Back to Question Center
0

Návnada a prepínanie marketing - expert Semalt, Natalia Khachaturyan

1 answers:

Väčšina majiteľov firiem si je vedomá, že návnada a prepínanie marketingu je neetické. Mýlia sa, ale niekedy by ste mohli bez vášho súhlasu spadnúť do pasce. Bez ohľadu na to, či ste v pasci úmyselne alebo nie, mali by ste vedieť, ako to funguje a prečo sa to považuje za nesprávne.

V priebehu času sa spotrebitelia stávajú čestnejšími a napriek tomu, že tieto marketingové taktiky mohli byť užitočné v minulosti, spotrebitelia si teraz uvedomujú, ako vyzerajú prepínače a návnady.

Ako funguje návnada a prepínač

Strategický znalec Semalt , Natalia Khachaturyan, vysvetľuje, že to znamená, že podnik môže propagovať výrobok za nízku cenu, ale keď spotrebitelia nakupujú výrobok, zistí, že nie je k dispozícii , Teraz, keď je zákazník už v obchode alebo na webových stránkach, spoločnosť sa pokúsi presvedčiť ich, aby získali niečo iné, ktoré je drahšie než to, čo bolo inzerované - grain silo suppliers. Pri takomto scenári bola návnada produktom, ktorý bol propagovaný za nízku cenu a potom bol prepočítaný na niečo iné s vyššou sadzbou.

Táto marketingová stratégia je v niektorých prípadoch nezákonná, pretože je to falošná reklama. Niektoré firmy však nemusia mať problém. Majú plán vytiahnuť jednu z taktiek. Môže napríklad uviesť na výrobok upozornenie, že produkt je dostupný v obmedzenom množstve. To bude mať spoločnosť pokryté a nemôže dostať do problémov, ak zistíte, že nie je k dispozícii.

Návnada nie je nesprávna. Prepínanie je nesprávnou súčasťou tohto plánu. Návnada je povolená, pokiaľ neprepnete produkty. Niektoré typické návnady a metódy prepínania, ktoré môžete používať nevedomky, sú:

Použitie názvu konkurenta na prilákanie návštevnosti vášho produktu

Táto taktika závisí od vašej voľby slov. Ak inzerujete svoje produkty alebo služby a vy vyjadrujete, že vaše slová vyzerajú tak, akoby ste predávali tovar, ktorý nemáte, ale iný obľúbený konkurent vám to môže nazvať návnadou alebo podvodom. Je legálne porovnávať svoje produkty s produktmi vašich konkurentov, ale je nesprávne použiť ich na to, aby vás ľudia navštívili.

Používanie irelevantných kľúčových slov a SEO návnada a prepínač

Hlavným cieľom používania kľúčových slov je optimalizácia poradia SEO. Pomáhajú ľuďom vidieť produkty súvisiace s vašou firmou a zvyšujú návštevnosť vašich stránok. Ak robíte SEO návnadu a prepínate, používate kľúčové slová, ktoré nemajú nič spoločné s tým, čo vaša firma predáva. Budete mať nerelevantné alebo falošné kľúčové slová, ktoré väčšinou vyhľadávajú väčšina ľudí, aby sa viac ľudí mohlo dostať na vašu stránku len preto, aby našli iné produkty, než očakávali.

Ak to znie ako niečo, čo ste robili vo svojej spoločnosti, je dôležité poznamenať, že viditeľnosť stránok nie je vždy nevyhnutná, najmä ak sa jednotlivci, ktorí ju pozerajú, neprevedú. Táto stratégia sa v oblasti SEO nazýva čiernym klobúkom, a preto by ste sa jej mali vyhnúť za každú cenu.

Dôvera je pre každú firmu nevyhnutná. Nezabudnite na to, že vašim zákazníkom si myslíte, že ich podvádzate do takejto online revízie. Jeden z nich by mohol zničiť vašu povesť a vašu firmu vo všeobecnosti. Skontrolujte, či tieto chyby urobíte vo svojej marketingovej kampani a vyhnite sa im.

November 26, 2017