Back to Question Center
0

Esperto di Semalt Špecifikácia Le Ragioni Urgenti Per Ottenere Recenzie Dai Clienti

1 answers:

Konkurencia pre klientov v online sfére podnikania sa naďalej stáva prísnejšoudeň. Len spoločnosti, ktoré zaviedli správne marketingové stratégie, dokážu úspešne získať viac zákazníkov. Jeden z najlepšíchspôsoby, ako umiestniť firmu na úspech, je zhromažďovanie čo najväčšieho počtu recenzií od zákazníkov.

Najúspešnejšie podniky na svete majú tú istú pozíciua negatívne, zverejnené online. Pomáhajú novým zákazníkom získať jasnú predstavu o produkte alebo službe a rozhodnú sa, či majú kúpiťalebo prejdite na ďalšieho poskytovateľa.

V cestovnom ruchu a pohostinstve pomáhajú turistom v tom, ktoré hotelya reštaurácie, ktoré sa môžu pochváliť, rovnako ako tie najlepšie atrakcie, ktoré je potrebné navštíviť.

Tu sú štyri dôvody, ktoré definoval Ivan Konovalov, vedúci expert z Semalt , Prečo sú recenzie dôležité pre podnikanie:

1. Budovať dôveru a dôveryhodnosť

Viac ako 68% milovníkov dôveruje online recenziám, aby im pomohlo správne nakupovať rozhodnutia pridelené na 34%, ktorí pri nákupe počítajú s televíznou reklamou. Táto štatistika znamená, že viac hodnotení máteuverejnené online na rôznych platformách, ako napríklad Yelp, čím vyššie sú vaše šance na konverziu prospektov na nákup zákazníkov.

2. Zvýšenie predajov a mier konverzie stránok

Samozrejme, nákup návodov a opisov produktov môže pomôcť vášmu podnikaniu rásť, ale môžetezískajte viac výsledkov tým, že budete mať skutočné recenzie zákazníkov o vašich produktoch, službách alebo spoločnosti vo všeobecnosti. Štúdie ukazujú, že dôveryhodný zákazníksvedectvá vedú k 18% nárastu predaja.

Správy tiež ukázali, že klienti, ktorí si čas na čítanie produktu generovaného používateľmialebo recenzie služby zobrazujú 133% vyššiu mieru konverzie. Základným dôvodom týchto štatistík je, že recenzie spotrebiteľov sú dôveryhodné 12 krát viac ako opisy produktov, ktoré uverejňujú výrobcovia online.

3. Zvýšenie povedomia o produkte

Účinne konkurovať iným spoločnostiam ponúkajúcim podobné výrobky a služby, musíte prísť s spôsobmi, ako vytvoriť zvuk a neustále zvyšovať povedomie o produkte. Pozitívne recenzie budú pozitívne image vašej spoločnosti zákazníkom.

Na druhej strane, záporné hodnotenia, ak budú odpoveďou profesionálne vytvoriť vynikajúce bzučanie okolo vašej značky, ktoré môžete využiť na generovanie väčšieho predaja a zvýšenie povedomia o produkte. Namiesto ignorovania alebozmazanie negatívnych recenzií, mali by ste na ne profesionálne odpovedať. Požiadajte napríklad plagát, aby kontaktoval tím podpory ariešenia problému. Po vyriešení problému požiadajte plagát, aby odpovedal na svoj komentár, aby zobrazil ostatným potenciálnym klientomže záleží na vašich zákazníkoch a že ste ochotní urobiť všetko pre to, aby ste zaistili, že budú mať hodnotu za peniaze.

4. Prispieť k hodnoteniu Google

Každá spoločnosť, ktorá má webové stránky, neúnavne pracuje na tom, aby bola uvedená na prvom miestestránka s výsledkami vyhľadávača. Väčšina SEO odborníkov z Semaltu je toho názoru, že recenzie prispievajú k 10% rebríčku Google.Čím viac recenzií získate od klientov, tým väčšia je vaša šanca získať vysokú pozíciu na SERP.

Recenzie sú dôležité pre vaše podnikanie. Povzbudzujte zákazníkov, aby nechali spätnú väzbu poskytovanie stimulov, ako sú zľavy na ich ďalší nákup Source .

November 24, 2017