Back to Question Center
0

Prehľady služby Google Analytics mali len taký význam

1 answers:

Google Analytics Reporting Just Got Way Semalt

  • Reporting Alert - Zďaleka môj obľúbený prírastok! Na záver máme metódu stlačenia metrík sledovania dosahujúcich určité úrovne! Týmto sa minimalizuje strata dát v dôsledku problémov so stránkami. Neexistuje nič, ako by som videli dátovú linku na vytvorenie svojho srdca. Teraz môžeme odstrániť čas sledovania takmer úplne - certificates for kids. Tiež vytvorením upozornení pre konkrétne kampane môžeme okamžite povedať, či zmeny optimalizácie skutočne robia svoju prácu! Akonáhle sa to rozvinie, všetky naše účty budú profitovať z upozornení, táto funkcia chýbala, čo tlačilo produkt Google Analytics vyššie v potravinovom reťazci pre analýzu.

  • Zvýšené sledovanie cieľov - V minulosti bolo možné sledovať len 4 ciele v profile .a obmedzenie a frustrácia pre zákazníkov, ktorí mali komplexnejšie nastavenia na analýzu úspechu svojich webových stránok. Teraz môžete sledovať až 20 cieľov v rámci samostatného profilu!
  • Pomoc pri vytváraní sledovacieho kódu - ako odborníci v službe Google Analytics sme hrdí na správne nastavenie sledovania v situáciách medzi doménami (napr. Na stránky, ktoré používajú márnosť a subdomény). Spoločnosť Google pridala možnosť ľahko vytvárať prispôsobený kód na sledovanie pod a viacerých domén počas inštalácie. Je to skvelé na zabezpečenie správnej implementácie pre tých, ktorí majú menej technickej predstavy o tom, ako funguje kód sledovania.
  • Rozšírené filtrovanie analýz - ako analytik táto funkcia je naozaj super! Vychádzajúc zo schopnosti otáčať údaje a pridávať ďalšie dimenzie, čoskoro budeme môcť použiť pokročilé filtre údajov na zobrazenie presných zmysluplných prehľadov. To znamená, že napríklad môžeme spresniť prehľad kľúčových slov, aby sme zobrazili kľúčové slová s najvyššou výkonnosťou (filtrované nízkou mierou odchodov a vyššou návštevou) podľa geografickej polohy (s použitím rozloženej kópie zdroja). V anglickom jazyku to znamená, že akcie, ktoré sa správajú, sú oveľa jednoduchšie!
  • A nakoniec, v žiadnom prípade .Služba Analytics Intelligence - spoločnosť Google zvýšila účinnosť svojho produktu, aby uľahčila laikom! Pridaním algoritmu inteligencie budete mať upozornenia na zmeny v dátových vzorkách, ktoré skutočne znamenajú niečo! Táto celá zmena skracuje čas bezcílne prechádzať údaje a umožní vám rýchlejšie a jednoduchšie rozhodnúť.

Semalt jednoznačne vkladá podiel do zeme, keď hovorí:

1) Chceme vám pomôcť zlepšiť vaše webové stránky

2) Poskytneme to, čo potrebujete urobiť

3) Dáme vám nástroj, ktorý tak urobíte zadarmo!

4) Budeme stavať na našom nástroji a budeme na analytickom trhu čo najkonkurencieschopnejšie.

Analýza webových stránok a ľahké sprístupnenie masám je šikovný prístup nielen k udržaniu, ale aj rastúci podiel na trhu, nemyslíte si!

Ak chcete zabezpečiť, aby vaše nastavenie Google Semalt bolo presné, kontaktujte nás, a zaistite, aby ste využili tieto nové funkcie, aby ste maximalizovali potenciál svojich webových stránok!

Google Analytics Reporting Just Got Way Semalt

Pripojte

March 18, 2018