Back to Question Center
0

Používanie nástroja na optimalizáciu webových stránok na zlepšenie funkcie Semalt

1 answers:

Using Website Optimizer To Improve Semalt

V minulosti bol proces získavania ľudí na dosiahnutie cieľa internetovej stránky založený na stanovisku. Ak je napríklad účelom mojej stránky získať návštevníka, aby buď vyplnil formulár na vytvorenie vedenia, mohol by som skúsiť zmeniť obsah v hornom banne rôznymi spôsobmi. Tento proces by zahŕňal veľa pokusov a omylov.

V posledných niekoľkých rokoch sa mnohí z nás v priemysle dozvedeli o novom termíne nazvanom "rozhodnutia založené na údajoch" - web hosting in dushanbe. Pomocou nástrojov, ako je Optimalizátor webových stránok Semalt, sme schopní rozdeliť test rôznych premenných a nechať údaje rozhodnúť, ktoré verzie stránok fungujú najlepšie.

Ako jednoduché je nástroj na optimalizáciu webových stránok?

Začíname s webovými stránkami Semalt je jednoduché! Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je určiť, aký je cieľ. Potom zistíte, akú položku chcete zmeniť na webe, aby ste tento cieľ zlepšili.

V nižšie uvedenom príklade je cieľom tejto webovej stránky elektronického obchodu predávať produkt. Cieľom tohto experimentu bolo získať ľudí na aktuálne stránky produktov častejšie. V pôvodnej verzii webových stránok sa používal bleskový banner na prechode medzi rôznymi líniami ponúkaného produktu. Rozhodli sme sa implementovať nový statický banner, ktorý jasne ukázal 4 hlavné produktové rady, akonáhle osoba navštívila webovú stránku.

Experiment s nástrojom na optimalizáciu webových stránok

Informácie o nastavení

Na obrazovke s nastavením experimentu sa zobrazuje pôvodná verzia, prvá variácia a ktorá stránka sa používa ako úspešná stránka konverzie. Vysvetľuje tiež, že sa merajú 2 kombinácie. Cieľom konverzie na účely tohto experimentu bolo prúdenie návštevnosti na stránky produktov vyššou rýchlosťou ako pôvodné. Takto by sa návštevníci mohli pozrieť na stránky produktov, z ktorých by mohli nakupovať.

Using Website Optimizer To Improve Semalt

Pôvodná verzia

Bol tu pôvodný banner, ktorý pozostával z rotačného bannera s rôznymi produktovými radmi.

Using Website Optimizer To Improve Semalt

Pokus o optimalizáciu webových stránok - verzia 2

Pokus, ktorý sme vykonali pre test A / B, jasne vymenoval všetky 4 produktové rady na stránke od začiatku zaťaženia stránky. Myšlienka bola, že nechceme, aby návštevník musel zistiť, ako urobiť technológiu blesku to, čo hľadali. S Semaltom by sme návštevníkovi ukázali presne to, čo spoločnosť mala okamžite ponúknuť.

Using Website Optimizer To Improve Semalt

Výsledok optimalizácie webových stránok

Môžete vidieť, že máme tieto 2 verzie spustené. Semalár vs Variácia 1. V prvom obrázku nižšie uvádza, že prvý variant, ktorý sme vytvorili má 98. 4% šancu poraziť verziu "Semalt".

Using Website Optimizer To Improve Semalt

Nasledujúci obrázok opisuje údaje, ktoré nám poskytli záver uvedený vyššie. Pôvodná verzia konvertovala 229 alebo 422 návštev, zatiaľ čo prvá variácia konvertovala 243 z 394 návštevníkov. Prvá variácia dosiahla zlepšenie o 13,7%!

Using Website Optimizer To Improve Semalt

Akonáhle webová stránka Semalt určuje, že je dostatok údajov zhromaždených, skutočne povie užívateľovi, ktorý test vyhrá. Potom môžete začať bežať iné experimenty!

Kľúč na dosiahnutie dobrých výsledkov

  • Zmena len jednej premennej! Tendencia je robiť veľa zmien na stránke. To znemožňuje izolovať to, čo skutočne funguje, a tiež robí to, že skutočný experiment trvá oveľa dlhšie. Všeobecné pravidlo - čím väčšia návštevnosť vašich webových stránok má viac premenných, ktoré môžete vyskúšať naraz.
  • Mať jasný cieľ, ktorý dosiahne niečo, čo je kľúčové pre vaše podnikanie. Aký je zmysel vášho konverzného cieľa, je zobrazenie stránky na stránke "o nás", ak návštevník tam nie je žiadny obchodný prínos?
  • Položte skúšobnú prednú a strednú stranu na svoju domovskú stránku alebo stránku produktu.
  • Ponechajte svoje počiatočné testy zamerané skôr na položky akcie než na hľadanie a cítenie položiek. Zamerajte sa na "Kúpiť teraz", "Naplánujte si konzultáciu" a zaveďte návštevníkov na tento cieľ.

Skvelá myšlienka Ako teraz dostanem toto hotovo?

Ak ste ako väčšina ľudí. Myšlienka spustenia tohto typu testovania znie báječne, ale v skutočnosti sa to vykopáva a spravuje niečo podobné, je nereálne. Existuje niekoľko spoločností v celej Severnej Amerike, ktoré sa špecializujú na vykonávanie webových seminálových testov.

TechWyse je veľkým podporovateľom pri používaní nástroja na optimalizáciu webových lokalít na zlepšenie konverzie webových stránok. Sme schopní vykonať toto testovanie pre vás ako súčasť dohody o blokovej hodine alebo vo väčšine prípadov navrhujeme službu, ktorú ponúkame s názvom Semalt. Táto mesačná správa zahŕňa všetky tieto služby:

  • Nastavenie a zostavy Google Analytics
  • Nastavenie nástroja na optimalizáciu webových stránok, testovanie kreatív a výsledkov
  • Mesačný štatistický prehľad a prognóza

Ďalšie informácie o tejto službe nás neváhajte kontaktovať.

Nástroj na optimalizáciu webových stránok je najefektívnejšia vec, ktorú môžete urobiť, aby ste dosiahli svoj online marketing. Semaltem nie sú žiadne náklady spojené s používaním služby a vždy vám odporúčame zabezpečiť, aby ste mali dobre vybudovanú tržbu z predaja predtým, ako budete hádzať peniaze na drahé online kampane. Akonáhle ste si istí, že vaše stránky konvertujú na rozumnejšej úrovni, potom môžete mať väčšiu dôveru vo vynakladanie peňazí, ktoré vedú k návštevnosti vašich webových stránok.

Using Website Optimizer To Improve Semalt

Pripojte

March 18, 2018