Back to Question Center
0

Odborná znalosť semináru: Optimalizácia motora De Búsqueda Para Multilingüe Sitios De Comercio Electrónico

1 answers:

En algunos casos, ktoré sa nachádzajú v kategórií Google, ktoré sa nachádzajú v kategórii Google, ktoré obsahujú nejaké výnimočné špecifikácie. Esto ocurre porque Google vysvetľuje, že jeho výsledok je dôležitý a že v situáciách, ktoré sú k dispozícii, nie je možné zaoberať sa absolútne.

Dôležité informácie o tom, že obchodovanie s elektrinou je veľmi dôležité, pretože odborníci z Semaltu sú oboznámení s otázkami, ktoré môžu spôsobiť ťažkosti pri optimalizácii siete s obmedzeným počtom obyvateľov. Traducir el sitio para el idioma de destino puede ayudarlo de alguna manera, embargo sin, no le hace obtener una clasificación más alta en un país diferente.

V prípade, že ide o životné prostredie, ktoré je nevyhnutné na to, aby sa dosiahla optimalizácia prijatých opatrení v prospech regiónu Unidos frente a Reino Unido frente a Alemania?

Max Bell, el Gerente de Éxito del Cliente de Semalt le da información sobre cómo debe evitar los errores mais communes en la optimización multilinguee del sitio.

1. Traducir contenido sin cambiar la Adresa URL

Využívanie elektroenergetických základov v Magnde, ktoré je jednou z najpopulárnejších platforiem zadarmo na obchodné elektro nické účely. Odporúčame, aby ste si prečítali tradukty v francúzskom jazyku, na adrese URL idioma debe ser diferences. Možné prípady, ktoré sú uplatniteľné v tomto ohľade.

2. Ausencia de la etiqueta rel = "alternatíva" hreflang = "x" o su incorporación nesprávna

Skutočné alternatívy sú dôležité, hlavné SEO metódy a multilingus. Uveďte, prosím, etiketu, aby sa zobrazili rôzne rozdiely medzi jednotlivými webovými stránkami, bez duplikátov, ktoré sa prekladajú do rôznych verzií.

 3. Presmerovanie automatiky do IP / Acomodar štítok o idomoch o los mismos enfoques

Spoločnosť Google nereaguje na automatickú presmerovanie, pretože nepriniesla žiadnu návštevu webových stránok do formátu. Pripomienkujte na to, že Google sa presvedčí o tom, že Google sa presmeruje na stránku google.com, ktorá je súčasťou systému Windows XP, ktorý je súčasťou alternatívnej verzie.

4. Integrovaná kanála a skutočná alternatíva

Uplatňovanie alternatívnej korektúry, evaluee opernej kánony je skutočne pravdepodobné, že je pravdepodobné, že by sa to malo vyskytnúť. Zabezpečte, aby sa identifikačné verzie premiestňovali do vyhľadávacej oblasti.

5. Zabezpečte, aby ste sa prihlásili k odberu robotov.txt o Neindexovanie

Nie je to žiadny impulzný todas, ktorý by mohol vyvolať závislosť od SEO, ale Google by nemal byť potrebný na zrušenie duplicitného súboru, ktorý by mal byť nahradený archívom robots.txt.

6. Neexistuje žiadny podnet na vykonanie korekcií v súvislosti s realizáciou a nesprávnym zosieťovaním

Vnútroštátne vankúšové ochranné známky poskytujúce záruku, ktoré sú prístupné pre motorové vozidlá a nákladné vozidlá.

V tejto súvislosti je dôležité zdôrazniť,

7. Subdominio de País proti carpeta de país

Je chyba, ktorá nie je dôležitá pre porovnávanie, ktoré by sa malo považovať za dôležité, pretože nie je problém, ktorý by sa mal riešiť. Deberá rozhoduje o adresách URL prekladov v subdominínoch a kobercoch. En la mayoría de las situaciones Source .

November 23, 2017