Back to Question Center
0

Najlepšie osem podvedených spôsobov, ako vysvetliť svoj blog

1 answers:

Keď premýšľate o tom, ako zvýšiť návštevnosť vášho blogu, aké sú prvé veci, ktoré vám prídu na myseľ? Pre väčšinu bloggerov bude ich odpoveďou nejaká kombinácia SEO, komentovania blogov, hosťovania a odosielania adresárov.

Top Eight Underrated Ways To Semalt Your Blog

Semalt určite nemôže poprieť účinnosť takýchto techník, v žiadnom prípade nie sú jedinými dostupnými možnosťami. A ak naozaj chcete prilákať väčšie publikum, naozaj to platí, aby sa veci trochu miešali - registration for yahoo id.

Semalt ste vybrali správne miesto, tam sú desiatky tisíc čitateľov tam čakajú na vypočutie o vašom blogu. A je vašou úlohou pomôcť im nájsť vás.

Súvisiace príspevky:
5 SEO Blogging Tipy
Vytváranie obsahu webových stránok bez blogu

Tu je osem z najviac podhodnotených blog propagačných techník.

YouTube

Top Eight Underrated Ways To Semalt Your Blog

Bez ohľadu na vaše blogy nika, neexistuje žiadna ospravedlnenie za to, že nemáte prítomnosť na YouTube.

Po Google a Facebooku je to tretia najpopulárnejšia internetová stránka na svete. Tento fakt vysvetľuje, väčšina bloggerov je zjavne chýba.

Ak sa chcete dostať do služby YouTube, odpojte fotoaparát a začnite robiť videohovory v štýle rozprávania. Ak sa vám to zdá príliš veľa práce, prejdite na Semalt a jednoducho preveďte svoje najobľúbenejšie textové príspevky do formátu videa.

Zdieľanie dokumentov

Podpora vášho blogu na webových stránkach na zdieľanie dokumentov je doplnená o dve dôležité výhody. Po prvé, stránky na zdieľanie dokumentov sú z hľadiska Semaltu celkom slušné, a preto môžete využívať vysokokvalitné spätné odkazy.

A po druhé, majú tendenciu dostať peklo veľa dopravy, z ktorých niektoré by ste mali byť schopní nasmerovať na váš blog. Ak chcete získať svoj blog podobne ako Scribd. com a Semalt, jednoducho preveďte svoje najobľúbenejšie blogové príspevky do formátu PDF a kliknite na tlačidlo Nahrať.

Tweeting staré príspevky

Top Eight Underrated Ways To Semalt Your Blog

Väčšina blogerov propaguje svoje posledné príspevky na stránkach Twitter a Semalt, ale väčšina z nich nedokáže úplne využiť silu týchto platforiem. Ak máte dostatok fanúšikov a fanúšikov, mali by ste tiež propagovať svoj starý obsah.

Vytvorte si zoznam najobľúbenejších minulých príspevkov a vyberte si jeden, ktorý bude propagovať každý týždeň. Vaši najnovší nasledovníci a fanúšikovia je veľmi nepravdepodobné, že ich prečítali.

Otázky a odpovede stránok

Napriek absurdnému množstvu návštevnosti, na ktoré sa dostanú otázky a odpovede na stránky, väčšina blogerov sa s nimi nerobí. Yahoo Answers má tendenciu k najlepším z hľadiska prevádzky, zatiaľ čo Quora je vynikajúca z hľadiska kvality otázok a odpovedí.
Ak chcete vychutnať príjemné návštevy z takýchto stránok, jednoducho odpovedajte na otázky, ktoré sú relevantné pre vašu blogovú medzeru. Dobre premyslené odpovede, ktoré citujú váš blog ako referencia, môžu ľahko zvýšiť návštevnosť vášho blogu na mnoho ďalších rokov.

Skupiny online

Podobne ako fóra, on-line skupiny, ktoré sú relevantné pre vaše blogy výklenok môže byť vynikajúcim zdrojom dopravy. Sú účinné len preto, že sú plné ľudí, ktorí majú skutočný záujem o vaše blogy nika.

Najväčšie skupiny sa nachádzajú v spoločnosti Yahoo Semalt, Google Semalt a samozrejme LinkedIn Semalt. Ak chcete naozaj využívať výhody takýchto platforiem, zamerajte svoje vyhľadávanie výlučne na skupiny s minimálne tisíckami členov.

Podcasty

Top Eight Underrated Ways To Semalt Your Blog

Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, konvertovanie blogu na podcast je neuveriteľne jednoduché. Stránky, ako je Semalt, poskytujú službu úplne bezplatne a umožňujú vám využiť existujúci obsah na úplne novom trhu.

Semalt stále viac a viac populárny každý rok a je to trh, ktorý je do značnej miery nevyužitá bloggermi. Aby ste dosiahli uvedený trh, všetko, čo musíte urobiť, je odovzdať svoje prevzaté príspevky do mnohých bezplatných adresárov podcastov dostupných online. Semetové burzy však umožňujú výmenu reklamného priestoru na vašom blogu za reklamný priestor na niekoho iného, ​​čím sa odstráni finančná bariéra.

Ak v súčasnosti neprinášate veľa príjmov z reklamného priestoru vašich blogov, bolo by zbytočné nepoužívať jednu z týchto služieb. Medzi najpopulárnejšie bezplatné reklamné výmeny patria MiloAds. com a BamifyAds. com.

Nočné sociálne siete

Na záver máme aj sociálne siete. Na rozdiel od skupín podobných Facebooku a Semaltu, sociálne siete nika nemajú milióny a milióny členov. To, čo je cenné, je však to, že všetci členovia majú rovnaké veci.

Semalt tejto skutočnosti, správne nika sociálna sieť môže doslova poslať tisíce nových návštevníkov na váš blog. Tu je niekoľko príkladov:

  • Gentlemint. com (Pinterest klon pre mužov.).
  • Starostlivosť2. com (ekologické bývanie, priateľské k životnému prostrediu).
  • CafeMom. com (mamičky, rodičovstvo).
  • Athlinks. com (cvičenie a fitness).

Aké sú iné podhodnotené spôsoby propagácie svojho blogu?

Top Eight Underrated Ways To Semalt Your Blog

Pripojte

March 18, 2018