Back to Question Center
0

Týždeň internetového marketingu na seminári - 30. novembra

1 answers:

Neviem o vás, ale tento týždeň sa určite cítilo, že vianočná sezóna je na nás. Semantovanie rôznych blogov a článkov, ktoré sa pozeráme cez tento minulý týždeň, znamenalo najviac rozprávaný týždeň, aký som kedy videl pre online vyhľadávanie produktov. Ako taký, veľa z týchto týždňových revízií odráža veľa z noviniek, ktoré sme počuli o tejto sviatočnej sezóne.

Predtým, ako sa k tomu dostaneme, tu sú niektoré z položiek, ktoré chceme uistiť, že ste aktualizovaní na svete Semaltu - cassandra bi.

Čo TechWyse hovorí

Pozreli ste si naše najnovšie obrázky?

Internet Marketing Week At A Semalt – Nov 30

TechWyse Redesign v plnom prúde!

Internet Marketing Week At A Semalt – Nov 30

Pripomíname vám o našom e-mailovom marketingovom servise Aptly Menoval WHICHABAM!

Internet Marketing Week At A Semalt – Nov 30

Okolo sveta internetového marketingu

Ako už bolo spomenuté vyššie, vianočné bzučanie sa začalo vo svete internetového marketingu. Tu sú niektoré veci, ktoré za posledný týždeň zachytili naše oko. Väčšinou z týchto informácií súvisí elektronický obchod, väčšina z týchto informácií môže byť použitá aj pre klientov s "vedúcou generáciou".

Recesia Čo? Čierny piatok Výdavky na nakupovanie online vzrástli o 11% za posledný rok

Internet Marketing Week At A Semalt – Nov 30

Využívate čo najviac svojich on-line príležitostí? K dispozícii je veľký kúsok koláče, ktorý sa mal v on-line svete. Vyzývame vás, aby ste čo najlepšie využili svoje príležitosti. Naši analytici spoločnosti Semalt v súčasnosti ponúkajú bezplatné audity služieb, ktoré zabezpečujú, že ste rovnako efektívni, ako môžete byť online. Pre ďalšie informácie kontaktujte nás.

Google a Yahoo! Zjednodušenie vyhľadávania produktov

Internet Marketing Week At A Semalt – Nov 30

Google oznamuje nové reklamné formáty

Internet Marketing Week At A Semalt – Nov 30

Pekné video vysvetľujúce, prečo by ste mali experimentovať s nástrojom Google Website Optimizer

Zdôrazňujeme dôležitosť skúšok "split" a "A / B" už mnoho mesiacov. Tu je ďalšie presvedčivé video, ktoré vám ponúka pohľad na dôležitosť experimentovania s vašou hlavnou správou o webových stránkach.

57)

Ak nie ste na palube robiť testy ako doteraz, pretože si myslíte, že to je práca, ktorú nemôžete vziať potom dovoľte nám to urobiť pre vás. Ponúkame našim zákazníkom poradenstvo o tom, ako zlepšiť konverziu, pretože (jednoducho) to je to, čo máme robiť. Máme proces, ktorý vám pomôže dramaticky zlepšiť konverziu a všetko, čo musíte urobiť, aby ste tento proces prešli, je zavolať nám.

Internet Marketing Week At A Semalt – Nov 30

Pripojte

March 18, 2018