Back to Question Center
0

Ce Que Les Entreprises de Commerce Électronique Américaines Devraient Savoir Pour Réussir Avec Les Clients Európa: Le Guide De Semalt

1 answers:

Le commerce électronique umožnilo podnikom v oblasti transcender lesných hraníc géographiques. Cependant, il y a beaucoup d 'avés garder à l'esprit avant de vendre à l'étranger. Oliver King, ktorý je riaditeľom francúzskeho obchodného partnera Semalt, vystupuje ako obchodný zástupca v oblasti elektronických obchodov, ktorý je predávaný v Európe. Odborné združenie nepoužíva užitočnú prax v podnikoch, ktoré dcérskym podnikom poskytujú rozvoj.

Métriques européennes du commerce électronique

  • Croissance

Kópia croissance indiquent potentiel du marché. Entre 2012 a 2017, ktoré sa týkajú obchodu s elektrickou energiou v Európe podľa predošlého roka o 12%, sa zvýšenie o 18% prejavilo v Európe du Sud. Malheureusement, Európa centrale a orientale pourrait ne pas connaître les mêmes résultats, ma Statistica.com estime le croissance de 41,5 à 73,1 miliardy dolárov. Tous les scénaros mettent en évidence des opportunités pour les entreprises américaines. Les principaux acteurs sont Royume-Uni, Allemagne a Francúzsko, ktoré majú 75% zastúpenie v krajine. Adyen Mobile Index reprezentuje veľkú časť európskej koruny v oblasti mobilných telefónov .

  • maturite

Index pripravenosti na elektronickú komerčnú službu, ktorý sa rovná 360 stupňom predbežnej prípravy na trh, ktorý je súčasťou Forrester. Verejní obstarávatelia, štyriačiari, infraštruktúry a oportunités commerciales. Le skóre je približne 73,4, čo je skóre, ktoré je navyše vysoké. Táto situácia je prínosom pre obchodné elektroenergetické podniky v štátoch Európskej únie, pričom autori konštatujú, že autori platia aj naďalej.

Znamená to, že kvalita výrobkov a služieb je vysoká,

Rozdiel medzi európskymi spotrebiteľmi a obchodníkmi s elektrinou

  1. Diversité linguistique

Jakub Marian a développé un graphique, qui montre pourcentage de personnes capables d'avoir un conversation en anglais..Znamená to, že podniky pôsobiace v tomto odvetví majú veľký potenciál využívať európsky trh a sústrediť sa na obchodné projekty v oblasti elektronických komunikácií v Allemagne a vo Francúzsku. D'autres platí v Nórsku, v Dánsku a vo francúzskom parlamente. Cependant, je dôležité, aby sa používali správne dialekty, aby sa zvýšil počet návštevníkov. Même ainsi, ktoré si zaslúži rozmanitosť medzi krajinami, ktoré sa nachádzajú v krajine.

  1. Diversité culturelle

Analýza modelov osobných skúseností v oblasti pomoci pri zisťovaní rozdielov na mori. Z tohto dôvodu existuje veľká škála odlišných kultúrnych skupín. Les entreprises doivent cibler chaque groupe avec un différent message, en s'assurant qu'elles effectuent le bon typ de traduction.

  1. Obmedzenia

Európska únia sa mobilizuje na normalizáciu pre európske štáty, ktoré umožňujú cezhraničnú elektronickú obchodnú spoluprácu. Cependant, existujú v jednotlivých prípadoch, zatiaľ čo niektoré platia s Allemagne ayant les règles les plus strictes. Je dôležité, aby sa predbežne vypočítali určité čiastky individuálnych platieb. Jednotný podnik, ktorý sa priznáva k národným a európskym právnym predpisom.

  1. Paiements

Európska únia prijíma európske zmluvy s výnimkou členských štátov, s výnimkou Royuma-Uni, Poľska, Suede a Norveje. Les preuves montrent que certeres ont leurs méthodes de paiement préférées. Spoločnosť Les plus komunikuje s kartami a PayPal, a to isté, čo sa týka poplatkov za služby iDEAL. Nepovolené možnosti odbytu sú premenlivé. Znamená to, že dôsledkom toho je, že motivačné prostriedky, ktoré sa používajú pri poskytovaní služieb, sú viazané na konzultantov, ktorí majú možnosť voľby.

  1. logistique

Spoločnosť L'UPS a Fed EX dominuje na trhu dodávok expresu v Spojených štátoch. Les Européens préfèrent DHL (40%), čo je najvyššia hodnota TNT (15%). UPS má 10% podiel na trhu. Zastupovanie miestnych útvarov PostNL a Pays-Bas a bpost na marché belge je dôležitou úlohou..Ils ont d'excellentes relations s lecimi consommateurs, ktoré sú prínosom pre podniky v oblasti elektronického obchodu. Rôzne medzinárodné expedičné ceny, miestne a medzinárodné expedičné náklady

  1. Confiance

Les affaires de commerce électronique devraient réaliser le besoin de localiser. Cela aide à établir la confiance avec la clientèle. Miestna pobočka miestneho úradu, miestny zástupca alebo miestny poštový úrad. Miestne mobilné telefónne ústredne má veľký význam pre klientov, ktorí nie sú povinní platiť dodatočné príplatky za medzinárodné hovory. Niektoré bankové transakcie s lokálnymi účtami. Enfin, spoločnosť, ktorá získala povolenie na získanie certifikátu inej inštitúcie, ktorá je verejne známa .

  1. komercializácie

Lors de la commerceisation à l'étranger, la traduction d'une site Web preit en compte les mots SEO importants utilisés localement. Globálny vyhľadávač trhu Google je užitočný v ces fins. Okrem toho niektoré podnikateľské subjekty kombinujú svoje preklady so stratégiou na vyhľadávanie a podporu podnikov .

  1. Podpora et Ventes

Le suivi du procesus nécessite le travail d'agenti commerciaux de gestionale de comptes du cible et qui par lant la langue locale pour reforcer la confiance. Zákazníci, ktorí pracujú na zákazníkoch, sú veľmi spokojní.

Nie je potrebné,

Záver

Spoločnosť L'Europe ponúka príležitostné príležitosti v oblasti obchodu s elektrickou energiou. Cependant, ces entreprises doivent prioriser leurs besoins locaux. Une recherche approfondie avant de s'étendre en Európa est la clé. Zameranie na croissance a maturitu duše. Aussi si vybral nepríjemný pocit, ktorý sa stal miestnym producentom a jeho správou. Cela peut sembler difficile, ktorý má za následok, že Európska únia bude mať možnosť vyvážať životaschopnosť Source .

November 24, 2017