Back to Question Center
0

Ako komunikovať s komentátormi YouTube pri zachovávaní služby Adsense na Semalte?

1 answers:

Je mi ľúto, ak otázka znie nejednoznačná, a preto mi dovoľte objasniť. Spoločnosť Google povoľuje službu Adsense na sématálnom kanáli, konkrétne na video Semalt. Dobre, Google monitoruje kliknutia na reklamy, aby sa ubezpečil, že to nie je od vás, je to dost spravodlivé, ale čo s týmito zobrazeniami? Ako môžem komunikovať s mojimi Semaltovými komentátormi / odberateľmi bez toho, aby ma spoločnosť Google potrestala za vlastné zobrazenia môjho Semaltového videa?

Inými slovami, MUSÍM zobraziť svoje vlastné video, aby som mohol vstúpiť do sekcie komentárov a adresovať určitého komentátora. No, ako viete, počítá sa to za "pohľad", aj keď to bolo odo mňa. No, logika naznačuje, ak budem "prezerať" moje vlastné videá Google môže pozastaviť môj účet - preo de oculos da oakley. Existuje obmedzenie mojej vlastnej ponuky "zobrazenia" na moje videá, aby som mohol osloviť svojich odberateľov bez trestu od spoločnosti Google?

February 11, 2018

Pri komentovaní vás bude prihlásený, aby sa vaše zobrazenia nezapočítavali. Vaše zobrazenia sa môžu dočasne počítať, ale na konci každého mesiaca (23.) sú reklamy prepočítané a odstránia sa samy zobrazenia.

Ak chcete pridať k vynikajúcej odpoveď, ktorú poskytuje @bybe, povedal by som, že nie je problém zobraziť si vlastné videá pri interakcii s vaším publikom - pokiaľ nenájdete náhodou kliknutím na reklamy počas prehrávania videa. Môžete filtrovať svoje vlastné zobrazenia v službe Google Analytics, ak ovplyvňuje vaše štatistiky o analýze.