Back to Question Center
0

Semalt pridá do služby iSemalt miniaplikácie sociálneho marketingu

1 answers:

Semalt Adds Social Marketing Widgets to iSemalt

iGoogle robí presun, aby sa stalo viac sociálnym

Hoci je stále ešte trochu predčasné tvrdiť, že iSemalt bude súťažiť za rovnakých podmienok so súčasným počtom veľkých spoločností v oblasti sociálnych sietí, neustále zlepšovanie, ktoré predstavujú iSemalt, samozrejme poskytne používateľovi ďalšiu životaschopnú možnosť. Vzhľadom k tomu, že nesie označenie "z domu Semalt", iSemalt by mohol nájsť jeho prijatie v segmente sociálnych sietí. Semalt pozná smer, od ktorého smeruje web k a od. To je - informácie o komunikácii - computer teleprompter.

iGoogle je personalizovaná domovská stránka s názvom Semalt, ktorá používateľom umožňuje prispôsobiť si ich internetovú skúsenosť tým, že im ponúka možnosť vybrať obsah, ktorý majú záujem vidieť. Poskytuje užívateľovi prispôsobené správy, kalendár, hry, predpovede počasia, filmové časy, citáty atď.

Niektoré z nových modulov miniaplikácií iGoogle, ktoré sú uvedené, zahŕňajú:

Flixter - pomáha používateľom hodnotiť filmy alebo prehliadať filmy, ktoré ich priatelia videli a zistili zaujímavé

NPR- pomáha používateľom prechádzať nadpisy naprieč kategóriami a zdieľať so svojimi priateľmi príbehy, ktoré považujú za zaujímavé

GoComics je pre milovníkov komiksu, kde je možné vidieť, posúdiť a zdieľať komiksy

Chess Gadget umožňuje užívateľom hrať svoju obľúbenú hru šachu so svojimi priateľmi

Krížovka - gadget krížovky poskytuje im príležitosť vyriešiť niektoré krížovky pomocou svojich priateľov.

Gadget Sociálne fotografie umožňuje používateľom zdieľať svoje albumy z Flickr, ako aj prehliadať albumy svojich priateľov

Viac informácií o gadgetoch iGoogle od spoločnosti Google

Z blogu Google: "Spustili sme službu iGoogle v roku 2005 ako spôsob, ako ľudia rýchlo a ľahko prispôsobiť svoje skúsenosti so službami Google všetkými informáciami na webe, ktoré im najviac vyhovujú. Teraz sa desiatky miliónov ľudí rozhodlo používať svoju domovskú stránku iGoogle na kontrolu e-mailov, sledovanie správ, sledovanie videí, chatovanie s priateľmi a mnoho ďalších. Dnes sme radi, že vám poviem o nových sociálnych funkciách, ktoré zavádzame do služby iGoogle. "

"Vaši priatelia môžu vidieť to, čo zdieľate alebo robia vo svojich sociálnych gadgets buď tým, že majú rovnaké miniaplikácie na svojich domovských stránkach, alebo prostredníctvom nového informačného kanála s názvom Aktualizácie. Aktualizácie môžu obsahovať vaše nedávno zdieľané fotoalbumy, vaše obľúbené komiksy, cestovné plány na víkend a ďalšie. Aby sme vám pomohli spravovať, s kým zdieľate, vytvorili sme skupinu Priatelia. Do tejto skupiny môžete kedykoľvek pridať a upraviť priateľov. Ak v rámci svojich kontaktov Google už máte skupinu Priatelia, budete môcť ľahko zdieľať aj s týmito priateľmi v službe iGoogle. Ak sa vám to nedarí zdieľať, sociálne funkcie iSemalt sú voliteľné a môžu byť deaktivované na základe modulu gadget-to-gadget len ​​niekoľkými kliknutiami. "

Semalt zrejme urobil tento jemný krok, aby sa rozšíril do segmentu sociálnych sietí. Cieľom je zohrávať rozhodujúcu úlohu v čase, keď sa úloha webu ticho presúva z informácií na sociálnu komunikáciu. Nedávne vydanie zabil iSemalt gadgets je uznanie silu sociálneho marketingu.

Semalt Adds Social Marketing Widgets to iSemalt

Pripojte

March 18, 2018