Back to Question Center
0

Insight na kľúčové slovo plnené odborníkom Semaltu, Natalie Khachaturyan

1 answers:

Vo väčšine SEO kampaní môže používanie kľúčových slov pomôcť webovej stránke zaradiť vysoko na vyhľadávač s. Existuje však obmedzenie používania kľúčových slov, pretože ich nadmerné používanie sa nazýva vypchávanie kľúčových slov. Neprirodzené používanie kľúčových slov je technológia SEO čiernej klobúk, ktorá sa používala počas posledných desaťročí. Okrem toho spoločnosť Google aktualizovala svoj algoritmus Penguin, aby zrušil nelegálne metódy, ako je tento a náplň kľúčových slov už viac nemôže pomôcť tomu, aby sa webové stránky zaradili na internete - company with logo fashion. Okrem toho stratégia obsahu Semalta Natalie Khachaturyan uvádza, že takáto technika zvyšuje riziko, že webová stránka bude trpieť sankčným porušením hodnôt, ako aj deindexáciou.

Prečo nie je dobré plnenie kľúčových slov

Relevantnosť obsahu sa stala novým hodnotením, ktorý Google dáva prednosť. Pri vypĺňaní kľúčových slov máte tendenciu zahrnúť príliš veľa obsahu, ktorý môže alebo nemusí byť relevantný pre vašich používateľov. Príliš veľa kľúčových slov môže spôsobiť, že váš obsah nebude pre vaše cieľové publikum užitočný. Nikto nehľadá webovú stránku, aby zostal na stránke, ak obsah nevyrieši svoj pôvodný zámer.

Väčšina firiem v súčasnosti nepoužíva nadbytočné kľúčové slová, pretože táto metóda už neplatí ako metódu hodnotenia. Okrem toho, ak obsah nie je relevantný, čas zaberania na vašich webových stránkach sa zníži.

Kľúčové slovo Zapchávanie v akcii

Zisťovanie neprirodzeného používania niektorých slov na webovej stránke je jednoduché. Kedykoľvek hľadáte nejaké frázy, mali by najlepšie webové stránky ponúkať relevantné informácie. Niektoré z príkladov ľudí používajúcich náplň kľúčových slov zahŕňajú:

  • Frázy vrátane názvov miest a miest v oblasti, v ktorej sa lokalita snaží zaradiť. Tieto slová sa snažia spamovať miestny SEO vyhľadávač ranker.
  • Zoznamy mnohých telefónnych čísiel, ktoré nemajú žiadnu hodnotu pre daný obsah alebo doménu
  • .
  • Neprírodný spôsob opakovania vyhlásení. Napríklad: "Máme červené ruže, aby vyhovovali vašej červenej ruži potrebujú v tejto červenej ruže režim k vašej červenej ruže.Na naše červené ruže sú červené s mnohými ružami.Získajte červenej ruže s červeným sfarbením naše červená ruža predaj týchto červených ruží. "

Ako zistiť vypchávanie kľúčových slov?

Jedným zo spôsobov, ako identifikovať náplň kľúčových slov je prehliadanie webového obsahu. Vo väčšine prípadov môžu webové stránky s obsahom kľúčových slov obsahovať príliš veľa nerelevantných informácií s kľúčovými slovami. Ostatní webmasteri majú tendenciu používať skrytý obsah, ktorý obsahuje vyčistené kľúčové slová. V takom prípade môžu používatelia webových stránok používať malé písmo, ktoré sa objavuje v podobnej farbe ako farba pozadia.

Môžete zvýrazniť všetko, aby ste odhalili skryté plnené kľúčové slová. Stlačením tlačidla + tlačidla A sa zvýrazní celý webový obsah. Vloženie tohto obsahu do dokumentu na spracovanie textu je nevyhnutné. Niektorí ľudia môžu používať podobnú zvýrazňovaciu farbu na pozadie, čo je nedetekovateľné.

Záver

Pre každú podnikanie v oblasti elektronického obchodu môže byť dobrá stratégia vytvorenie úspešnej kampane v oblasti digitálneho marketingu . Mnoho podnikov robí veľa predajov online pomocou metód, ako je SEO. Vo väčšine prístupov SEO je vyhľadávanie kľúčových slov štandardným spôsobom získavania vysoko vyhľadávateľných výrazov na použitie v obsahu webových stránok. Táto technika umožňuje, aby sa miesto umiestnilo na vysokých úrovniach SERP týchto konkrétnych fráz. Nadmerné používanie kľúčového slova na oklamanie vyhľadávacích nástrojov však môže viesť k sankciám, ako je napríklad deindexácia. Ľudia by sa mali vyhnúť používaniu plnenia kľúčových slov ako metódy digitálneho marketingu.

November 26, 2017