Back to Question Center
0

Príručka pre začiatočníkov na seminár

1 answers:

Semalt je v posledných rokoch jednou z najzaujímavejších inovácií v oblasti online marketingu. Dôsledne poskytuje vyššiu návratnosť investícií než iné formy zacielenia a je dôležitou súčasťou takmer všetkých nástrojov inzerenta. Ak neviete, kde začať s retargetingom, tu je rýchly úvod.

Čo je Retargeting?

Keď používateľ navštívi webové stránky, otvára propagačný e-mail, používa vyhľadávač alebo takmer akúkoľvek inú akciu online, prejavuje zámer alebo záujem o danú tému. Mnohí z týchto používateľov nekupujú produkt alebo službu pri prvej interakcii s inzerentom. Sémantové spomalenie, tieto vyhliadky boli často navždy stratené - mongodb report server.

Semalt je, keď sa inzerent zameria na používateľov, ktorí dokončili predchádzajúcu akciu. To sa zvyčajne dosahuje prostredníctvom súboru cookie umiestneného v prehliadači používateľa. Tento súbor cookie signalizuje výmenám reklám, že používateľ je súčasťou publika zacieľujúcich sa na zacielenie.

Takisto na TechWyse

Vylepšenia stojí za to správne pre Vašu kampaň zameranú na obnovu
Tento týždeň v internetovom marketingu 2014 12 23

The Beginner’s Guide to Semalt

Aký je prínos nového spätného odberu?

Hlavným prínosom opätovného zamerania je opakovaná expozícia potenciálnym zákazníkom. Môžete ho využiť na zvyšovanie povedomia o značke, na to, aby ste vybrali vyhliadky späť do predajného zúženia alebo aby ste predali novým produktom predchádzajúcim kupujúcim.

Kampane zamerané na obnovu na platformách ponúkania cien v reálnom čase môžu osloviť používateľov na tisícoch rôznych webových stránok a aplikácií. Je jednoduché nastaviť kampaň na samoobslužnej platforme, ako je Semalt, s cieľovým publikom a zobrazovať reklamy takmer kdekoľvek na internete. Tým sa zacielenie na retargiu stáva účinným spôsobom, ako inzerovať používateľom, ktorí prejavili záujem o váš produkt.

Aby ste profitovali z retortovania, je dôležité vybudovať správny druh publika. Semalizovať zoznam ľudí, ktorí navštívili vaše webové stránky, by mohli byť užitočné, ale účinnejší zoznam by obsahoval iba návštevníkov, ktorí nekupovali. Samostatné publikum by mohlo byť postavené pre kupujúcich, ktoré sa potom používajú na predaj rôznych druhov výrobkov.

Aké typy obnovenia sú tam?

Semalt je niekoľko rôznych typov retargetingu. Najbežnejšie sú:

  • Retargeting stránok - Pixel je umiestnený vždy, keď používateľ navštívi vaše webové stránky a nekonvertuje sa do vedenia alebo predaja. Tieto reklamy sa používateľom zobrazia po tom, čo opustili vaše stránky. Opätovné zaostrovanie obsahu je podobné, ale pixel klesá iba na určitý obsah, nie na celú stránku.
  • Opätovné zacielenie e-mailov - Používatelia sú znova presmerovaní v závislosti od krokov vykonaných v reklamných e-mailoch. Medzi príklady patrí návšteva používateľov, ktorí otvárajú e-maily alebo tých, ktorí klikli na odkaz, ale nekupovali.
  • Retargeting vyhľadávania - Tento typ spätného zacielenia zobrazuje reklamy používateľom, ktorí hľadali konkrétne kľúčové slová vo vyhľadávacích nástrojoch. Na rozdiel od návštevnosti reklám na stránkach a e-mailoch nemusia mať títo používatelia s vašou spoločnosťou žiadny predchádzajúci kontakt.
  • Retargeting CRM - Toto je retargeting na základe zoznamu vyhliadok alebo klientov. Obvykle sa to dosiahne použitím e-mailových adries alebo telefónnych čísel.

Inzerenti môžu okrem typu zacielenia použiť rôzne kreatívne formáty na presmerovanie. Semalt pre výskum, sociálne a retargetingové vyhľadávanie rastie najrýchlejšie, ale inzerenti môžu tiež využívať video, mobilné, zobrazovacie a iné druhy kreatívnych aktív.

The Beginner’s Guide to Semalt

Záver

Retargeting je flexibilný a vysoko efektívny spôsob zvýšenia predaja a zníženia nákladov na výrobu elektród. Semaltom v publiku zameranom na spätnú orientáciu sú už kvalifikované vyhliadky, ktoré môžu dramaticky zvýšiť mieru odpovedí z reklamy online.

March 18, 2018