Back to Question Center
0

Ako sa vyhnúť označeniu ako spamu; Semalt Tipy

1 answers:

Ak nepoužívate internet, je pravdepodobné, že filtre nevyžiadanej pošty budú označovať vaše e-maily. Igor Gamanenko manažér Success Customer Success Manager tvrdí, že jedným z hlavných dôvodov, prečo je ťažké zabrániť tomu, aby sa emaily dostali do spamu, je, že spam je prísnejší než vaša schránka. Takmer všetci poskytovatelia internetových služieb používajú viaceré techniky filtrovania nevyžiadanej pošty a niektoré z nich využívajú kreatívne a nepredvídateľné spôsoby boja proti spamu. Tu sú tipy na zlepšenie poskytovania e-mailu počas niekoľkých minút.

Zamerajte sa na dobrý a pútavý obsah

Zameranie sa na kvalitný a informatívny obsah je dôležité. Ak je obsah hodnotný pre vaše kontakty, bude určite rád čítať e-maily pravidelne - best vps host europe gmbh. Uistite sa, že im posielate kvalitné veci na čítanie a zostávajú čerstvé, zaujímavé a aktuálne pre maximálnu expozíciu. Ak ste opakovane odoslali svojim kontaktom propagačné a zbytočné veci, mohli by ste zablokovať svoje ID e-mailu a budete musieť čeliť zamietnutiu doručenia.

Odstráňte všetky neaktívne kontakty

Ak je vaša e-mailová komunikácia nežiaduca, váš hlavný poskytovateľ internetových služieb ju doručí. A ak posielate e-maily rôznym neaktívnym kontaktom, ktorí sa ani neobťažujú čítať váš text, je lepšie odstrániť tieto neaktívne spojenia čo najskôr. Mali by ste rutinne očistiť účastníkov zo zoznamu a rozdeliť ich na segmenty podľa vašej požiadavky. Existujú rôzne nástroje na riadenie interakcie, ktoré uľahčujú prácu. Mali by ste posielať e-maily kontaktom, ktoré boli aktívne v posledných šiestich mesiacoch, a uistite sa, že pravidelne pridávate nových účastníkov do svojho zoznamu e-mailov.

Preskúmajte proces registrácie a zamyslite sa nad účastníkmi

Vždy by ste mali skontrolovať postup registrácie a pokúsiť sa dostať sa do obuvi svojich odberateľov. Ak im pošlete obsah, ktorý nikdy nečakali, predplatitelia ich nebudú čítať a označiť ako spam. Preto by ste mali vo svojom obsahu používať profesionálny alebo priateľský jazyk a poskytnúť mu užitočný a užitočný vzhľad. Nie je potrebné meniť vašu šablónu a logo znova a znova, pretože by to mohlo zmiasť vašich príjemcov a môžu podať sťažnosti na spam vo vašej spoločnosti.

Vyhnite sa odosielaniu grafiky a obrázkov do e-mailov

Odosielanie grafiky a obrázkov v e-mailoch môže dráždiť vašich predplatiteľov, najmä ak sú obrázky veľké. Ak chcete poslať niekoľko fotografií, mali by ste si navrhnúť vlastné obrázky alebo napísať e-mailový text vo forme grafiky, čo mu prinesie atraktívny a atraktívny vzhľad. Na druhej strane je lepšie posielať e-maily vo forme jednoduchého textu vašim odberateľom.

Posielajte cielené, personalizované a spustené e-maily a kampane

Ak chcete získať potenciálnych zákazníkov, mali by ste svojim odberateľom posielať cielené a personalizované e-maily. Najčastejšie sa tento trend považuje za spam, ale ak je váš obsah užitočný a zapájajú sa, žiadny príjemca vás nebude označovať za spam. Na základnej úrovni by ste mali posielať uvítacie správy všetkým vašim odberateľom a posielať im propagačné e-maily raz za týždeň, aby si ich pozornosť udržali neporušenú sezónu po sezóne.

Záverečné myšlienky

Vaše primárne zameranie by malo byť uvedené na zozname aktívnych kontaktov. Môžete ich posielať propagačné e-maily, ale text by nemal byť nezmyselný alebo zvláštny. Ak sa zameriavate na kvalitu, je pravdepodobné, že sa vaše kontakty stanú šťastnými zákazníkmi.

November 26, 2017