Back to Question Center
0

Opýtajte sa Semalt Expert: Aké porovnávanie Google Analytics znamená pre firmy

1 answers:

Google je jedným z najslávnejších a najvplyvnejších vyhľadávačov s. Nedávno oznámila, že všetci používatelia služby Analytics budú môcť v nadchádzajúcich mesiacoch získať prístup k prehľadom o porovnávaní v odvetví prostredníctvom svojho informačného panela. Tieto správy umožňujú správcom webu získať prehľad o svojich webových stránkach. Okrem toho získavajú predstavu o trendoch v týchto dňoch a o tom, ako získať silnú návštevnosť svojich stránok tým, že sa dobre ukážu v očiach spoločnosti Google.

Andrew Dyhan, manažér úspešného riadenia zákazníkov Semalt, sa pozerá tu na niektoré naliehavé a praktické tipy v tomto ohľade .

Je pravda, že správy o porovnávacích kritériách zatiaľ nie sú k dispozícii pre všetkých vlastníkov webových stránok - груша-манекен. Ide však o dobrý spôsob, ako poskytnúť informácie o miere odchodov, reláciách a kvalite vašich článkov. Môžete tiež vedieť, aký typ nefunkčných odkazov je prítomný a ako ich môžete vylepšiť. Používatelia si tiež predstavia, aké zariadenia používajú ich návštevníci na kontrolu svojich webových stránok. Spoločnosť Google takisto uviedla mapy a umiestnenia tepla prostredníctvom správ o porovnaní, aby poskytla svojim používateľom množstvo možností na zlepšenie.

Je dôležité umožniť porovnávanie, pretože je to jediný spôsob prístupu k údajom v sekcii Publikum v informačnom paneli nástroja Analytics. Takmer všetci veľkí správcovia webových stránok používajú správy o porovnávaní, vrátane Twiddy, ktorá je cestovnou spoločnosťou. Identifikuje príležitosti na rast v priemysle prostredníctvom správ o porovnaní. Podľa generálneho riaditeľa spoločnosti Twiddy Ross Twiddy získajú výsledky analýzy a porovnávacie správy, aby mali predstavu o tom, na čo by sa mali zamerať a koľko ľudí má záujem o svoje produkty a služby.

Využite Benchmarking služby Analytics pre svoju firmu

Či už pracujete s veľkým podnikaním alebo s malou organizáciou, musíte použiť analytické benchmarking pre vašu spoločnosť. Pomáha podnikateľom zamerať sa na trendy, čo môže pre nich najlepšie fungovať a ako zlepšiť ich podnikanie a získať požadované výsledky. Zabezpečuje tiež, že máme presné údaje. Okrem toho môžeme ľahko analyzovať a vyhodnocovať mieru odchodov na našich stránkach. Až doteraz nám služba Google Analytics poskytla množstvo poznatkov o tom, ako dobre fungujú naše stránky. Analýza benchmarkingu je však spôsob, ako určiť, ako môžeme zlepšiť naše stránky a ako stanoviť realistické ciele.

Uprednostniť príležitosti na zlepšenie

Ako porovnávate svoje stránky s ostatnými v tomto odvetví? To je to, na čo musíte venovať pozornosť. Pomocou referenčných prehľadov môžete rýchlo zistiť, aké typy úsilia vaše stránky potrebuje pre lepšie výsledky. Takto by ste ušetrili veľa času a mohli by ste sa zamerať na správne veci. Keď máte k týmto prehľadom prístup, môžete ľahko merať výkonnosť svojich stránok a do značnej miery ich môžete dať do popredia.

Nastavte realistické ciele

Bezpečné je povedať, že referenčné správy vám môžu pomôcť nastaviť realistické ciele. To vám môže poskytnúť informácie o tom, ako lepšie porovnať s vašimi kolegami a ako ich poraziť v priemysle. Je povinné, aby miera odchodov zo stránok nepresiahla päťdesiat percent. Ak sa to stane, je pravdepodobné, že stratíte väčšinu svojich návštevníkov a vaše hodnotenie v službe Google by mohlo byť ovplyvnené.

November 24, 2017