Back to Question Center
0

Dôsledky prepojenia nadmernej optimalizácie - SEO poradca od Semalt Expert, Natalia Khachaturyan

1 answers:

Keďže webové stránky naďalej optimalizujú obsah pre používateľov, aby ich mohli prezerať on-line, problém nadmernej optimalizácie sa môže vplývať. V nedávnej minulosti môžu problémy ako skrytý obsah, ako aj vypchávanie kľúčových slov tvoriť digitálny marketing platformu s neprirodzenými spôsobmi hodnotenia. V ostatných prípadoch niektorí webmasteri závisia od externých signálov a návštevnosti, aby mohli preniesť svoj linkový džús do svojej domény. Proces SEO závisí od mnohých funkcií optimalizácie na stránke a mimo stránky, ktorých cieľom je zvýšiť viditeľnosť webových stránok cieľovému publiku.

Strategický obsah Semalta , Natalia Khachaturyan, vysvetľuje, že mnoho "internetových" marketingových techník mimo pracoviska môže tiež spôsobiť zvýšené riziko nadmernej optimalizácie webových stránok. Okrem toho spoločnosť Google uskutočňuje zákrok proti "umelým" alebo "neprirodzeným" prepojeniam, ktorých účelom je zvýšiť autoritu domény v konkrétnom cieľovom výklenku - فك وتركيب العفش بابها. Väčšina agentúr SEO v dnešnej dobe myslia na prepojenie histórie domény, ktoré budú zahŕňať do ich digitálneho marketingového plánu. Aby ste sa vyhli prípadom rehabilitácie odkazov, môžete sa dozvedieť o typoch odkazov, o správnych odkazoch, ako aj o histórii odkazov a profiloch domény.

Znaky nadmernej optimalizácie prepojenia

Google závisí od algoritmu na zisťovanie nezvyčajných modelov týkajúcich sa toku návštevnosti. V dôsledku toho je ľahké určiť "neprirodzené" trendy týkajúce sa výkonu niektorých konkrétnych odkazov online. Napríklad väčšina webových stránok má v súčasnosti blog. Aspekty recipročných väzieb a ukotvených textov sa objavujú v kvantitatívnych opatreniach podľa sledovateľných vzorov. Extrémny výkon, ako napríklad vysoká návštevnosť v celej krajine, môže zvýšiť podozrenie na webové stránky s prepojením nadmernej optimalizácie. V nedávnom zákroku môže spoločnosť Google rýchlo stráca dôveru v niektoré odkazy smerujúce na tieto stránky. V tomto prípade môže byť táto spojovacia šťava vylúčená z toho, aby sa nepodľahlo vaše hodnotenie.

Napríklad webová stránka môže začať získavať priamu návštevnosť pochádzajúcu z 20 rôznych lokalít v rámci daného miesta. Z úzkého pozorovania sa tieto webové stránky navzájom prepájajú. Tieto prípady môžu ponúknuť platformu pre neprirodzené prepojenie s ich historickými údajmi a trendmi. 90% reciprocita môže predstavovať jav, ktorý môže spôsobiť, že webové stránky sú príliš spamujúce. V minulosti by čierne klobúky SEO agentúry otvorili rôzne stránky na prepojenie profilov svojich užívateľov alebo klientských webových stránok.

Pri optimalizácii obsahu webových stránok je nevyhnutné dodržiavať prirodzený spôsob umiestňovania ukotvených textov. Uvedenie príliš veľa permalinks na texty môže zvýšiť podozrenie, že existuje neprirodzené rozdelenie informácií, na ktoré spoločnosť Google závisí pri vytváraní distribučných kriviek. Externé prichádzajúce odkazy, ktoré sa zdajú byť navzájom prepojené, môžu buď pomôcť alebo poškodiť pokrok SEO na webových stránkach.

Záver

Webové stránky, ktoré nedodržiavajú kritériá právneho poradia, predstavujú riziko sankcie v poradí. V iných prípadoch môžu stránky tiež trpieť deindexáciou, najmä ak sa dopúšťajú príliš veľa čiernych klobúk SEO taktiky. Spoločnosť Google odporúča tvorcom webových stránok, aby si uvedomili profily odkazov, ktoré ľudia pripájajú na svoje webové stránky. V iných prípadoch môžu byť aj kotvové texty prispievajúcim faktorom, ktorý spôsobuje zlyhanie procesu digitálneho marketingu. Táto smernica pre SEO vám môže pomôcť odhaliť prípady, keď vaše webové stránky môžu trpieť nadmernou optimalizáciou.

November 26, 2017