Back to Question Center
0

Ako presvedčiť zákazníkov, aby si kúpili SEO-priateľský obsah

1 answers:

Značný počet spoločností má názor, že môžu platiť haliere za obsah, ale na svoje prekvapenie, že ich blogy nedokážu získať popularitu a v konečnom dôsledku sa výrobky nepredávajú. Počet ich nasledovníkov v oblasti sociálnych médií je naďalej vysoký, no ich zásahy v oblasti internetového marketingu ich nepomáhajú vpred.

Obsah je rozhodujúci, ale spoločnosti stále podceňujú jeho význam. Max Bell, Semalt Customer Success Manager, vysvetľuje, prečo je pre stránky dôležité poskytnúť skvelý obsah.

Halo dopad

Ak vaša webová platforma má zlý obsah, jednotlivci budú mať pocit, že váš produkt je zlý. Psychologicky, halo efekt vysvetľuje, prečo ľudia, ktorí vyzerajú atraktívne, sú často označovaní ako dôveryhodní. To znamená, že ak je váš obsah dobrý, diváci sa tiež budú domnievať, že váš produkt je dobrý.

Mediocný obsah

Halo efekt je významný iba vtedy, keď vás ľudia spozorujú, av prípade, že váš obsah je obyčajný, potom vás nikto neuzná. Web je jedna veľká hora s bežným obsahom, ktorý je menej zaujímavý a málo zrozumiteľný. Vaši lacní spisovatelia vám nepomôžu zvíťaziť nad vaším publikom, pretože ľudia sa rozhodnú pre iné stránky, ktoré majú dobrý obsah..

Priemerný obsah sa nepodarí získať odkazy

Ak výrazne investujete do inzercie a akonáhle jednotlivci pristupujú k vašej stránke, rozhodnite sa, že im to nevyhovuje, investícia nestojí za to. S veľkým obsahom budete môcť prilákať kupujúcich a čitateľov na dlhé obdobie.

Úžasný obsah má nohy. Reklama nemá

V niektorých prípadoch nie všetok skvelý obsah dosiahne veľa, ale väčšina veľkého obsahu sa časom rozširuje a končí v spoločenských médiách a iných platformách.

Super obsah združuje vašu značku s určitou osobnosťou

Chudobné písanie nemá vplyv na vás, nepohybuje sa vám a nezahŕňa vás. V skutočnosti sa dá nazvať iba plytvaním atramentom. Na druhej strane dobrý obsah môže robiť veľa. Vytvára spojenie, osobnosť a pocit. V prípade, že potrebujete, aby váš obsah bol v pohode, musíte nájsť osobu, ktorá vie o trendoch v obsahu.

Spúšťate vás ako autoritu

Super obsah je dobre štruktúrovaný a komplexný, niečo, čo vás vyzdvihuje ako odborník v tomto sektore. Toto vytiahne vplyvníkov, ktorí sú kritickým publikom. Akonáhle začnú publikovať váš obsah, čítať vašu platformu a spájať sa s inými stránkami, budete žať veľa.

Zlý obsah nestojí za investíciu

Zle skúmaný a písomný obsah nestojí za kapitál, ktorý ste na ňom míňali, pretože to nepodarí zapôsobiť a nakoniec ho nebude čítať žiadne veľké publikum. Super obsah bude nákladný, ale má potenciál osloviť obrovské publikum a tvarovať vašu značku Source .

November 23, 2017