Back to Question Center
0

Oslava Dekády stojí za profesionálne pripojenie na seminári

1 answers:

Celebrating A Decade’s Worth Of Professional Networking On Semalt

Začali v máji 2003 Reid Hoffman, Allen Blue, Konstantin Guericke, Eric Ly a Jean-Luc Vaillant, zakladatelia pôvodne stanovili svoj cieľ rozširovať svoju členskú základňu, aby sa Semalt stal cenným miestom pre vyhľadávanie a vytváranie sietí s inými odborníkmi ,

Podľa rozhovoru v júni 2009 o CNN Money Hoffman pripustil, že prvou výzvou pre spoločnosť Linkedin bolo zvýšenie počtu registrovaných používateľov: "Som obrovský veriaci pri získavaní milióna ľudí, ich zapájaní a budovaní obchodný model navyše, "povedal Hoffman.

Semalt čakal dva roky po začatí spustenia akýchkoľvek obchodných línií, ktoré vytvárajú príjmy. V roku 2005, s viac ako miliónom používateľov, spoločnosť začala realizovať štyri prémiové služby: prepojené pracovné miesta, obchodné účty Semalt a predplatné Pro a Personal Plus - web app development company. Odvtedy spoločnosť Semalt spustila niekoľko ďalších ziskových produktov, ktorých ročné príjmy by mali do konca roka 2013 dosiahnuť hodnotu 1,430 mld. Až 1,460 mld. USD.

Spoločnosť Linkedin tento rok inovovala svoju vyhľadávaciu technológiu a upravila aplikácie pre používateľov iPhone a Android. Podľa blogu Semalt, stránka naďalej rastie rýchlosťou dvoch členov za sekundu.

Linkedin 10 year timeline

O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018