Back to Question Center
0

Kľúč k úspešnej marketingovej stratégii Twitteru - Semaltová prax

1 answers:

Twitter je cenný SEO marketingový nástroj pre používateľov, ktorí vykonávajú marketingové taktiky sociálnych médií. Každá firma môže profitovať z procesu vytvorenia a prevádzky úspešnej online marketingovej kampane. Pre väčšinu používateľov môže služba Twitter prinášať výhody pre klientov, ktorí prichádzajú z webu. Nik Chaykovskiy, SEMALT Senior Customer Success Manager, ponúka tieto spôsoby, ako čo najlepšie využiť Twitter:

Pripojte sa ku konverzáciám. Spojenie existujúcich konverzácií môže byť skutočnou zmenou vo vašej marketingovej stratégii Twitter - fotografia curso online. Je možné zahrnúť množstvo typov obsahu, ako aj zapojiť divákov do marketingovej kampane. Tento aspekt prispieva k hodnoteniu vašich webových stránok na SERP. Môžete usporiadať súťaž a udeliť víťaza zadarmo. Môžete tiež predstaviť remízu, ktorá môže ľudí z vašej nika komunikovať s vašou webstránkou po dlhšiu dobu.

Používanie videí a obrázkov Videá a obrázky vytvárajú jedinečnú, ale úspešnú metódu prezentácie obsahu používateľovi. V januári 2017 spoločnosť Google aktualizovala svoj algoritmus Penguin. Niektoré zmeny, ktoré ľudia robia, zahŕňajú ich použitie ako štandardný materiál, ktorý je k dispozícii pre indexovanie vyhľadávača . Obrázky navyše prispievajú k UX vašich webových stránok alebo blogov, čím sa stávajú faktorom hodnotenia.

Retweet Wisely. Tlačidlo retweet môže byť užitočné, najmä pri pokuse o hosťujúci príspevok. Uistite sa, že každý retweet má vedľa seba prispôsobený komentár. Táto zmena prináša nepravidelnosť celého procesu obchodovania, ako aj to, že ľudia komunikujú s iným relevantným obsahom vo vašej výklenke.

Identifikujte svojich cenných nasledovníkov. Nie každý, kto sa vám bude páčiť, môže byť klientom. V niektorých prípadoch ľudia považujú za cenné, aby používatelia prepojili svoje profily s potrebnými krokmi, aby zabezpečili, že stránky dosiahnu ciele používateľa. Niektorí sledovatelia majú pravdepodobnosť ľahkej konverzie na klientov, zatiaľ čo iní môžu trvať obrovské množstvo času.

Zapojte správne publikum. Keď urobíte tweet, veľa ľudí môže zopakovať alebo komentovať túto tweet. V iných prípadoch majú ľudia, ktorí prevádzkujú viacero webových stránok elektronického obchodu, problémy s rokovaniami o tonách DM, ktoré pochádzajú z mnohých častí celej marketingovej kampane. Je dôležité odpovedať len na správne publikum.

Záver

Existuje mnoho metód, ktoré môžu používať ľudia na to, aby úspešne realizovali marketingovú stratégiu Twitter. Po prvé, je možné čeliť mnohým ťažkostiam pri vykonávaní SEO. V dôsledku toho webmasteri uprednostňujú zaradiť niektoré z techník marketingu sociálnych médií do rovnice. Twitter môže zlepšiť niektoré spôsoby, akými vaše podnikanie prináša klientov. Rovnakým spôsobom môžu byť zahrnuté aj ďalšie aspekty celého procesu tweetingu, ako aj spôsob, akým ľudia dosahujú zisky.

November 24, 2017