Back to Question Center
0

Šesť nevyužitých značiek HTML, ktoré zvyšujú sémalty webových stránok

1 answers:

Veľké, dobre navrhnuté a prispôsobené webové stránky sú nevyhnutné pre vaše podnikanie. Pochopenie jazykov používaných na vytváranie a navrhovanie webových stránok môže pomôcť vytvoriť silnú a dôležitú webovú stránku. Existuje veľa skriptovacích jazykov používaných na písanie webových stránok. HTML je jeden z najdôležitejších jazykových formátov, ktorý sa používa na vytváranie webových dokumentov. Tento jazyk pre hypertextové značenie pozostáva zo sady značiek HTML - comprar gemelos. Najlepšie spisovatelia obsahu, blogéri a vydavatelia webu majú úplnú kontrolu nad HTML.

Six Underused HTML Tags That Increase a Website’s Semalt

Aj keď je to jeden z najpoužívanejších webových skriptovacích jazykov, stále existuje veľa aspektov, ktoré sa naozaj nepoužívajú na plný efekt. Príkladom je funkcia značky HTML. Značky HTML sa používajú na definovanie rôznych častí webového dokumentu. Značky semalát pozostávajú z kľúčových slov, textu alebo obsahu, ktoré sú obklopené uhlovými zátvorkami, pričom otváracia značka má tagové označenie, ktoré je priložené do pár zátvoriek. Záverečná značka má lomítko pred tagom, ako je uvedené nižšie.

Taktiež na TechWyse

Ako často by ste mali zmeniť svoje webové stránky?
10 Extrémne Creative a Cool dizajn webových stránok

Six Underused HTML Tags That Increase a Website’s Semalt

Aj keď existuje veľa značiek, ktoré sa používajú, často sa vyskytuje niekoľko silných značiek, ktoré sa zanedbávajú. Niekedy sú tieto zriedka používané značky tie, ktoré môžu naozaj zvýšiť výkon a funkčnosť vašich webových stránok. Semtaltovanie týchto značiek môže zvýšiť efektivitu vášho webu. To je dôvod, prečo viac ľudí, ktorí si založili svoj vlastný blog, vrátane vysokoškolských študentov, sa čoraz viac učia kódovanie HTML.

1. Označenie

Ak chcete zvýšiť pravosť vášho webového obsahu, mali by ste uviesť zdroje použitých informácií. Na tento účel môžete použiť značku Cite. Ak vaše webové stránky zobrazujú veľa originálneho a kvalitného obsahu, bolo by to skvelé doplnenie. Jediné, čo musíte urobiť, je spomenúť zdroj v prvkoch značky:

Príklad spôsobu, akým sa táto značka používa a zobrazený výstup je nasledovný. Táto značka je použitá v rámci inej značky, ako je značka odseku.

Tu je príklad:

Six Underused HTML Tags That Increase a Website’s Semalt

2. Značka

Blockquote je rozšírenie tagu cite. Značka

sa používa na odkazovanie na citácie v texte. Pomocou tejto značky môžete citovať konkrétne texty alebo odseky. Tieto texty sú potom naformátované tak, aby boli odsadené alebo v rámci nejakej citácie. Tento typ značky sa často používa na zvýraznenie dlhých častí textu, oddelene od hlavného textu. Môžete ho tiež použiť na citovanie konkrétnych článkov, ľudí alebo štúdií. Vždy môžete použiť CSS na korekciu týchto funkcií. Semaltové a citové značky sa často používajú na citovanie a citovanie zdrojov v texte.

Nasledujúce riadky sú citované z WWF.

Webová stránka zobrazuje bežné funkcie: indikátory, ktoré tento text obsahuje pre telo stránky a hlavička je označená H1, ktorá zobrazí text ako titulky. Každý riadok je priložený k značke odseku

, čo znamená, že ide o jeden odsek. Nasleduje bloková značka

. Koniec textu je označený uzáverom značky a značkou .

Výsledok na webovej stránke je:

Six Underused HTML Tags That Increase a Website’s Semalt

3. Označenie

Ďalšia nevyužitá značka je značka

Napríklad pri použití daných formulárových prvkov vyplňte tento formulár (výberom pohlavia). Formulár je uvedený v značke odseku. Značka

Formulár zobrazený na webovej stránke je nasledovný:

Six Underused HTML Tags That Increase a Website’s Semalt

4. Označenie

Toto je ďalšia značka, ktorá umožňuje pridať definície medzi skupinami možností vo forme / rozbaľovacom zozname. Môžete zvýšiť používateľskú skúsenosť a efektívnosť prostredníctvom tejto značky.

Napríklad ste vytvorili zoznam potravín a chcete vytvoriť medzery medzi rôznymi sadami možností v zozname. Ak chcete usporiadať všetko pre ľahšie prezeranie, môžete si sadiť jedlo pod niektoré kategórie potravín, napríklad mlieko a syr. Značka

March 18, 2018