordPress môže javiť ako náročný projekt. V tomto článku SEO existujú rôzne metódy, pomocou ktorých môžete odstrániť alebo zakázať tento postranný panel. Pre väčšinu tém WordPress je to predvolená konfigurácia, ktorú je ťažké nastaviť. V iných prípadoch môžu rôzne témy obsahovať zložité štruktúry kódu, ktoré by mohli zahŕňať početné získať bočný panel (); Žiadosti .

Po prvé, postranný panel je doplnený motívom - email gratuito para empresas. To znamená, že má súbor PHP v koreňovom adresári ľubovoľného adresára s témami. Existuje nejaký doplnkový bočný panel a widgety, ktoré prichádzajú z tém alebo inštalácií doplnkov. V iných prípadoch môže webový dizajnér vyvíjať vlastné vlastné modifikácie, ktoré ich dajú do funkcií.php.

Vypnutie bočného panela WordPress

For a WordPress user who may want to disable or move the sidebar, you can go to appearance> widgets >, bočný panel. Z tohto miesta môžete nastaviť pozíciu bočného panela na obrazovke. Napríklad je možné vybrať správnu polohu bočného panela. Vo výnimočných prípadoch môže bočný panel zostať v rovnakej polohe. V týchto prípadoch môže odstránenie bočného panela WordPress obsahovať zmenu niektorých súborov PHP. Tieto kroky sú k dispozícii v tomto článku, takže sa nemusíte obávať.

Odstránenie bočného panela WordPress cez súbory tém

To make these adjustments, navigate to Appearance > Editor. Na tejto stránke prejdite na pravú stranu obrazovky a prejdite na súbory single.php, page.php a front-page.php. Z tohto menu môžete nájsť bočný panel (); code. Odstráňte tento kód úplne zo zaťaženia bočného panela. Toto nastavenie by malo byť schopné vyriešiť problém s bočným panelom.

Odstráňte všetky ďalšie súbory, ktoré by mohli byť špecifické pre bočný panel (); Požiadavka. Môžete použiť notepad a vyhľadať ľubovoľné riadky, ktoré obsahujú bočný panel (); kód a odstráňte ho. Toto sú položky na bočnom paneli, ktoré nútia jeho nakladanie, aj keď ste ich zakázali.

Záver

Odstránenie postranného panelu WordPress na rôznych témach môže byť náročná úloha. Táto príručka vám môže pomôcť zakázať ľubovoľné bočné postavy WordPress. Podobne by WordPress mohol. Táto zmena je možná s minimálnymi znalosťami vývojárov. Môžete sa pozrieť cez kód a vyhľadať kód, ktorý sa pokúsi spustiť bočný panel (); Požiadavka. V prípade, že kód vašej webovej stránky sa zdá zložitý, možno budete musieť kontaktovať webového vývojára. Môžu vám pomôcť nájsť správne riadky kódu, ktoré musíte odstrániť, aby celý proces fungoval.

November 26, 2017