Back to Question Center
0

Je obsah Škrabanie Forma Black Hat SEO Technika: Čo potrebujete vedieť - odborník z Semalt, Natalia Khachaturyan

1 answers:

Strategický obsah Semalt Natalia Khachaturyan varuje, že duplicita obsahu s cieľom zvýšiť objem stránok s obsahom na vašich webových stránkach môže rýchlo zničiť vašu online kampaň. V SEO, kŕmenie vašich užívateľov s originálnym a čerstvým obsahom je dlhodobá stratégia, ktorá môže zarobiť vaše stránky skutočnú prevádzku. Avšak vďaka technológii SEO s čiernymi klobúkmi sa môžete dostať do skutočných problémov so spoločnosťou Google.

Taktiež známy ako duplicita obsahu, škrabanie obsahu je jedným z čiernych klobúkov SEO techník, ktoré väčšinou používajú webmasteri, aby zaradili vysokú hodnotu pre svoje kľúčové slová. Niektorí správcovia webových stránok pracujú na predpoklade, že zvyšovanie počtu stránok na webových stránkach pomáha pri zvyšovaní angažovanosti používateľov a zlepšovaní viditeľnosti podnikov - powerbeam 5ac-400. Avšak tento pojem sa ukázalo ako nesprávne od SEO odborníkov, pretože vysielanie duplicitného obsahu na stránku vedie k vysokej miere odchodov.

Užitočné informácie o škrabanom obsahu

Zvyšovanie angažovanosti používateľov a zasiahnutie cieľového trhu v reálnom čase je mimoriadne dôležité, pokiaľ ide o on-line a internetový marketing. Zverejňovanie interaktívneho, originálneho a čerstvého obsahu na vašich webových stránkach pomáha získať pozornosť potenciálnych návštevníkov. Niektorí správcovia webových stránok však používajú cestu skratiek tým, že optimalizujú svoje webové stránky pre ošetrovaný obsah pre svoje kľúčové slovo na konverziu, aby označili relevantné.

Obsah škrabancov sa bežne označuje ako prax porušovania autorských práv, ktorú vykonávajú webmasteri, aby sa zvýšila angažovanosť používateľov a získala skutočnú návštevnosť. Stratégie realizované marketingovými konzultantmi, on-line marketingovými pracovníkmi a webmasterami, ktoré sa majú zaradiť do algoritmov, o nich hovoria viac. Využitie dostatočného času na generovanie interaktívneho obsahu a poskytnutie užitočných informácií vašim potenciálnym návštevníkom stojí za to. Aby sa vaši používatelia mohli naďalej spamätávať z vášho webu pridaním hodnoty do vášho obsahu.

Vyhľadávače pravidelne aktualizujú svoje algoritmy na zistenie duplicitného a oškrabaného obsahu. Tu je niekoľko príkladov škrabania ako forma čierneho klobúka SEO:

Kopírovanie a publikovanie obsahu

Publikovanie a kopírovanie obsahu z iných webových stránok bez pridania užitočných informácií k materiálu je forma techniky čiernej klobúk SEO, ktorá môže ohroziť vašu online kampaň. Ak chcete zamedziť škrabaniu, zvážte pridanie hodnotných a interaktívnych informácií k vášmu obsahu, aby ste oslovili svojich používateľov.

Používanie automatizovaných techník

Použitie automatizovaných techník na modifikáciu existujúceho výrobku len nahradením synonymami je technológia SEO čiernej klobúky. Namiesto nahradenia aktuálneho článku so synonymami na vytvorenie stoviek alebo tisícov článkov potrebujete čas na vytvorenie nového obsahu a zlepšenie viditeľnosti svojej firmy.

Vloženie obsahu, ako sú vírusové videá

Ak ste vložili obsah z iných webových stránok bez pridania akéhokoľvek druhu hodnoty konečnému používateľovi, zvážte revíziu stratégie, aby ste sa vyhli ich zakázaniu a blacklistu pomocou algoritmov vyhľadávačov .

Reprodukcia informačných kanálov z iných webových stránok

Webové stránky elektronického obchodu, ktoré reprodukujú a kopírujú informácie o iných webových stránkach a nedokážu pridať jedinečný obsah s jediným úmyslom získať prospech používateľom, môžu byť zakázané spoločnosťou Google bez toho, aby rokovali o výsledkoch.

Optimalizácia pre vyhľadávače je dlhodobá schéma, ktorá sa zameriava na zlepšenie viditeľnosti podnikov a na zvýšenie angažovanosti používateľov prostredníctvom nezaplatených výsledkov. Byť označený ako čierna klobúk SEO techniky, škrabanie obsahu viedol k ukončeniu mnohých webových stránok. Ak ste vykonávali jednu z vyššie uvedených postupov, zvážte revíziu vašich stratégií a dosiahnutie cieľového trhu pomocou techník s bielym klobúkom SEO.

November 26, 2017