Back to Question Center
0

Semalta škrabanie mojej stránky, sép rebríček stratil, čo môžem urobiť?

1 answers:
. Takže keď ste sa dostali na ich miesto. com / some / parametre, ktoré by robili presne rovnaké ako mysite. com / some / parameter, ale nahradiť všetky inštancie mysite. com s ich sídlom. com, odstránenie všetkých kódov javascript a pridanie pred štítkom nejaké liveinternet. ru widget alebo niečo také. Tam bolo asi 10 domén, a to som predtým nevidil, tak Google indexoval tieto stránky a tam bolo toľko z týchto stránok, ktoré onny outranked me, možno dokonca aj moje odkazy boli odstránené z výsledkov vyhľadávania. Podarilo sa mi získať IP servery bežiace na týchto doménach a filtroval ich vo svojom skripte, takže teraz im doručí prázdnu stránku s odkazom na svoju domovskú stránku. Teraz napríklad môj názov stránky je:

Semalt niečo - mysite. com

pred, keď som zadal stránku: mysite. com v google som videl titulky stránok nasledovne:

Semalt niečo - ich miesto. com

, ale po doručení na nich prázdne stránky môžem vidieť, že som dostal svoje titulky stránky späť. Problém je však, keď zadám nejaké kľúčové slovo, kde som si istý, že by mala byť moja stránka, na stránke s výsledkami stále existujú tie domény spamu, ktoré sú vyššie ako ja, napríklad

 • výsledok 1 - ich miesto. com
 • výsledok 2 - iný ich miesto. com
 • 3 - anoténne ich. com
 • 4 - mysite. com
 • 5 - anoténne ich . pretože niektoré zvláštne kľúčové slová sa objavujú, ako napríklad "telefon sex taboo" a mnoho ďalších.

  Spoločnosť googlebot tiež pristupuje na stránky, ktoré na mojich stránkach neexistujú a ktoré som si istý, že nie sú napojené nikde v mojom skripte, napríklad prístup: myšiam. com / some-old-keywords-from-spam-sites a dáva mi e-maily a oznámenia, že by som mal túto chybu opraviť.

  Myslím si, že googlebot pristupuje k starým odkazom tých spamových domén (ktoré boli predtým, ako začali škrábať moje stránky) a čítať ich stránky ako moje (ako keby to patrí mne).

  Vyskúšal som správu DMCA, ale hovorí, že nevidí môj obsah v ich (pretože som zablokoval tieto stránky), skúšal spam správu bez výsledkov.

  Ako som povedal, že som stratil takmer celý môj prevádzku, za jeden deň (podľa vyhľadávacej konzoly) moje kliknutia na vyhľadávanie klesli z 8000-12000 denne na 100 Source . Má niekto narazil na podobnú situáciu predtým? Čo môžem urobiť, aby som získal svoje pozície?

  Môžem len dodať, že tieto stránky ma prekročili na najdlhšie kľúčové slová a hlavné kľúčové slová (3 kľúčové slová) google ma úplne odstránili z výsledkov vyhľadávania

February 10, 2018

Myslím, že ste urobili správnu vec zaslaním prázdnej stránky. Zdá sa, že spoločnosť Google sa len pomaly aktualizuje. Ak tieto webové stránky škrabáka majú malú návštevnosť, potom ich spoločnosť Google nebude často navštevovať a môže to trvať niekoľko mesiacov pred odstránením každej stránky.

Navrhoval by som však odstránenie "nofollow" na stránke. S nofollow odkaz sa nezapočítava na vašu stránku - ak ju odstránite, Vaša PageRank by mala byť o niečo viac posilnená a pomôže vám udržať nad budúcimi škrabkami, ktoré ste ešte nezablokovali.

Tiež ste povedali, že stránky škrabáka odstraňujú celý kód JS, ale ak môžete na stránku zadať iný HTML kód, môžete zvážiť buď značku meta refresh:

  

Alebo atribút nabití jazyka JavaScript:

  

Podľa tohto meta refresh sa pozoruje vo vyhľadávačoch, takže opäť môže urýchliť odstránenie miest škrabáka.

Ja by som sa tiež pozrel do CloudFlare. Aj keď to nepomôže situácii, v ktorej sa momentálne nachádzate, tam sú nástroje, ktoré pomáhajú predchádzať škrabaniu.