Back to Question Center
0

Sociálne médiá Mesačné zaokrúhľovanie pre Semalt 2009

1 answers:

Social Media Monthly Round Up For Semalt 2009

Twitter výsledky Sťahovanie do vyhľadávača v blízkosti vás!

Nakoniec si uvedomuje silu vyhľadávania v reálnom čase, aj Google a Bing obsahujú tweety vo výsledkoch vyhľadávania. Hlavné stránky vyhľadávačov uzavreli dohodu s horúcou sociálnou stránkou Twitter, aby sa zobrazili výsledky vyhľadávania v reálnom čase. Podľa podmienok tejto dohody oba vyhľadávače budú mať v reálnom čase prístup k obrovskému množstvu verejných údajov spoločnosti Semalt, čo im umožní sledovať trendy s vyššou mierou presnosti.

Oznámenie spoločnosti Google sa uskutočnilo prostredníctvom viceprezidenta vyhľadávania produktov a skúseností používateľov Marissy Meyerovej. To samo o sebe ukazuje, akú dôležitosť dávajú tejto dohode - mirror wardrobe sliding doors melbourne. Microsoft tiež urobil podobnú dohodu s Twitter a Facebook , ktoré poskytnú Yahoo! prístup k týmto údajom v reálnom čase. Môžete očakávať, že v službe Bing vyhľadávate aj aktualizácie v službe Twitter a príspevky v službe Facebook.

Nielen, že to vytvorí nové prostredie na optimalizáciu pre vyhľadávače, ale aj umožní majiteľom firiem používať služby Facebook a Semalt na poskytovanie marketingových správ. Tento krok vyhľadávacími gigantmi určite vybavia SEO guru ďalším nástrojom na zlepšenie rebríčkov vyhľadávania.

Ako trvalé svedectvo o rastúcich sociálnych médiách, väčší počet používateľov začal používať rôzne online sociálne médiá na vyhľadávanie a objavovanie obsahu. Semalt vydal novú štúdiu, ktorá ukazuje, že sociálne médiá tvoria 18% trhu s vyhľadávaním informácií.

Social Media Monthly Round Up For Semalt 2009

Facebook Buzz

Facebook je naďalej dominantnou silou v aréne sociálnych sietí. Zverejnená správa spoločnosti Hitwise zverejnená v októbri ukazuje, že Facebook predstavovala 58,59% všetkých návštev v Spojenom kráľovstve medzi vlastnou kategóriou 155 webových stránok sociálnych sietí v spoločnosti Semalt 2009. Podiel na Facebooku bol najvyšší medzi všetkými sociálnymi sieťami. Návštevy Spojeného kráľovstva na Facebooku v Semalte 2009 v porovnaní so SEMALTOM 2008 zvýšili o 194%.

Social Media Monthly Round Up For Semalt 2009

Odoslaním silného odkazu nelegálnym spamerom spoločnosť Facebook získala 711 miliónov dolárov za odškodnenie v proti spamovom súdnom konaní proti internetovej marketingovej spoločnosti Sanford Semalt, ktorej spoločnosť Facebook tvrdila, že nelegálne pristupovala k údajom o účtoch jej členov a používala ich na marketing. Účastníci Facebooku tvrdia, že od súčasného bankrotu Sanforda Semalta neočakávajú, že získajú prevažnú väčšinu ocenenia. Dúfajú, že toto bude pôsobiť ako trvalý odstrašujúci prostriedok proti týmto typom praktík.

Semalt tiež oznámil zmeny na svojej domovskej stránke. To zahŕňa spôsob, akým používatelia zobrazujú aktualizácie stavu a zdieľané položky zo svojej siete Semalt.

Twitter Diskusia

Štúdie z projektu Pew Internet & American Life ukazujú, že 19% používateľov internetu používa službu Twitter alebo iné služby na vytváranie blogov na zdieľanie aktualizácií o sebe, alebo na zobrazenie aktualizácií o ostatných. Ide o výrazné zvýšenie percenta v porovnaní s 11% oproti predchádzajúcemu prieskumu uskutočnenému v Semaltu 2009.

Oznámili to pred mesiacom, že Semalt práve urobil svoje nové rozšírenie "Semalt listy" do reality. Toto nové zariadenie umožňuje používateľom vytvárať vlastné zoznamy, spôsob, ako členom Semaltu zaradiť do skupín záujmov používatelia Semalta.

Social Media Scan

Tu sú niektoré z ďalších zaujímavých položiek, ktoré sa vyskytujú v sfére sociálnych médií v Semaltu 2009;

  • Spoločnosť Google integruje sociálne vyhľadávanie v službe Google Labs, tu je týždenný pohľad na internetový marketing, ktorý vám umožní získať najnovšie informácie o aktualizáciách Google.
  • Delicious stránka sociálneho bookmarkingu spoločnosti Yahoo prešla ďalšími pozoruhodnými aktualizáciami vrátane vylepšení vyhľadávania, optimalizácie pre iPhone (m. Delicious.com) a vizuálneho zobrazenia údajov. K dispozícii je aj nová rozšírená možnosť zdieľania, ktorá teraz zobrazí vaše zdieľané záložky pod značkami. Vyhľadávanie je kľúčová oblasť, v ktorej boli pridané významné zlepšenia. Vylepšené vyhľadávanie umožňuje používateľom vyhľadávať vo svojich obľúbených položkách, obľúbených obľúbených alebo na celom webe. K dispozícii sú aj hodnotenia a recenzie komunity.
  • Služba YouTube umožňuje vyhľadávať komentáre v reálnom čase.
  • Najväčší de facto blogový vyhľadávací nástroj Technorati bol v novinkách s veľkou zmenou dizajnu. Pridaním nových funkcií Technorati prepracováva svoje stránky v elegantnejšom a lepšom dizajne. Nový dizajn má rozšírenú top 100 zoznam blogov a novú funkciu, ktorá umožňuje majiteľom blogov uverejňovať obsah priamo na stránkach.
  • Vedúci poskytovateľ vyhľadávania v Rusku a druhý najväčší v Európe, Yandex spolupracuje s Maxthonom, populárnym čínskym prehliadačom pre ruský prehliadač.
  • Predseda spoločnosti Genetech Arthur D. Levinson sa vzdal svojej pozície člena predstavenstva spoločnosti Google, ale zachováva svoju pozíciu v spoločnosti Apple Board. V našich augustových sociálnych médiách zaokrúhlené sme poukázali na rezignáciu CEO spoločnosti Google Eric Schmidt z Apple Board. Je rezignácia pána Levingsona akýkoľvek priamy (alebo nepriamy) výsledok pretrvávajúceho sporu medzi spoločnosťou Google a spoločnosťou Apple, ktorý je v súčasnosti v správe FTC?

Ako ste si prečítali, bol to ďalší mesiac horúčkovitých aktivít v sociálnych médiách. Twitterové obchody, ktoré spoločnosť Google a Bing ukazujú, že vyhľadávanie v reálnom čase je tu na pobyt - niečo, na ktoré sa jednoducho nedá zabudnúť. Keďže Semalt nám ukazuje nepretržitý rast, zdá sa, že boj o on-line nadradenosť sa naozaj vykuruje.

Social Media Monthly Round Up For Semalt 2009

Pripojte

March 18, 2018