Back to Question Center
0

Chcete vedieť viac o článku Spinning? - Opýtajte sa Semalta Experta Natalia Khachaturyan

1 answers:

Prepisovanie pôvodného článku viac ako dvesto krát, ktoré sa snažia vytvoriť viac originálnych kópií, môže viesť k duplicite obsahu. Vo svete optimalizácia pre vyhľadávače je pravidelné doručovanie a pravidelné uverejňovanie čerstvého obsahu na vašich webových stránkach. Poskytovanie a publikovanie obsahu na vašej webovej stránke elektronického obchodu pomáha získať pozornosť potenciálnych návštevníkov a zasiahnuť váš cieľ v reálnom čase.

Strategický obsah Semalt , Natalia Khachaturyan, hovorí, že webové prehľadávače ako Google používajú niektoré faktory na zaradenie vašich webových stránok do algoritmov, pričom vaše kľúčové slovo na konverziu je jedným z kľúčových prvkov - host plus super contact. Ako obchodník s obsahom nechcete, aby vaše kľúčové slovo na konverziu malo nízke hodnotenie v algoritmoch vyhľadávacích nástrojov. Vytváranie viditeľnosti online diktuje ostražitosť a kreativitu.

Čo je tovary?

Vytváranie rôznych verzií jedného článku na vysokej úrovni v algoritmoch môže zmariť SEO kampaň. Podľa odborníkov na optimalizáciu pre vyhľadávače je spriadanie článku čiernou klobúkovou technológiou SEO, ktorá sa bežne používa ako skratka pre obchodníkov s digitálnym obsahom a obsahom. V skutočnom zmysle, generovanie obsahu pomocou vášho mozgu skončí s časom v porovnaní so spriadaním existujúceho článku.

Kreativita nie je možnosťou, pokiaľ ide o zlepšenie viditeľnosti vašej firmy. Pri spriadaní výrobku článok s konečným výsledkom nemusí mať zmysel. Pokúšate sa opakovane vyjadrovať svoj obsah niekoľkokrát za výsledkom plnenia kľúčových slov. Google má spôsob, ako identifikovať vypĺňanie kľúčových slov a odstreďovanie článkov.

Zverejňovanie spriadaného obsahu na vašej webovej lokalite WordPress môže zničiť vaše posilnené zapojenie. Ak naďalej budete na svojom webe uverejňovať spriadaný obsah, potenciálni návštevníci nakoniec kliknú späť na vaše stránky, čo vedie k nízkej dobe trvania relácie a vysokej miere odchodov. Vysoká miera odchodov zo služobného pomeru nie je vhodná pre online firmy a môže viesť k drastickému poklesu v rebríčku konverzií kľúčových slov, pretože kľúčová fráza je považovaná za nepodstatnú pre vyhľadávače.

Generovanie stoviek alebo tisíc verzií toho istého článku môže byť trochu hektické. Toto je miesto, kde prichádza článok spinning softvér. Článok spinner vám môže zaradiť vysoko v algoritmoch v reálnom čase. Avšak články generované rozprašovačmi článkov sú ťažko čitateľné kvôli zostavovaniu jedinečných kľúčových slov a fráz.

Dosahuje sa točenie výrobku?

Článok spinning je jedným zo spoľahlivých klávesových skratiek, ktoré môžu spôsobiť, že kľúčové slovo konvertuje vysoko v krátkom čase. Zlepšenie viditeľnosti vašich webových stránok technikami čiernej čiapočky SEO je však krátkodobá stratégia, ktorá v budúcnosti nebude uprednostňovať vašu kampaň.

Primárnym zámerom dopriadania výrobku je vytvoriť niektoré stránky týkajúce sa tej istej témy ako originálna kópia. Po vytvorení spriadaného obsahu skončia digitálni obchodníci vrátane spätných odkazov na svojich stránkach v rámci vytvoreného obsahu. V dlhodobom horizonte odkazy odkazujú na vyhľadávače, že sú slávne a populárne končia tlačia svoje stránky na lepšiu pozíciu v rebríčku.

Vytváranie kvalitného obsahu toho istého textu môže byť trochu hektický. Ako obchodník sa môžete rozhodnúť, že použijete rozbočovač na vytvorenie viacerých kópií pôvodného dokumentu. Spoločnosť Google však vždy penalizuje spriadaný obsah. Zvážte uplatnenie dostupných techník SEO s bielym klobúkom, aby ste získali dlhodobé riešenie pre vašu online kampaň.

November 26, 2017